Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 11 foto
  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Pejë 27 gusht 12:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes kaminin me pelet.
  Teknik dhe paisje

  Shes kaminin me pelet.

  Eshte ne gjendje shum te mire vjen me qynga bashk shum pak i perdorur.

  Pejë 27 gusht 11:46
  750 €
 • 2 foto
  Fshis e rrymes e e e sapo ardhur nga jasht
  Teknik dhe paisje

  Fshis e rrymes e e e sapo ardhur nga jasht

  Shitet fshisa e rrymes e re e sapo ardhur nga jasht ne gjendje perfekte

  Pejë 26 gusht 22:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten me mareveshje
  Mobilje

  Shiten me mareveshje

  Shiten Garnitura e lekures dhe 2 tephe me madhesi 3 me 4 Qmimi me mareveshje Kontakt tel dhe viber

  Pejë 26 gusht 20:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten garnitura dhe tepihet
  Mobilje

  Shiten garnitura dhe tepihet

  Shitet garnitura e lekures si ne foto si dhe dy tepihe madhesia 3 me 4 Sipas marreveshjes

  Pejë 26 gusht 20:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet urgjent meshalica sllovene
  Materiale ndertimi

  Shitet urgjent meshalica sllovene

  Shitet urgjent meshalica sllovene osht e rujtne punon shum mir ne gjendje prefekte qmimi 150

  Pejë 26 gusht 19:52
  150 €
 • 1 foto
  kantarica
  Makina dhe vegla

  kantarica

  kantarica qmimi me marrveshje

  Pejë 26 gusht 17:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Dhoma gjumi transporti ne Kosove dhe Zvicer porosot online ne viber +38344152077

  Pejë 26 gusht 16:01
  550 €
 • 3 foto
  Vinq 25 meter
  Materiale ndertimi

  Vinq 25 meter

  Ardhun nga turrqija

  Pejë 26 gusht 15:03
  9.000 €
 • 4 foto
  DYER PER GARAZHE ME TELEDIRIGJUES AUTOMATIKE
  Materiale ndertimi

  DYER PER GARAZHE ME TELEDIRIGJUES AUTOMATIKE

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Pejë 26 gusht 14:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 Karrige , Tavolin
  Mobilje

  2 Karrige , Tavolin

  2 Karrige , Tavolin

  Pejë 25 gusht 19:23
  170 €
 • 0 foto
  Mobile 3-2-1-1
  Mobilje

  Mobile 3-2-1-1

  Shiten mobilet 1 treshe,1 dyshe edhe 2 nishe. Jane shume te ruajtura dhe te perdorura pak kohe,arsye

  Pejë 25 gusht 18:23
  350 €
 • 2 foto
  Ganitur 3 2 1
  Mobilje

  Ganitur 3 2 1

  Shes urgjent

  Pejë 25 gusht 17:02
  70 €
 • 3 foto
  Shes der
  Materiale ndertimi

  Shes der

  Shes der nga druri e cila edhe e prdorme

  Pejë 25 gusht 13:10
  25 €
 • 1 foto
  Frigorifer dhe shporet me rrym
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer dhe shporet me rrym

  Shiten shporet me rrym (blomberg) pllaka xham dhe frigorifer ( beko) ne gjendje te mir shum pak te

  Pejë 25 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shesim Dyer te Bardha viber+38346118885
  Mobilje

  Shesim Dyer te Bardha viber+38346118885

  Prodhojm Dyer e dritare me te gjitha masat dyer nga 70-100euro +383/46118885

  Pejë 25 gusht 08:08
  70 €
 • 3 foto
  Shiten paisjet per sallon te bukuris
  Mobilje

  Shiten paisjet per sallon te bukuris

  Shes komplet paisjet per sallon bukurije paisjet jan te mira ne gjendje pune qmimi 800 euro komplet

