Vetura

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Pasat bora
  Vetura

  Pasat bora

  Shite pasat bora ne gjendje super Viti 2002 Letrat deri me qershor 2019 Qmimi i diskutushem

  Tiranë 3 prill 06:45
  3.000 €
 • 6 foto
  VW Bora 1.9 TDI
  Vetura

  VW Bora 1.9 TDI

  Shitet bora ne gjendje perfekte 1.9 dizell me dy te kuqe 6shpejci shum ne gjendje fenomenal rks 6 mu

  Ferizaj 3 prill 06:39
  3.750 €
 • 8 foto
  Bora 1.9 TDI me dy te kuqe
  Vetura

  Bora 1.9 TDI me dy te kuqe

  Shitet bora tip top si nevoitet as ni sen me investu nta ska nevoj hiq 6 muj rks 2001 i rujshem si

  Ferizaj 3 prill 06:39
  3.750 €
 • 4 foto
  Shes boren ne gjendje shum shum perfekte
  Vetura

  Shes boren ne gjendje shum shum perfekte

  Shes boren ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryne Posedon fellne airbag klim funksionale

  Gjakovë 3 prill 06:35
  3.800 €
 • 5 foto
  Shes VW BORA tdi dy t\'kuqe 2002
  Vetura

  Shes VW BORA tdi dy t\'kuqe 2002

  Shes VW BORA tdi dy t\'kuqe 131ps gjendje t\'mir me liber t\'servisit pronari i par ne RKS 1vjet R

  Gjakovë 3 prill 06:20
  4.500 €
 • 3 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  shite bora di te kuq 6 shpetsi klm tronik korrkat rikardo pasqyret me rrym tepmat etj .

  Vushtrri 3 prill 06:15
  3.700 €
 • 9 foto
  Shes veturen en gjendje perfekte
  Vetura

  Shes veturen en gjendje perfekte

  Shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk ka nevoje per as cent investim te gjitha serviset e k

  Gjakovë 3 prill 02:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet vetura ne gjendje perfekte 1.6 benzin
  Vetura

  Shitet vetura ne gjendje perfekte 1.6 benzin

  Shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk ka nevoj per as ni cent investim te gjitha serviset e

  Gjakovë 3 prill 02:08
  3.500 €
 • 9 foto
  Shes veturen en gjendje perfekte ose ndrrohet
  Vetura

  Shes veturen en gjendje perfekte ose ndrrohet

  Shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk ka nevoj per as ni cent investim te gjitha serviset e

  Vushtrri 3 prill 02:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Bora 1.6 tdi
  Vetura

  VW Bora 1.6 tdi

  Shitet wolsvagen bora 1.6 tdi ne gjendje te mir mekanike dhe xhenerike me letra te paguara shitet nu

  Vlorë 3 prill 01:04
  1.500 €
 • 9 foto
  Shes veturen en gjendje perfekte
  Vetura

  Shes veturen en gjendje perfekte

  Shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk ka nevoje per as cent investim te gjitha serviset e k

  Gjakovë 3 prill 00:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes veturen en gjendje perfekte ose ndrroi
  Vetura

  Shes veturen en gjendje perfekte ose ndrroi

  Shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk ka nevoj per as ni cent investim te gjitha serviset e

  Prishtinë 3 prill 00:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes ndrroj muzik
  Vetura

  shes ndrroj muzik

  shes bufer me pajaqall ndrrim i munshem me qa tmkonvenon viber+38349622959

  Pejë 3 prill 00:21
  120 €
 • 2 foto
  Shitet Bora 1.9 T(di)
  Vetura

  Shitet Bora 1.9 T(di)

  shitet vw bora në gjendje shum te rregullt , vp edhe 4 muaj ,posedon klim ,Abs, air bag,etj.+3834480

  Gjilan 2 prill 23:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes bora
  Vetura

  shes bora

  Ska nevoj as ni cent investim te gjita serviset e kryne me koh i rujten si mrena si jasht nuk asht i

