Peugeot 1.6Naft MANUAL-VITI 09-10

Çmimi: 3.200 €
Peugeot 1.6Naft MANUAL-VITI 09-10

Detajet

Postuar
6 maj 10:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
207
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shitet Peugeot 207 me naft motorr 1.6 SHUM ekonomike viti nentor I 2009 .makina disponon timon elektrik pasqyra elektrike hapje-mbyllje me pult kondicioner kasetofon me cd.te gjitha sherbimet e BERA vaj filtra gomat e reja bateria e re super gjendje.makina esht e sapoardhur nga jasht me letra Te paguara per 1 vit.dhe mundesi nderrimi...KONTAKT-(wiber)-(what\'s app)


Shpallje te ngjashme