  Pejë 24 gusht 20:49
  800 €
 • 1 foto
  Maçine per qepje
  Makina dhe vegla

  Maçine per qepje

  Eshte e re e perdorur vetem 1 muaj malle nga zvicra

  Pejë 24 gusht 13:35
  60 €
 • 1 foto
  Mobilje 3-she
  Mobilje

  Mobilje 3-she

  Shiten mobiljet 3-she

  Pejë 23 gusht 20:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Shes kauqa shum te mira te pa perdora qmimi sipas marveshjes

  Pejë 23 gusht 20:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Demolohet Shtepia; Shiten Dyer, Dritare, Parket et
  Materiale ndertimi

  Demolohet Shtepia; Shiten Dyer, Dritare, Parket et

  Shtepia do te demolohet dhe shiten te gjitha materialet e ndertimit dhe mobiljet brenda. Shtepia ka

  Pejë 23 gusht 18:13
  1 €
 • 1 foto
  Letkon 100 wat gjendje tmir nxen shpejt.
  Makina dhe vegla

  Letkon 100 wat gjendje tmir nxen shpejt.

  Shiten letkon 100 wat gjendje shum.tmir nxet shpejt dhe mir +383 45 243 957 viber

  Pejë 23 gusht 10:55
  12 €
 • 1 foto
  Apart Saldimi Italian shum gjendje tmir dhe lir
  Makina dhe vegla

  Apart Saldimi Italian shum gjendje tmir dhe lir

  shitet aparat saldimi ne gjendje shum tmir Italian osht .i ardhun nga italia . +383 45 243 957 vi

  Pejë 23 gusht 10:50
  75 €
 • 4 foto
  Shes mobiljet
  Mobilje

  Shes mobiljet

  Shes 2 palë mobilje 2she te cilat janë jo shum të përdorura , gjitashtu ne gjendje te rregullt te

  Pejë 23 gusht 01:49
  120 €
 • 3 foto
  Frugorifer Beko
  Teknik dhe paisje

  Frugorifer Beko

  Shitet frigoriferin ne gjendje shume te mire

  Pejë 22 gusht 23:54
  200 €
 • 1 foto
  Shes komplet mobiliet me dekorime
  Mobilje

  Shes komplet mobiliet me dekorime

  Shes invertarin komplet si shihet ne foto

  Pejë 22 gusht 20:59
  550 €
 • 0 foto
  Tavoline e drurit per dhome te pritjes
  Mobilje

  Tavoline e drurit per dhome te pritjes

  Shitet tavolina e drurit per dhome te pritjes, shume e ruajtur.

  Pejë 22 gusht 16:39
  20 €
 • 5 foto
  Furre buke
  Teknik dhe paisje

  Furre buke

  Furre buke Tefal . E kompletuar me te gjitha paisjet .

  Pejë 22 gusht 14:38
  110 €
 • 1 foto
  Kauqi ne shitje
  Mobilje

  Kauqi ne shitje

  Kauqi ne gjendje shume te mire, shtrihet edhe eshte shume pak i perdorur. Arsyeja e shitjes ndrrimi

  Pejë 21 gusht 20:07
  50 €
 • 0 foto
  tavolina karrika 044363733
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika 044363733

  separe

  Pejë 21 gusht 17:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR HIDROFOR I UJIT
  Makina dhe vegla

  MOTORR HIDROFOR I UJIT

  MOTORR HIDROFOR I UJIT

  Pejë 21 gusht 16:33
  60 €
 • 0 foto
  Dollapa per dhome
  Mobilje

  Dollapa per dhome

  Dollapa model i vjeter Ne gjendje te rregullte

  Pejë 21 gusht 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHPORET ME DRU
  Teknik dhe paisje

  SHPORET ME DRU

  I perdorun shitet lir .

