Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  SHITET apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes

  Ne Tirane prane Prokurorise se Tiranes SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 120 m2. Apartamenti

  Tiranë 5 nëntor 17:50
  108.000 €
 • 0 foto
  GARAZH NE SHITJE
  Garazh

  GARAZH NE SHITJE

  SHITET GARAZH I HAPUR NE ZONEN E ALI DEMIT,PRANE TREGUT ELEKTRIK.GARAZHI DISPONON CERTIFIKATE PRONES

  Tiranë 5 nëntor 17:47
  10.200 €
 • 0 foto
  GARAZH NE SHITJE
  Garazh

  GARAZH NE SHITJE

  SHITET GARAZH I MBYLLUR ME QEPEN NE ZONEN E ALI DEMIT,PRANE TREGUT ELEKTRIK.GARAZHI ESHTE ME HIPOTEK

  Tiranë 5 nëntor 17:47
  12.800 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT. Apartamenti ka nje siperfaqe 120m2, dhe ndodhet ne kati

  Tiranë 5 nëntor 17:15
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartamenti 3+1 ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 3+1 ne Tirane

  Shitet apartamenti tek zona e Kopshit zologjik. Apartamenti eshte ne kat te 5 i cili eshte kati i fu

  Tiranë 5 nëntor 14:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartamenti ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti ne Tirane

  Shitet apartamenti 2+1. Me pamje lindje perendim. Me hipotek. Apartamenti eshte ne kate te 2. Rreth

  Tiranë 5 nëntor 14:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 OKAZION
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 OKAZION

  Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2, i mireorganizuar ne dy dh

  Tiranë 5 nëntor 13:55
  75.000 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 58.6 m2, me orientim nga Veriu dhe Perëndimi. Hyrja në apartament reali

  Tiranë 5 nëntor 13:54
  43.000 €
 • 11 foto
  Apartament te Liqeni i thate , FZ constrction
  Apartment / Banesa

  Apartament te Liqeni i thate , FZ constrction

  Shes Apartament 3+1+2banjo+ballkon e re e pabanuar tek liqeni i thate. Pozicionuar jug-lindje.Ndertu

  Tiranë 5 nëntor 11:17
  145.000 €
 • 3 foto
  OKAZION AP.2+1
  Apartment / Banesa

  OKAZION AP.2+1

  SHITET APARTAMENT 2+1 ME 2 BANJA, APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 8 TE NJE PALLATI 10 KATESH, I POZIC

  Tiranë 5 nëntor 09:16
  99.000 €
 • 5 foto
  Apartament prej 126m2 ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 126m2 ne Tirane

  Zona/Rruga : Q. Stafa, Pall. Fratari, porcelan, Tirane Shes urgjent shtepi 3+1, 2 banjo, aneks, ball

  Tiranë 5 nëntor 07:58
  750 €
 • 11 foto
  APARTAMENT 2+1 NE TIRANE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 NE TIRANE

  Shitet apartament 2+1, por qe me nje ndarje gipsi mund te behet 3+1, ne katin +4, te nje pallati 5 k

  Tiranë 4 nëntor 18:01
  55.000 €
 • 4 foto
  APARTAMENT ME HIPOTEKË 1+1,66 m2, zona Porcelanit
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT ME HIPOTEKË 1+1,66 m2, zona Porcelanit

  APARTAMENTI ËSHTË I MOBILUAR DHE JEPET BASHKË ME MOBILJET DHE ELEKTROSHTËPIAKET(PA TELEVIZOR). PËR M

  Tiranë 4 nëntor 16:28
  700 €
 • 6 foto
  #Shiten 3 Apartamente 1+1 ne Tirane
  Apartment / Banesa

  #Shiten 3 Apartamente 1+1 ne Tirane

  #Shiten 3 Apartamente 1+1 ne Tirane Apartamentet jane ne te njejten skalle dhe shiten se bashku (j

  Tiranë 4 nëntor 11:47
  155.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2, 52500 euro
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2, 52500 euro

  Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar ne Porcelan 52500 Euro! Apartamenti ndodhet ne kat

  Tiranë 4 nëntor 10:59
  52.500 €
 • 11 foto
  Apartament +papafingo.
  Apartment / Banesa

  Apartament +papafingo.

  Vendodhja prane Amb.Amerikane(pallatet 3 kateshe te trau i Amb.).Sip.totale 120m.Eshte legalizuar dh

  Tiranë 4 nëntor 08:44
  110.000 €
 • 0 foto
  Shitet kati i trete i nje vile 3 kateshe ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet kati i trete i nje vile 3 kateshe ne qender

  Ne qender te Tiranes ne rrugen e Durresit ,vetem pak metra larg sheshit Skenderbej shitet kati i tre

  Tiranë 3 nëntor 23:00
  1.100 €
 • 5 foto
  Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 35,000 Leke (Shkollen e Baletit)
  Apartment / Banesa

  Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 35,000 Leke (Shkollen e Baletit)

  Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 35,000 Leke (Prane Shkolles te Baletit). 80 m2

  Tiranë 3 nëntor 22:14
  35.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet shtepi private 65m dy dhoma guzhin banjo.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private 65m dy dhoma guzhin banjo.

