Pejë
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 1 foto
  Makin xhamit
  Makina dhe vegla

  Makin xhamit

  Tavoiln Xhami Shes tavolinen per xham Tvolina punon me sistem airi dhe esht gjysem automatike.

  Pejë 13 gusht 16:04
  1.200 €
 • 5 foto
  Makin xhamit
  Makina dhe vegla

  Makin xhamit

  hes makin xhamit per gllendjen e xhamit viti i prollimi 2001 punon me 8 matora.Machin xhami shes ma

  Pejë 13 gusht 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz 100euro
  Teknik dhe paisje

  Friz 100euro

  Friz i bajtur ne gjendje te regullt 100euro

  Pejë 13 gusht 13:44
  100 €
 • 2 foto
  Tavoline me 4 karika
  Mobilje

  Tavoline me 4 karika

  Tavoline e xhomit ne gjendje shume te mire Me 4 karika be gjendje shume te mire

  Pejë 13 gusht 10:51
  200 €
 • 11 foto
  Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Pejë 13 gusht 09:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  INVERTAR:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 45 264 294

  Pejë 12 gusht 16:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TAVOLINE BUKE VERSACE ORGJINAL E RE
  Mobilje

  TAVOLINE BUKE VERSACE ORGJINAL E RE

  Shitet tavolina VERSACE ORGJINAL PREJ GJERMANIS E SAPOARDHUR fringo e ree, shitet me te gjitha karik

  Pejë 12 gusht 15:52
  399 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Pejë 12 gusht 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  extra dritare dhe dyr nga druri
  Mobilje

  extra dritare dhe dyr nga druri

  extra dritare dhe dyr nga druri shes dyer dhe dritare

  Pejë 12 gusht 12:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garnitur Komod
  Mobilje

  Garnitur Komod

  Shitet komoda 3+2+1+1 dhe komoda

  Pejë 12 gusht 10:02
  500 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Pejë 12 gusht 09:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Pejë 12 gusht 09:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet KRONI per uje te nxeht direkt
  Teknik dhe paisje

  shitet KRONI per uje te nxeht direkt

  kru qe nxen ujin direkt

  Pejë 11 gusht 15:25
  40 €
 • 10 foto
  Projektora
  Teknik dhe paisje

  Projektora

  Projektora te ardhur nga gjermania pothuajse te ri Acr hdmi wifi USB 400€ philips 80€ -100€ tosh

  Pejë 11 gusht 14:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maqin per Gips
  Makina dhe vegla

  Maqin per Gips

  Maqina osht e ruajtuar shum e ardhur nga Gjermania 0157 34674514 viber.

  Pejë 11 gusht 14:21
  1.800 €
 • 11 foto
  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes
  Mobilje

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes prodhojm dyer dhe drit

  Pejë 11 gusht 11:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inventar për Lokal Komplet
  Mobilje

  Inventar për Lokal Komplet

  Shes komplet Invebtarin për Lokal 7 Tavolina 23 Karrika 5 Bar Karrika 1 Frigorifer për pije. 1 Maqin

  Pejë 10 gusht 15:40
  2.400 €
 • 0 foto
  Dhome femi femive mobilje invertar
  Mobilje

  Dhome femi femive mobilje invertar

  Dhome femi femijeve femive, komplet, tre shtreter, mbi 4 metra e gjate, ne gjendje te re, tavoline p

  Pejë 10 gusht 15:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet garnitura 1-1-2-3
  Mobilje

  Shitet garnitura 1-1-2-3

  Te perdorura por ne gjendje te mire.

  Pejë 10 gusht 14:28
  180 €
 • 1 foto
  Shiten 2 tepiha
  Mobilje

  Shiten 2 tepiha

  Shiten 2 tepiha njelloje me dimension 2 me 3 dhe tjetri 2 e gjyse 3 e gjys shume pak te perdorur

  Pejë 10 gusht 11:07
  70 €
 • 3 foto
  kauq garnitur 3 2 1 eko lekur
  Mobilje

  kauq garnitur 3 2 1 eko lekur

  Jan Shum te ruajtne qmimi i ri ka qën 1200 euro ne Nino

  Pejë 9 gusht 23:38
  500 €
 • 1 foto
  Qader ballore per lokale/kafeteri
  Mobilje

  Qader ballore per lokale/kafeteri

  Qader ballore per lokale ne gjendje shum te mir e perdorur vetem nje muaj....dimenzionet jan gjatsi

  Pejë 9 gusht 23:18
  400 €
 • 3 foto
  Dikt
  Makina dhe vegla

  Dikt

  Shitet dikti me dy traka te zampares ne gjendje te mir pune per info shtes +38345585449

  Pejë 9 gusht 15:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motorr
  Makina dhe vegla

  Motorr

  Shitet motorri per vintilim 11kw ne gjendje te mir ndrrim me derrasa etj esht shum pak i perdorur pe

  Pejë 9 gusht 15:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Gur per heker
  Makina dhe vegla

  Gur per heker

  Shiten gur te fleksit dy lloje me nga 50 copa te ardhur nga gjermanija per info shtes +38345585449

  Pejë 9 gusht 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Makina dhe vegla

