Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 1 foto
  Komplet dhome
  Mobilje

  Komplet dhome

  Shitet kom.dhoma ( REGALL me dim. 360x235 dhe TRE ULSE mec FOTELE MOJCA qe te dyja hapen per gju

  Pejë 5 shtator 16:23
  1 €
 • 0 foto
  Tepiha 3 cope 2.5 x 3 m
  Mobilje

  Tepiha 3 cope 2.5 x 3 m

  Tepihat jane shume pak te perdorur. Cmimi per nje cope eshte 35 euro

  Pejë 5 shtator 13:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Pejë 5 shtator 09:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Pejë 5 shtator 09:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Pejë 5 shtator 09:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Pejë 5 shtator 08:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pllugj
  Makina dhe vegla

  Pllugj

  Kemi pllugjt e beogradit ne gjendje te rregullt jon shum te mir

  Pejë 4 shtator 19:41
  350 €
 • 3 foto
  SAMSUNG 7 KG
  Teknik dhe paisje

  SAMSUNG 7 KG

  Shitet makina per larjen e rrobave Samsung 7kg ne gjendje shume te mire.

  Pejë 4 shtator 15:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99 viber

  Pejë 3 shtator 22:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gilindera per ballkon dhe shkalla
  Mobilje

  Gilindera per ballkon dhe shkalla

  Shes gilinderat ne gjendje shum te mir sapo te lyer kan madhesi rreth 8 metra ndersa lartesia 90cm,n

  Pejë 3 shtator 22:12
  125 €
 • 11 foto
  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE
  Mobilje

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE

  Prodhojm tavolina karrige dhe separe me dimenzione te ndryshme ngjyra sipas porosis dhe me cilsi te

  Pejë 3 shtator 18:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet shporeti me pilet
  Teknik dhe paisje

  shitet shporeti me pilet

  shitet shporeti me pilet i ruajtur shum dhe pak i perdorur viber +38344139074

  Pejë 3 shtator 00:46
  500 €
 • 3 foto
  Shporet per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje qendrore

  Shitet shporeti per nxemje qendrore ne gjendje shume te mire

  Pejë 2 shtator 19:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes kaminin dhe 2termo
  Teknik dhe paisje

  shes kaminin dhe 2termo

  Shes kaminin dhe 2 termo ne gjendje shum te mir,kamini osht me furr me pjek edhe me zi...

  Pejë 2 shtator 14:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Kauqa
  Mobilje

  Shes Kauqa

  Shes kauqa per dhomë ndenje janë ne gjendje te mir pak te perdorura. Çmimi sipas marveshjes.

  Pejë 2 shtator 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Dera
  Mobilje

  Shitet Dera

  Shitet dera ne gjendje super te mire me dimenzione 1.20 × 210

  Pejë 2 shtator 11:16
  250 €
 • 1 foto
  Shiten dy dritare
  Mobilje

  Shiten dy dritare

  Shiten Dy dritare urgjentisht ne gjendje te mire me roletne qmim i volitshem Dimenzionet 100×140

  Pejë 2 shtator 11:08
  160 €
 • 3 foto
  Rollne me gyp ajri
  Makina dhe vegla

  Rollne me gyp ajri

  Rollne gyp ajri profesionale 15 metra gjatsi

  Pejë 2 shtator 07:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2 kauqat ne gjendje te shkelqyeshme
  Mobilje

  Shiten 2 kauqat ne gjendje te shkelqyeshme

  Shiten 2 kauqat .. Jan shum komode te ruajtme. Qmimi 350 € per dyt, per qdo info. Na lajmroni ne nr.

  Pejë 1 shtator 17:51
  350 €
 • 0 foto
  Shitet urgjent meshalica sllovene
  Materiale ndertimi

  Shitet urgjent meshalica sllovene

  Shitet urgjent meshalica sllovene osht e rujtne punon shum mir ngjendje perfekte qmimi 120 mund te k

  Pejë 1 shtator 16:20
  120 €
 • 2 foto
  Shitet Makita
  Makina dhe vegla

  Shitet Makita

  Shes hilt makita peshon 50 kg 1450 rrahje qekiqi minut

  Pejë 1 shtator 10:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garnitur
  Mobilje

  Garnitur

  Shes Garniture e papërdorur

  Pejë 31 gusht 22:28
  150 €
 • 0 foto
  jemi shoqat kerkojm ndihem
  Materiale ndertimi

  jemi shoqat kerkojm ndihem

  jemi shoqata ,,gjurmet e pejes,, nga peja jemi duke ndihmuar familjet skamnore me ushqim, veshmbathj

  Pejë 31 gusht 18:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet geja shum e mir
  Mobilje

  Shitet geja shum e mir

  Shitet geja shum e mir e madhe , Geja shtrihet per me.shum.info tel. 044 138 111 +38344138111

  Pejë 31 gusht 15:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shporet alfa
  Teknik dhe paisje

  Shes shporet alfa

  Shes shporet alfa shum i rujtur shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt

  Pejë 31 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes kamin
  Teknik dhe paisje

  shes kamin

  shes kamin shum pak i perdorun

  Pejë 30 gusht 22:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Geja dhe tepihi
  Mobilje

  Shitet Geja dhe tepihi

  Shiten Geja dhe tepihi ne foto Qmimi me mareveshje Kontakt tel dhe viber +38349622810

