Peugeto 308 okazion

Çmimi: 3.400 €
Peugeto 308 okazion

Detajet

Postuar
10 janar 20:48
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
308
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Peugeot 308 1.6 naft super ekonomike me te gjitha opsionet .... viti 2008 me 253 mij km dhe me sherbimet e bera ...