  Pejë 21 gusht 06:36
  70 €
 • 8 foto
  Fshisa Qendrore / Sistemi Pastrimit Qendror
  Teknik dhe paisje

  Fshisa Qendrore / Sistemi Pastrimit Qendror

  Global Vac ofron Fshisa Qendrore, Makina Made in EU me Garancion 5 Vite. MATERIAL , PAISJE DHE INSTA

  Pejë 20 gusht 22:15
  120 €
 • 4 foto
   KOMODEN
  Mobilje

  KOMODEN

  N CON KUSHTET E MIR

  Pejë 20 gusht 22:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SKELE ME QERA Kosov
  Materiale ndertimi

  SKELE ME QERA Kosov

  jepim skele me qera bejm transportin edhe montimin e skelev neper objekte me provoj 20 vjeqare

  Pejë 20 gusht 21:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe tavolina karrika 045823581
  Mobilje

  separe tavolina karrika 045823581

  separe

  Pejë 20 gusht 20:12
  160 €
 • 0 foto
  Makina Per Prodhim Te Ulluqeve Rrethore
  Makina dhe vegla

  Makina Per Prodhim Te Ulluqeve Rrethore

  Makina esht e prodhimit Gjerman RIMA Makina i ka dy shabllan 1.Ulluq per 33 cm 2.Ulluq per 28 cm Mak

  Pejë 20 gusht 19:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mobilje te ndryshme
  Mobilje

  Mobilje te ndryshme

  Shitet dhoma per femije, 2 krevate dhoma e fjetjes

  Pejë 20 gusht 19:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Zbritje e madhe E Dyerve te Dhomave 60Euro
  Teknik dhe paisje

  Zbritje e madhe E Dyerve te Dhomave 60Euro

  Prodhojm dyer me te gjitha masat me qmime nga 60euro dyer te ndryshme tag. der dhome dyr dr

  Pejë 20 gusht 15:33
  60 €
 • 1 foto
  Makinë Larëse BEKO
  Teknik dhe paisje

  Makinë Larëse BEKO

  Shitet urgjentisht, e perdorur vetem 2 vjet, nuk ka nevoj per riparime

  Pejë 20 gusht 13:33
  80 €
 • 0 foto
  Derë e bardhë mediapan
  Mobilje

  Derë e bardhë mediapan

  Derë e bardhë Materiali:mediapan Dimensioni: 240×90 , 240×60 Sasi:7 te dhomave,3 te tualeteve Çmimi

  Pejë 20 gusht 12:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Agregat dizel 350 euro
  Makina dhe vegla

  Agregat dizel 350 euro

  Agregat 10 kw

  Pejë 20 gusht 10:33
  350 €
 • 0 foto
  shes frizin
  Teknik dhe paisje

  shes frizin

  shes frizin prodhim zvicrran vetem 1 muaj i perdorur shum efikas dhe teper funksional qmimi me

  Pejë 19 gusht 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  apar per cigare
  Teknik dhe paisje

  apar per cigare

  shes aparatin per cigare teper funksional qmim i volitshem me marveshje shum pak i perdorur

  Pejë 19 gusht 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fritez per pomfrit
  Teknik dhe paisje

  fritez per pomfrit

  shes makinen per pjekjen e pomfriteve dhe skenderbegve shum funksionale teper pak e perdor

  Pejë 19 gusht 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes furre pizza
  Teknik dhe paisje

  shes furre pizza

  shitet furr e pizza teper funksionale me 2 termostata shum pak e perdorur si e re qmimi i

  Pejë 19 gusht 20:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  She\'s dhomen e fjetjes
  Mobilje

  She\'s dhomen e fjetjes

  She\'s dhomen e fjetjes ne gjendje te rregullt

  Pejë 19 gusht 17:53
  80 €
 • 1 foto
  She\'s 2 Geja
  Mobilje

  She\'s 2 Geja

  She\'s 2 Geja ne gjendje te mir

  Pejë 19 gusht 17:45
  100 €
 • 3 foto
  Shes mobiljet!
  Mobilje

  Shes mobiljet!

  Në gjëndje mjaft të mirë! Viber/Whatsapp: +38349242434

  Pejë 19 gusht 16:53
  180 €