  Tenda

  Shitet Tenda-shotorri i pershtatshem per qdo veprimtari konstruksionin e ka nga alumini esht ne dime

  Pejë 9 gusht 15:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kreveta
  Mobilje

  Kreveta

  Shes kreveta nje dhe dy katsha me shuumic dhe pakic sipas nevojes per qdo info shtes +38345585449

  Pejë 9 gusht 15:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqina
  Makina dhe vegla

  Maqina

  Shiten makina te ndryshme per zdruktari maqina per karrika kreveta etj etj mundsi ndrrimi me kombi v

  Pejë 9 gusht 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqina
  Makina dhe vegla

  Maqina

  Shes sharren e zdrukthtaris e ardhur nga italija eshte shum pak e perdorur pothuajse e re gjithasht

  Pejë 9 gusht 15:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes urgjent mobile per sallon 70€
  Mobilje

  Shes urgjent mobile per sallon 70€

  Shes urgjent mobilet per sallon me qmim 70€. I kam blerë para 7 vitev me qmimim 700 €. Janë shumë te

  Pejë 9 gusht 13:57
  70 €
 • 0 foto
  Klima samsung
  Teknik dhe paisje

  Klima samsung

  Klima samsung. 18. 22 te perdorura ne gjendje shume te mire 044/49267422

  Pejë 9 gusht 08:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  frigorifer dhe friz ne gjendje shum te mire
  Teknik dhe paisje

  frigorifer dhe friz ne gjendje shum te mire

  shes dy frigorifer amerikan te servisuar dhe ne gjendje shum te mire pune 049267422

  Pejë 9 gusht 08:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  dyer per shtepi ne zbritje  044330954
  Materiale ndertimi

  dyer per shtepi ne zbritje 044330954

  dyer per shtepi ne zbritje 044330954 prodhojm dyr e dritare me n

  Pejë 8 gusht 22:18
  60 €
 • 0 foto
  Dyer dhe dritare
  Materiale ndertimi

  Dyer dhe dritare

  dyer dhe dritare 60euro

  Pejë 8 gusht 18:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bojler
  Teknik dhe paisje

  Shes bojler

  Shes bojler të vogël i cili montohet nalt Bojleri është në gjendje të mir është 5 litra është gorenj

  Pejë 8 gusht 18:46
  40 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Dhoma gjumi porosit online ne viber +38344152077

  Pejë 8 gusht 13:14
  950 €
 • 1 foto
  vitrin e ree prej zvicre me drita
  Mobilje

  vitrin e ree prej zvicre me drita

  kontakto per me shum info

  Pejë 8 gusht 12:53
  300 €
 • 2 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  She maqinen e posa ardhur italija maqina asht shum e ruajtne pothuajse ere !!! Maqina ka shtypje tmi

  Pejë 8 gusht 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 shtrata per femije
  Mobilje

  2 shtrata per femije

  Shiten 2 shtrata te femijeve 90cm/200m

  Pejë 8 gusht 09:33
  200 €
 • 1 foto
  shes 3,2,1 në gjendje perfekte
  Mobilje

  shes 3,2,1 në gjendje perfekte

  Shes 3,2,1 ne gjendej te rregullt

  Pejë 7 gusht 22:43
  500 €
 • 2 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Jane ne gjendje te mire i shes se i kem ble te reja

  Pejë 7 gusht 22:15
  130 €
 • 2 foto
  shes shporet alfa 27 kw
  Teknik dhe paisje

  shes shporet alfa 27 kw

  shes shporet alfa 27 kw per nzemje qindrore.shporeti osh perdor vetem ni sezon. shporeti shitet komp

  Pejë 7 gusht 18:43
  620 €
 • 3 foto
  Shitet Fotele e re per sallon
  Mobilje

  Shitet Fotele e re per sallon

  Fotele per sallon me material plishi ngjyre te verdhe. Gjendja e re.

  Pejë 7 gusht 16:23
  250 €
 • 1 foto
  Kamin me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kamin me pelet

  I perdorur 5 muaj ne gjendje shum te mir i pershtatshem per 90m2 hapesir nga firma Centrimental 12Kw

  Pejë 7 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes shporet
  Teknik dhe paisje

  Shes shporet

  Shes shporet gorenje i përdorur por në gjendje të regullt

  Pejë 7 gusht 14:22
  120 €
 • 4 foto
  Shes frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer

  Shes frigorifer samsung i prdodur po në gjendje të regullt

  Pejë 7 gusht 14:14
  120 €
 • 11 foto
  dyer italiane me montim super zbritje
  Mobilje

  dyer italiane me montim super zbritje

  dyer italiane me montim super zbritje

  Pejë 7 gusht 13:14
  60 €
 • 1 foto
  Karikat ne shitje
  Mobilje

  Karikat ne shitje

  Shiten karika ne gjendje shum te mire shum pak te perdorura nga druri

  Pejë 7 gusht 12:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nutribullet
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet

  Osht e re gati hiq e perdorme

  Pejë 7 gusht 11:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  U OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST 80 mm GJERSI KY PROFIL ESHTE I QERTIFIK

  Pejë 7 gusht 08:22
  Me Marrveshje