  Pejë 30 gusht 00:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tepi
  Mobilje

  Tepi

  Shitet tepih per dhome me keto dimenzione: Gjatesia e tepihit eshte 2.30 cm , ndersa gjersia eshte 1

  Pejë 29 gusht 20:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 2 kreveta dhe 1 komod
  Mobilje

  Shes 2 kreveta dhe 1 komod

  Shes 2 kreveta dhe 1 komod të cilat Jan shum pak të përdorura Shiten se bashku

  Pejë 29 gusht 18:15
  360 €
 • 2 foto
  Sharr per hekur
  Makina dhe vegla

  Sharr per hekur

  Sharr per prerjen e hekurit

  Pejë 29 gusht 11:52
  450 €
 • 2 foto
  Shes makinen per pjekje tpules
  Makina dhe vegla

  Shes makinen per pjekje tpules

  Shes makinen per pjekje tpules deri 50 cops Kingja etj me qmime tvolitshne

  Pejë 29 gusht 10:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shporeti me dru per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti me dru per nxemje qendrore

  Shporeti eshte ne gjendje te rregullt me kapacitet 25 kW.

  Pejë 29 gusht 00:22
  200 €
 • 0 foto
  Garnitura 3-2-1
  Mobilje

  Garnitura 3-2-1

  Garnitura ne gjendje e regull, pak i perdorur. Prodhimi i Dallasit. Qmimi i fundit 320€ Numrin e te

  Pejë 28 gusht 20:12
  320 €
 • 2 foto
  Elektromotorra
  Makina dhe vegla

  Elektromotorra

  Shiten elektromotorrat per maqina te ndryshme pune te ardhura nga Gjermania, te ruajtura siç shihen

  Pejë 28 gusht 20:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shporeti per nxemje qendrore me dru
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti per nxemje qendrore me dru

  Shporeti eshte ne gjendje te rregult me kapacitet 25kW

  Pejë 28 gusht 19:43
  200 €
 • 2 foto
  2 kauqa nje trapezari
  Mobilje

  2 kauqa nje trapezari

  Shes 2 kauqa nje trapezari me 6 karika ne gjendje perfekte me qmim shum te volitshem

  Pejë 28 gusht 19:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kamini me dru
  Teknik dhe paisje

  Shitet kamini me dru

  Eshte ne gjendje te rregullt ngjyra e zeze

  Pejë 28 gusht 19:43
  50 €
 • 3 foto
  Shitet shporeti me dru Alfa 90H
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti me dru Alfa 90H

  Shporeti eshte ne gjende te shkelqyeshme.

  Pejë 28 gusht 19:31
  120 €
 • 0 foto
  Shitet tavolina me 6 Karrige
  Mobilje

  Shitet tavolina me 6 Karrige

  Shitet tavolina me 6 Karrige, ne gjendje te mire! Çmimi 120 euro!

  Pejë 28 gusht 14:38
  120 €
 • 5 foto
  Roleta 40€ m2 me montim, garancion 10 vite
  Mobilje

  Roleta 40€ m2 me montim, garancion 10 vite

  Fabrika Besi-Kom në Pejë. 049557962 049251480

  Pejë 27 gusht 21:35
  40 €
 • 1 foto
  Shes raftet dekorative
  Mobilje

  Shes raftet dekorative

  Jane te punuara me heker dhe dru ne gjendje perfekte cmimi sipas marveshjes.

  Pejë 27 gusht 21:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kauqa
  Mobilje

  kauqa

  kauqa per sallon 2 vite te vjetra po nul jan te perdorta as ni 1 muj se nuk jetojm ketu njera esht p

  Pejë 27 gusht 18:09
  720 €
 • 1 foto
  Bojler
  Teknik dhe paisje

  Bojler

  Bojler gorenje 80 lit thuajse i ri

  Pejë 27 gusht 15:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vinq elektronike
  Materiale ndertimi

  Vinq elektronike

  25 meter gjatsia me digitrone elektronike

  Pejë 27 gusht 15:37
  9.000 €
 • 1 foto
  Bojlerë
  Teknik dhe paisje

  Bojlerë

  Bojlerea 80 lit thujajse i ri gorenje

  Pejë 27 gusht 15:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bojlerë
  Teknik dhe paisje

  Bojlerë

  Bojlerea 80 lit thujajse i ri

  Pejë 27 gusht 15:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tepiha
  Mobilje

  Tepiha

  Tepih per sallon

  Pejë 27 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inventar për Lokal Komplet
  Mobilje

  Inventar për Lokal Komplet

  Shes komplet Invebtarin për Lokal 7 Tavolina 23 Karrika 5 Bar Karrika 1 Frigorifer për pije. 1 Maqin

  Pejë 27 gusht 14:57
  2.400 €
 • 0 foto
  Kerkoj korniz shtrati 90x 2m
  Mobilje

  Kerkoj korniz shtrati 90x 2m

  Lypi ni korniz shtrati 90 me 2 m me qmim arsyshem shkrujem +38349597720 Ne viber flasim per qmim

  Pejë 27 gusht 14:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dhome gjumi komplet
  Mobilje

  Dhome gjumi komplet

  Dhome gjumi komplet Ne gjendje te rregute Ska gerivshje

  Pejë 27 gusht 14:26
  Me Marrveshje