Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 7 foto
  CNC - AUTHOR 503
  Makina dhe vegla

  CNC - AUTHOR 503

  Shitet makina CNC - AUTHOR 503 makina është e ardhur nga zvicra dhe ne gjendje shum te mir pune . Ju

  Pejë 22 korrik 10:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ABS Holz-Heer
  Makina dhe vegla

  ABS Holz-Heer

  GEBE COMPANY ne Peje ju ofron Makinen per ABS Tip.Holz-Heer Makina eshte e sapoardhur nga Zvicrra.

  Pejë 22 korrik 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor pa zhurm - PREMATIC\"
  Makina dhe vegla

  Kompresor pa zhurm - PREMATIC\"

  Shitet Kompresori PREMATIK ne gjendje shum tmir i ardhur na Zvicra . Nr tel : +38349-30-40-10 Ju mir

  Pejë 22 korrik 10:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Pejë 22 korrik 10:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - 049626758
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME - 049626758

  Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndrys

  Pejë 22 korrik 10:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dyer te mbrendshme dhe Laminat
  Mobilje

  Dyer te mbrendshme dhe Laminat

  Shes dyer te mbrendshme Dyert jan ne dimenzijone 200 x 90 x 21 cm 200 x 80 x 21 cm Kem keto lloje

  Pejë 22 korrik 09:28
  125 €
 • 7 foto
  Share per Mermer - ETS BERNAT
  Makina dhe vegla

  Share per Mermer - ETS BERNAT

  Shitet makina sharr per Mermer e tipit -ETS. BERNAT Sharra ka gjatsin e premjes 4 metra, dhe e ban p

  Pejë 22 korrik 09:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  CNC - MORBIDELL 600K
  Makina dhe vegla

  CNC - MORBIDELL 600K

  Shitet Makina - CNC - MORBIDELL 600K Viti - 1999 4 - AKS me Program XILOG MMI Tel : 049-30-40-10 J

  Pejë 22 korrik 09:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Punojme ROLETA TE JASHTME NGA AL & PVC
  Mobilje

  Punojme ROLETA TE JASHTME NGA AL & PVC

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Pejë 21 korrik 23:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apkan
  Makina dhe vegla

  Apkan

  Shitet apkan 2 mm

  Pejë 21 korrik 18:42
  300 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Pejë 21 korrik 16:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet makina per larje
  Makina dhe vegla

  Shitet makina per larje

  Shitet makina per larje ne gjendje te rregullt ne Peje Nr. Tel 044-220-883

  Pejë 21 korrik 15:37
  70 €
 • 4 foto
  shes kuzhinen trepezarin me 6 karige material nga druri dhe po ashtu frigoriferi shum pak i perdorum
  Teknik dhe paisje

  shes kuzhinen trepezarin me 6 karige material nga druri dhe po ashtu frigoriferi shum pak i perdorum

  shes kuzhin trepezari frigorifer qmimi sipas marveshjes

  Pejë 20 korrik 17:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2 kauqa shume pak te perdorun
  Mobilje

  Shiten 2 kauqa shume pak te perdorun

  Shiten 2 kauqa ne gjendje shume te rregullt shume pak te perdorun, qmimi sipas marreveshjes.

  Pejë 20 korrik 11:44
  130 €
 • 2 foto
  Kuzhine + Trepezari druri me 6 Karriga per shitje
  Mobilje

  Kuzhine + Trepezari druri me 6 Karriga per shitje

  Shitet nje bllok kuzhine, pa teknik te bardh dhe nje trepezari me 6 karriga nga druri. Tavolina zgja

  Pejë 20 korrik 10:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten pikturat te qendisura me dor mjat te bukura
  Mobilje

  Shiten pikturat te qendisura me dor mjat te bukura

  Shiten pikturat siq shihen ne foto jan shum te mira jan te qendisura me dor disa kurse disa tjera ja

  Pejë 19 korrik 21:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sshiten dritare dhe dera e drunit
  Materiale ndertimi

  Sshiten dritare dhe dera e drunit

  shiten 5 dritare dhe dera e hyrjes me qmim te arsyshem jane prodhim slloven jumirepresim

  Pejë 19 korrik 20:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sshiten 500 blloka giter dursit
  Materiale ndertimi

  Sshiten 500 blloka giter dursit

  shiten 500 blloka giter dursit me qmim te arsyshem jumirepresim

  Pejë 19 korrik 20:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garnitura Salloni 3,2,1 porosit online+38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni 3,2,1 porosit online+38344152077

  Garnitura salloni

  Pejë 19 korrik 18:16
  950 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi +38344152077

  Dhoma gjumi

  Pejë 19 korrik 18:06
  559 €
 • 1 foto
  Shisha Lounge
  Makina dhe vegla

  Shisha Lounge

  Shitet Shisha bar ne gjendje te Re vjen me tgjitha pajisjet me shije me gaca me ceva me tgjithat kus

  Pejë 19 korrik 17:44
  80 €
 • 0 foto
  Shes stufen
  Teknik dhe paisje

  Shes stufen

  Shes stufen bashke me qynga per 100 euro. Stufa eshte ne gjendje te mire dhe e ruajtur.

