Peugeot 107,Automat 2013

Çmimi: 5.700 €

Detajet

Postuar
12 maj 15:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
Peugeot
Modeli
107
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet peugeot 107,1000 benzine,drita led,drita mjegulle,kindicioner,marsha ne timon,kasetofon aux,mp3,me 4 dyer,vaj-filtra,goma te sapo nderruara,e perdorur nga nje person shume pak si makine e 3,e bler ne koncesionarin e peugeot ne Tirane,km te pershkuara 15900 mij ne gjendje si e re.Taska dhe siguracion te paguara deri me 31 Janar 2020.Cmimi i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme