Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Pejë 16 korrik 10:18
  60 €
 • 0 foto
  MOTORR HIDROFOR I UJIT
  Makina dhe vegla

  MOTORR HIDROFOR I UJIT

  MOTORR HIDROFOR I UJIT

  Pejë 16 korrik 10:18
  60 €
 • 0 foto
  Parket te ahut
  Mobilje

  Parket te ahut

  She\'s 45qm parket te ahut. Parketi eshte i rujtun dhe i pademtuar. Parketi eshte ne copeza te vogla

  Pejë 16 korrik 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes makin xhamit
  Makina dhe vegla

  Shes makin xhamit

  Punojm Te gjitha llojet e Tush-Kabin Sipas madhsis dhe vendit qe posedoni po ashtu Poashtu punojm

  Pejë 16 korrik 09:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lavatriqen,fshisen e rrymes dhe nxemsen
  Teknik dhe paisje

  Shes lavatriqen,fshisen e rrymes dhe nxemsen

  Shes lavatriqen 50 euro Fshisen e rrymes 60 euro Nxemsen 20 euro

  Pejë 16 korrik 00:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  3,2,1 ne shitje
  Mobilje

  3,2,1 ne shitje

  Shes setin.tresh dysh dhe fotele ne gjendje shume te mire.pak te perdorura. Qmimi shume I volitshem

  Pejë 16 korrik 00:13
  130 €
 • 9 foto
  Bujupi-Raushiq
  Materiale ndertimi

  Bujupi-Raushiq

  Bejm punimin e shkallëve,lapidareve,tarasa,shank.etj

  Pejë 16 korrik 00:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Granit/Mermer-Raushiq
  Materiale ndertimi

  Granit/Mermer-Raushiq

  Punojmë: shkallë,lapidarë(permendore),terasa po ashtu edhe rrethoja nga alumini.

  Pejë 16 korrik 00:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komod & tv
  Mobilje

  Komod & tv

  Shitet komoda 45€ komoda bashk me tv philips 200€

  Pejë 16 korrik 00:12
  200 €
 • 0 foto
  Separe/shtrat gjumi
  Mobilje

  Separe/shtrat gjumi

  Shiten dy separe dyshe,perdoren edhe si shtrat gjumi per dy persona. Cmimi i leverdisshem

  Pejë 16 korrik 00:10
  200 €
 • 1 foto
  Oberfrezer
  Makina dhe vegla

  Oberfrezer

  Shes oberfrezerin ne gjendje te rregullt pune, i ardhur nga Zvicra. Çmimi - Me marreveshje. viber +3

  Pejë 15 korrik 15:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kateranesore \'Schneider\'
  Makina dhe vegla

  Kateranesore \'Schneider\'

  Shes Kateranesoren ne gjendje te rregullt pune, e ardhur nga Zvicra. Çmimi- Me marrveshje. Kontakt

  Pejë 15 korrik 15:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharr me 4m gjatesi
  Makina dhe vegla

  Sharr me 4m gjatesi

  Shes sharren ne gjendje te rregullt pune, ardhur nga Zvicra. Çmimi- Me marrveshje. Kontakti i mund

  Pejë 15 korrik 15:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shpojse Vertikale dhe Horizontale
  Makina dhe vegla

  Shpojse Vertikale dhe Horizontale

  Shes Shpojsen Vertikale-Horizontale ne gjendje te rregullt pune, e ardhur nga Zvicra. Çmimi- Me mar

  Pejë 15 korrik 15:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Caf dyanesore vertikal per prodhimin e dritareve.
  Makina dhe vegla

  Caf dyanesore vertikal per prodhimin e dritareve.

  Shes cafin dyanesore DUCO (vertikal) per prodhimin e dritareve, i cili eshte ne gjendje te rregullt

  Pejë 15 korrik 15:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Caf \'DUCO\'
  Makina dhe vegla

  Caf \'DUCO\'

  Shes Cafin \'Duco\' ne gjendje te rregullt pune, i ardhur nga Zvicra. Çmimi -Me marrveshje- Viber:

  Pejë 15 korrik 14:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHPORET I NXEMJES QENDRORE ME DRU DHE QYMYR
  Teknik dhe paisje

  SHPORET I NXEMJES QENDRORE ME DRU DHE QYMYR

  SHESIM SHPORETA ENRAD TE NXEMJES QENDRORE ME DRU DHE THENGJILL. 30kw - 870€ 40kw - 980€ 50kw - 1250

  Pejë 15 korrik 12:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyshek
  Mobilje

  Dyshek

  Shiteen dyshek Comodita memory 11cop te reja ne paketim 160x200cm.

  Pejë 15 korrik 00:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dyshekin e gjumit scanpur
  Mobilje

  Shes dyshekin e gjumit scanpur

  Shes dyshekin e gjumit scanpur me Dimesione 90*200 i perdorur vetem nje muaj

  Pejë 14 korrik 16:08
  150 €
 • 1 foto
  Shes dyshekin
  Mobilje

  Shes dyshekin

  Shes dyshekin scanpur i perdorur vetem nje muaj me dimesione 90-200

  Pejë 14 korrik 16:08
  150 €
 • 3 foto
  MAKINE PER PERPUNIMIN E METALIT.
  Makina dhe vegla

  MAKINE PER PERPUNIMIN E METALIT.

  Torno per perpunimin e metalit (Pore ben te adaptohet edhe per dru):Maqina eshte ne gjendeje te mire

  Pejë 14 korrik 11:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqine per perzierjen e ngjyrnave komjuterike.
  Makina dhe vegla

  Maqine per perzierjen e ngjyrnave komjuterike.

  KJO Maqine bene perzierjen e ngjyrnave sipas kerkeses tuaj.niansen e ngjyres e kerkoni nepermes Komp

  Pejë 14 korrik 11:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maqina per perpunimin e drurit.
  Makina dhe vegla

  Maqina per perpunimin e drurit.

  MAQIN PER VIKENDICA -(MAQINE KATERANESORE): mAQINA ESHTE PRODHIM GJERMAN I KA 5 MOTORRA TE FUQISHE

  Pejë 14 korrik 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qereminde
  Materiale ndertimi

  Qereminde

  Shiten qeremindet 2500 copa 0.15 cent

  Pejë 13 korrik 21:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavayriçe
  Teknik dhe paisje

  Lavayriçe

  Shes dy lavatriçe. 1.Ariston duhet ti ndrohet pllaka gjitha tjerat ne rregull çmimi 40 euro. 2.Goren

  Pejë 13 korrik 19:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Burmashin Firma Hilt
  Makina dhe vegla

  Burmashin Firma Hilt

  Shes burmashinat Hilt ne gjendje te rregullt pune shiten komplet ose me cop. Qmimia per te tria 130

  Pejë 13 korrik 16:08
  1.300 €
 • 2 foto
  tavolina dhe fotele
  Mobilje

  tavolina dhe fotele

  shes set 4komplete jon pa asnjë demtim

  Pejë 13 korrik 12:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  sanitari komplet
  Mobilje

  sanitari komplet

  3 vjet e vjeter, extra mark

  Pejë 13 korrik 11:15
  160 €
 • 3 foto
  Qpojse per Mobileri B29
  Makina dhe vegla

  Qpojse per Mobileri B29

  Shitet Makina qpojse - B29 per Mobileri . Te ne gjinden edhe Makina te funksijoneve te ndryshme. Ju

  Pejë 13 korrik 09:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin sharr Holzma
  Makina dhe vegla

  Makin sharr Holzma

  Shitet makina sharr e tipit Holzma. Ju mirpret Gebe Company ne Pejë

  Pejë 13 korrik 09:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  QPOJSE PER BAGLLAM - GRASS
  Makina dhe vegla

  QPOJSE PER BAGLLAM - GRASS

  GEBE COMPANY ne Peje ju ofron QPOJSE PER BAGLLAM e tipi GRASS . Makina është ne gjendje shum te mir

  Pejë 13 korrik 09:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Matorr sharr
  Makina dhe vegla

  Matorr sharr

  Shiten matorr sharra ne gjendje shum te mir per me shum informata na kontaktoni ne numrin e tel + 38

  Pejë 13 korrik 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CNC - BIESSE ROVER 22
  Makina dhe vegla

  CNC - BIESSE ROVER 22

  Shitet makina CNC BIESSE ROVER 22 . Ju mirpret Gebe Company ne Pej.