  Prizren 2 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes bora ne gjendje perfekte
  Vetura

  shes bora ne gjendje perfekte

  shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk Ska nevoj as ni cent investim te gjita serviset e kry

  Pejë 2 prill 23:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes bora ne gjendje perfekte
  Vetura

  shes bora ne gjendje perfekte

  shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk Ska nevoj as ni cent investim te gjita serviset e kry

  Prishtinë 2 prill 23:16
  3.400 €
 • 4 foto
  Shes bora gjendje perfekt
  Vetura

  Shes bora gjendje perfekt

  shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk Ska nevoj as ni cent investim te gjita serviset e kry

  Mitrovicë 2 prill 23:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes bora ne gjendje perfekte
  Vetura

  Shes bora ne gjendje perfekte

  shes veturen ne gjendje shum shum perfekte nuk Ska nevoj as ni cent investim te gjita serviset e kry

  Prishtinë 2 prill 23:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW bora 1.9 t(di) 1vit regjistrim
  Vetura

  VW bora 1.9 t(di) 1vit regjistrim

  VW bora 1.9t(di) 1vit regjistrim i rujshem me shpenzime te vogla regjistrimi i dyt n\'ks ngjendje t\

  Ferizaj 2 prill 21:38
  4.650 €
 • 0 foto
  Shiten Fellnet 14
  Vetura

  Shiten Fellnet 14

  Shiten fellnet almunini 14 me goma te veres komplet me 4 shtrafa per me shum kontaktoni numrin

  Lipjan 2 prill 20:24
  60 €
 • 0 foto
  Shiten fellnet aluiminj 14 komplet me goma
  Vetura

  Shiten fellnet aluiminj 14 komplet me goma

  Shiten 4fellnet alumini 14 komplet me guma 20 euro copa komplet 60 per me shum kontaktoni numrin 044

  Lipjan 2 prill 20:14
  20 €
 • 8 foto
  VW BORA 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 1 VIT RKS
  Vetura

  VW BORA 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 1 VIT RKS

  VW BORA 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 2003 1 VIT TE PLOT REGJISTRIM NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE E RUAJSHME S

  Ferizaj 2 prill 20:06
  4.200 €
 • 1 foto
  shess
  Vetura

  shess

  shes veturen ne gjendje te mir teknike shum ekonomike shpnzime te vogla per mashum kontakto nr 04981

  Gjakovë 2 prill 19:50
  4.900 €
 • 6 foto
  Veture ne gjendje perfekte per familje
  Vetura

  Veture ne gjendje perfekte per familje

  Vetura eshte ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje investim, shum e pershtatshme per nje familje

  Prishtinë 2 prill 17:44
  1 €
 • 6 foto
  W BORA 2.0 BENZIN 2001 U SHIIIITTT FLM
  Vetura

  W BORA 2.0 BENZIN 2001 U SHIIIITTT FLM

  SHITET BORA NE GJENDJE SHUM TEMIR TEKNIKE. KLIMA AC I RUAJTUR MBRENDA DHE JASHT. KLIMA AC XHAMAT ME

  Gllogoc 2 prill 17:33
  2.699 €
 • 5 foto
  Shitet Vetura Urgjent Bora 1.9TD(i) 2003 Rks
  Vetura

  Shitet Vetura Urgjent Bora 1.9TD(i) 2003 Rks

  Shktet vetura ne gjendje shume krejt te rregullt ska nevos per asnje investim ulen filterat e ndrrum

  Lipjan 2 prill 13:27
  4.400 €
 • 1 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shitet pasat bora 1.9 naft Ne gjendje shum te mir Letrat deri me 1 06 2019 Shum e shpejt dhe ekonomi

  Tiranë 2 prill 12:27
  2.200 €
 • 3 foto
  VW Bora benzin+gaz
  Vetura

  VW Bora benzin+gaz

  E shes per mos perdorim

  Elbasan 2 prill 12:12
  2.300 €
 • 3 foto
  kam dy
  Vetura

  kam dy

  e shes se ka dhe nje tjeter

  Elbasan 2 prill 11:42
  2.300 €
 • 5 foto
  Bora benzin-gaz
  Vetura

  Bora benzin-gaz

  Shitet bora benzin-gaz 2.3 V5 e sapo ardhur nga jasht me te gjitha dokumentet te paguara per 1 vit n

  Kukës 2 prill 10:51
  2.400 €
 • 11 foto
  VW Bora 1.9 Tdi (DI) ushit flm merr jep..
  Vetura

  VW Bora 1.9 Tdi (DI) ushit flm merr jep..