  Banese private me 340metra toke Rruga3 Vellezerit kondi. Ngjitur me vilat amerikane Tirane. Me cer

  Tiranë 3 nëntor 22:07
  115.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi plazhi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi plazhi

  Shitet prane kompleksit Vala Mar, gjiri i lalezit shtepi 2 kateshe. Me hipoteke, toke 500m2.

  Tiranë 3 nëntor 19:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke zona Ali Demi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke zona Ali Demi

  Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke me siperfaqe 102.8 m2 , Rr. Idriz dollaku, Zona Ali Demi TIRANE, A

  Tiranë 3 nëntor 19:41
  98.000 €
 • 5 foto
  Dyqan 107M2 ME CERTIFIKAT PRONESIE NDERROHET
  Garazh

  Dyqan 107M2 ME CERTIFIKAT PRONESIE NDERROHET

  Shitet Dyqan siperfaqja Brenda 94m2 , siperfaqja jashte dhe Brenda ne total 107m2 , eshte I paisur m

  Tiranë 3 nëntor 13:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ap 2+1 me hipoteke,134 m² te Unaza e re
  Apartment / Banesa

  Shitet ap 2+1 me hipoteke,134 m² te Unaza e re

  Buze unazes se re, ,Perballe karburant Kastratit,prane dy rotondove shitet Super ap 2+1 siperfaqe 1

  Tiranë 3 nëntor 12:21
  90.000 €
 • 6 foto
  SHITET ap 2+1 tek Kompleksi Fiori di Bosco
  Apartment / Banesa

  SHITET ap 2+1 tek Kompleksi Fiori di Bosco

  Ne Tirane ne Kompleksin Fiori di Bosco (ish Filanto) SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 104,8

  Tiranë 3 nëntor 12:13
  94.000 €
 • 6 foto
  SHITET Ap 2+1 ne Kompleksin Fiori di Bosco
  Apartment / Banesa

  SHITET Ap 2+1 ne Kompleksin Fiori di Bosco

  Ne Tirane ne Kompleksin Fiori di Bosco (ish Filanto) SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 95,5

  Tiranë 3 nëntor 12:13
  86.000 €
 • 2 foto
  SHITET Ap 1+1 ne Fresk tek Restorant Qesaraka
  Apartment / Banesa

  SHITET Ap 1+1 ne Fresk tek Restorant Qesaraka

  Ne Tirane prane Restorant Qesarakes SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 75 m2. Apartamenti ndo

  Tiranë 3 nëntor 12:12
  45.000 €
 • 7 foto
  SHITET apartament 2+1 tek Kompleksi Malajzian
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 tek Kompleksi Malajzian

  Ne Tirane tek Kompleksi Malajzian SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 97 m2. Apartmenti ndodhet ne ka

  Tiranë 3 nëntor 12:11
  58.000 €
 • 10 foto
  SHITET apartament tek Rezidenca Kodra e Diellit.1
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament tek Rezidenca Kodra e Diellit.1

  Ne Tirane ne Rezidencen Kodra e Diellit.1 SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 133 m2 dhe veran

  Tiranë 3 nëntor 12:10
  160.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament pas Globe.Rruga e kavajes.
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament pas Globe.Rruga e kavajes.

  -Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres Globe ne rrugen e Kavajes. -Termoizolim.,kondicioner,

  Tiranë 3 nëntor 09:51
  135.000 €
 • 0 foto
  okazion te kmy 2+1+blk pall i E88 vetem 46000euro
  Apartment / Banesa

  okazion te kmy 2+1+blk pall i E88 vetem 46000euro

  perballe me kmy ne yberisht ne 1 nga 3 pall e E88 ne katin 4 mbi noa bar shitet ap i pershtatur ne 2

  Tiranë 3 nëntor 08:03
  46.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 në Komunën e Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 në Komunën e Parisit

  Shitet apartament me siperfaqe 96m2, te hyrja e “Komunes se Parisit” . Eshte i organizuar ne :2

  Tiranë 3 nëntor 03:13
  100.000 €
 • 3 foto
  SHITET Ap 2+1 ne Fresk prane Restorant QESARAKA
  Apartment / Banesa

  SHITET Ap 2+1 ne Fresk prane Restorant QESARAKA

  Ne Tirane prane Restorant Qesarakes SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 105 m2. Apartamenti nd

  Tiranë 2 nëntor 22:21
  63.000 €
 • 5 foto
  SHITET apartament 2+1 Fresku Restorant Qesaraka
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 Fresku Restorant Qesaraka