  Pejë 13 korrik 09:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompresor pa zhurm - PREMATIC
  Makina dhe vegla

  Kompresor pa zhurm - PREMATIC

  Shitet Kompresori PREMATIK ne gjendje shum tmir i ardhur na Zvicra . Nr tel : +38349-30-40-10 Ju mir

  Pejë 13 korrik 09:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet traktori FIAT 4X4 me PERKOLICA,PLLUGJT,KOSA
  Makina dhe vegla

  Shitet traktori FIAT 4X4 me PERKOLICA,PLLUGJT,KOSA

  Shitet traktori ne gjendje shum te mir pune. Traktori ka hi ne Kosovë ne vitin 2013 dhe e ka te pagu

  Pejë 13 korrik 09:06
  1 €
 • 4 foto
  Kompresor - Prematic
  Makina dhe vegla

  Kompresor - Prematic

  Shitet Kompresori Prematic ne gjendje shum tmir i ardhun nga Zvicra . Per ma shum info.. kontaktoni

  Pejë 13 korrik 09:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Qpojs per Metal - GENERAL
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Metal - GENERAL

  Shitet makina qpojs per metal - GENERAL e ardhur nga Zvicra Ju mirpret Gebe Company ne Pejë Tel 0

  Pejë 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CNC - Biesse Rover 16
  Makina dhe vegla

  CNC - Biesse Rover 16

  Shitet Makina CNC e tipit Biesse Rover 16 Ju mirpret GEBE COMPANY ne Peje.

  Pejë 13 korrik 09:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per qarjen e drunit - JOLLY 80
  Makina dhe vegla

  Makin per qarjen e drunit - JOLLY 80

  Shitet makina per qarjen e drunit - JOLLY 80 , ne gjendje shum te mir. Ju mirpret Gebe Company ne Pe

  Pejë 13 korrik 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spirator per kuzhin
  Teknik dhe paisje

  Spirator per kuzhin

  Spirator per kuzhin I ri I ardhun nga zvicrra

  Pejë 13 korrik 07:36
  60 €
 • 1 foto
  Tavolin Buke
  Mobilje

  Tavolin Buke

  Tavolin buke ne gjendeje shum te mir shum e rujtme

  Pejë 12 korrik 21:22
  100 €
 • 2 foto
  Shiten te gjithat
  Mobilje

  Shiten te gjithat

  Shiten te gjithat me qmim shum te arsyshem jan te rujtme shum bindeni edhe vet 3 . 3. 2. Tavolina pl

  Pejë 12 korrik 19:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN KANDET PER SALLON
  Mobilje

  SHITEN KANDET PER SALLON

  Shes kandet per sallon. Jane ne gjendje te mire. Arsyeja e shitjes eshte se nuk po mi nxen ne sallon

  Pejë 12 korrik 16:01
  70 €
 • 2 foto
  Makin mrehse
  Makina dhe vegla

  Makin mrehse

  Makin per mrehje ne gjendje perfekt pune.makina osht trefazor si dhe me mrehje me uje.

  Pejë 12 korrik 15:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vag per matje
  Makina dhe vegla

  Vag per matje

  Vag per matje te ndryshme.vaga peshon deri 100 kg. Prodhim gjerman

  Pejë 12 korrik 15:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sharr bosch
  Makina dhe vegla

  Sharr bosch

  Shitet sharra bosch. Punon shum mir eshte me shpejtsi

  Pejë 12 korrik 15:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Agregat ne gjendje pune te mir edhe monofaz edhe trofaz

  Pejë 12 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dorz per kasap
  Makina dhe vegla

  Dorz per kasap

  Dorz e kasapve shum e mir eshte sikur e re

  Pejë 12 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tormek
  Makina dhe vegla

  Tormek

  Makin per mrehje shum e mir me 2 gur njeri per mrehje tjetri per polir

  Pejë 12 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet maqina
  Makina dhe vegla

  Shitet maqina

  Shitet maqina per grirjen e lakres solia m10 e ardhur nga gjermania

  Pejë 12 korrik 15:00
  Me Marrveshje