  Pejë 19 korrik 15:44
  100 €
 • 3 foto
  Roleta alumini me izolim 33 ero m2
  Mobilje

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2

  Roleta alumin me izolim 33 ero m2 Pvc 21 ero m2 Mrezh mickojav Zebra 18 ero m2 Te gjitha me montim

  Pejë 19 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Roleta alumini me izolim 33 ero m2
  Mobilje

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2

  Roleta alumin me izolim 33 ero m2 Pvc 21 ero m2 Zebra Tekstil

  Pejë 19 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garnitura Klasike, porosit +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Klasike, porosit +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë 19 korrik 14:28
  850 €
 • 1 foto
  Shes mobilet komplet
  Mobilje

  Shes mobilet komplet

  Shes mobilet komplet pak te perdorne

  Pejë 19 korrik 12:03
  350 €
 • 2 foto
  Korrektor 10kv extra i mir
  Teknik dhe paisje

  Korrektor 10kv extra i mir

  Korrektor shum i fuqishem

  Pejë 19 korrik 08:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresori ne shitje
  Makina dhe vegla

  Kompresori ne shitje

  Shitet kompresori me naft serviset ekryme osht dy klipsh

  Pejë 19 korrik 08:15
  2.700 €
 • 3 foto
   Shitet Tryeza me Karrige
  Mobilje

  Shitet Tryeza me Karrige

  Shitet Tryeza me karrige esht ne gjendje te mir Jo shum e perdorur. Qmimi 300 Euro

  Pejë 18 korrik 22:22
  300 €
 • 4 foto
  Shes mobilje
  Mobilje

  Shes mobilje

  Shes 2 palë mobilje Jane komforte,te rehatshme per fjetje Jane me mekanizem pra hapen Te pershtats

  Pejë 18 korrik 17:49
  260 €
 • 1 foto
  Makin xhamit
  Makina dhe vegla

  Makin xhamit

  Maxhkina ban hapjen e kanalave ne xham

  Pejë 18 korrik 15:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin xhamit
  Makina dhe vegla

  Makin xhamit

  Tavoiln Xhami Shes tavolinen per xham Tvolina punon me sistem airi dhe esht gjysem automatike.

  Pejë 18 korrik 15:21
  1.500 €
 • 5 foto
  Makin xhamit
  Makina dhe vegla

  Makin xhamit

  shes makin xhamit per gllendjen e xhamit viti i prollimi 2001 punon me 8 matora.Machin xhami shes m

  Pejë 18 korrik 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  separe karriga 044986971
  Mobilje

  separe karriga 044986971

  separe komplet 044986971

  Pejë 18 korrik 13:37
  160 €
 • 11 foto
  shes separe tavolina karriga 044986971
  Mobilje

  shes separe tavolina karriga 044986971

  separe

  Pejë 18 korrik 13:36
  160 €
 • 4 foto
  Motorrsharra
  Makina dhe vegla

  Motorrsharra

  .motorra te druve te ardhur nga jasht ne gjendje pune shum te mir .qmimi i volitshem

  Pejë 18 korrik 10:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Pejë 18 korrik 10:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten rafte ne gjendje perfekte
  Mobilje

  Shiten rafte ne gjendje perfekte

  Shiten raftet ne gjendje perfekte

  Pejë 17 korrik 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuzhin
  Mobilje

  Kuzhin

  Shitet kuzhina

  Pejë 17 korrik 14:00
  280 €
 • 4 foto
  Roleta te jashtme
  Mobilje

  Roleta te jashtme

  Të punuara dhe realizuara në mënyrën më profesionale me përkushtimin më të madh në punë, sjellim tek

  Pejë 17 korrik 13:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Roleta te Jashtit nga Alumini qmimi 36
  Mobilje

  Roleta te Jashtit nga Alumini qmimi 36

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN 36 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERDE ZEB

  Pejë 17 korrik 13:33
  36 €
 • 11 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 euro m2

  Rolete Alumini me izolim 37 euro m2 rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 euro m2 te gjitha l

  Pejë 17 korrik 11:48
  37 €
 • 1 foto
  Shiten maqinat per zallitje ngjendje tmir
  Makina dhe vegla

  Shiten maqinat per zallitje ngjendje tmir

  Shes komprsorin per me Zallit shasia hekrit komplet Linjen Komplet

  Pejë 16 korrik 19:27
  3.700 €
 • 3 foto
  Ndertimtar
  Materiale ndertimi

  Ndertimtar

  Punoim Ndertimet sistem te zvicres Pervoj pune 16 vite ne Zvicer i kemi kreit materijalin E nderti

  Pejë 16 korrik 14:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE/ME IZOLIM/
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE/ME IZOLIM/

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Pejë 16 korrik 11:47
  37 €
 • 0 foto
  Shes makin xhamit
  Makina dhe vegla

  Shes makin xhamit

  shes makin xhamit per gllendjen e xhamit viti i prollimi 2001 punon me 8 matora.Machin xhami shes m

  Pejë 16 korrik 11:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolin buke
  Mobilje

  Tavolin buke

  Shitet tavolina e bukes thuajse e re shum pak e perdorurpllaka nalt esht mediapan E bler 280 euro Sh

  Pejë 16 korrik 11:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Pejë 16 korrik 11:06
  60 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Pejë 16 korrik 10:31
  100 €
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Pejë 16 korrik 10:18
  60 €