  Ne Tirane prane Restorant Qesarakes SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 102 m2. Apartamenti nd

  Tiranë 2 nëntor 22:20
  62.000 €
 • 4 foto
  SHITET shtepi 3 kate ne Surrel
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi 3 kate ne Surrel

  Ne Tirane ne Surrel ne mes te ajrit te paster dhe gjelberimit me pamje panormaike SHITET shtepi 3 ka

  Tiranë 2 nëntor 22:05
  400.000 €
 • 10 foto
  Apartament 4+1 ne Rr Myslym Shyri
  Apartment / Banesa

  Apartament 4+1 ne Rr Myslym Shyri

  ne rrugen myslym shyri prane drejtorise se policise tirane shitet apartament 4+1 me siperfaqe totale

  Tiranë 2 nëntor 17:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.
  Shtepi / Vila

  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.

  Lexoni me vemendje! Prane dyqanit tone mund te behen porosi per Shtepi te parafabrikuara me dru Sue

  Tiranë 2 nëntor 15:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi kit me Dru Kedër
  Shtepi / Vila

  Shtepi kit me Dru Kedër

  Informazion per Drurin e Kedërit: Eshte një dru me rrëshirë aromatike. Per rrjedhoje edhe trungjet

  Tiranë 2 nëntor 15:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka,
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka,

  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka, me siperfaqe totale prej 54 m2, i lokalizuar ne nje nga

  Tiranë 2 nëntor 11:52
  39.800 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1+A Kati 2, 70.000 Euro
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1+A Kati 2, 70.000 Euro

  Apartament 2+1 pjeserisht e mobiluar me hapësira të bollshme , në një zonë mjafttë qetë për banim.To

  Tiranë 2 nëntor 11:30
  70.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Fresk
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Fresk

  Shitet apartament ne Tirane 50m afer restorant Freskut. Siperfaqe totale 97.4 m2 me hipoteke. I orga

  Tiranë 2 nëntor 08:50
  72.000 €
 • 3 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Apartamnti ndodhet ne rrugen e Dibres ,tek rrugica e Shikut . Apartamen me punime te kohes dhe ciles

  Tiranë 1 nëntor 20:10
  85.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1+garazh ne Unaze te Re prane 2 palmave.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1+garazh ne Unaze te Re prane 2 palmave.

  Shitet apartament 2+1+garazh ne Unaze te Re prane 2 palmave. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te r

  Tiranë 1 nëntor 18:35
  55.000 €
 • 4 foto
  Tek liqeni shitet Apartament 3+1+2+ verand
  Apartment / Banesa

  Tek liqeni shitet Apartament 3+1+2+ verand

  Tek liqeni shitet Apartament 3+1+2+ verand, totalisht i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne nje pallat t

  Tiranë 1 nëntor 18:00
  190.000 €
 • 5 foto
  Tek Liqeni shitet Apartament 2+1+2 i Mobiluar.
  Apartment / Banesa

  Tek Liqeni shitet Apartament 2+1+2 i Mobiluar.

  Tek Liqeni,kopshti Zologjik shitet Apartament 2+1+2 i Mobiluar 110m2.Apartamenti ndodhet ne katin e

  Tiranë 1 nëntor 18:00
  120.000 €
 • 6 foto
  Tek Ministria e Jashtme shitet Apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  Tek Ministria e Jashtme shitet Apartament 3+1

  Tek Ministria e Jashtme Shitet Apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 ne 1 pallat te ri

  Tiranë 1 nëntor 17:50
  128.000 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 2+1 Golden Park 58000
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Golden Park 58000

  Shitet apartament 2+1 perballe me Spitalin Amerikan 3 ne Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Golden Park.

  Tiranë 1 nëntor 17:47
  58.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament Plazh 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Plazh 2+1

  Hipoteka drejt perfundimit shume shpejt Shitet 2+1 e mobiluar ne gjendje te mire. Ne pallatet e Arab

  Tiranë 1 nëntor 14:28
  30.000 €
 • 0 foto
  Vilë, Sauk
  Shtepi / Vila

  Vilë, Sauk

  Vila është e pozicionuar në zonën e Saukut, afër Xhamisë. Informacion mbi vilën: • 3-katëshe • S

  Tiranë 1 nëntor 12:20
  200.000 €
 • 4 foto
  Super Apartament Rr.Dritan Hoxha
  Shtepi / Vila

  Super Apartament Rr.Dritan Hoxha

  Shitet super apartament pjeserisht i mobiluar me siperfaqe te bollshme,115 m2 neto,ndodhet ne katin

  Tiranë 1 nëntor 12:18
  90.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, pas Ambasadës Amerikane. Informacion mbi apart

  Tiranë 1 nëntor 12:15
  78.500 €