  Shitet VW Bora 1.9 Tdi ( Di ) tkuqe 4X4 , 96kw , 185pes, viti 2002. Makina posedon, tavan panoramik,

  Elbasan 2 prill 10:20
  3.400 €
 • 3 foto
  Shitet bora karavan
  Vetura

  Shitet bora karavan

  Shitet bora karavan 1.9 me (di) te kuqe 116 ps me 6 shpejtesi ne gjendje te rregullt. Nr .+383

  Vushtrri 2 prill 09:32
  3.400 €
 • 6 foto
  Wv bora tdi
  Vetura

  Wv bora tdi

  Wv bora tdi ne gjendje shum te mir.bej dhe ndrrim me foristrade +diferencen €

  Tropojë 2 prill 06:48
  3.500 €
 • 6 foto
  Shes vw bora diese 1.9 tdi 2002 viti
  Vetura

  Shes vw bora diese 1.9 tdi 2002 viti

  Shes vw bora 2002 viti TDI ( DI) te kuqe ne gjendije shum te mir ska nevoj investim as edhe ni cent

  Ferizaj 2 prill 06:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Wv bora tdi
  Vetura

  Wv bora tdi

  Shes veturen wv bora tdi ne gjendje shum te mir bej dhe ndrrim me foristrade 4x4. Makina ka 2 jave q

  Tropojë 2 prill 06:36
  3.700 €
 • 5 foto
  Shes volsvagen bora
  Vetura

  Shes volsvagen bora

  Shes volsvagen bora 1.9 nafte me i te kuqe sa po i Jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme ndrrim

  Pogradec 2 prill 02:25
  2.800 €
 • 5 foto
  U SHIT Volkswagen Bora sw 1.9 tdi
  Vetura

  U SHIT Volkswagen Bora sw 1.9 tdi

  Volkswagen Bora sw 1.9 tdi, viti 2002, km 183000, me tvsh te paguar. cmimi 2700 euro.

  Fier 2 prill 01:47
  2.700 €
 • 5 foto
  VW Bora 1.9tDI 131ps
  Vetura

  VW Bora 1.9tDI 131ps

  shitet wv bora 1.9 tdi 131ps,6 shpejtesi ne gjendje shume te mire teknike per me shume info tel. 38

  Prishtinë 2 prill 00:28
  4.000 €
 • 6 foto
  Shitet vw Bora 1.9tDI 131ps
  Vetura

  Shitet vw Bora 1.9tDI 131ps

  Shitet vw Bora 1.9tDi 131ps vitit 2002 ne gjendje te rregullt si ne motor ashtu edhe dokumenta per m

  Prishtinë 2 prill 00:12
  4.000 €
 • 11 foto
  VW Bora 1.9 TDI Special
  Vetura

  VW Bora 1.9 TDI Special

  VW Bora 1.9 TDi 74 KW 101 PS Klimatronik Ulse me nxemje Bordcomputer Navigacion Timon 3 Orat k

  Prishtinë 1 prill 23:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW golf Bora DI e kuqe
  Vetura

  VW golf Bora DI e kuqe

  VW golf Bora DI e kuqe 1.9 TDI , 6 marsha - Makina eshte ne gjendje shume te mire . Me sherbimet e

  Berat 1 prill 21:12
  3.000 €
 • 3 foto
  Okazion vw volkswagen bora golf 4
  Vetura

  Okazion vw volkswagen bora golf 4

  Vw bora 1.9 nafte tdi (i) e kuqe automat letra 1 vit viti 2000 Letra per 1 vit Te gjitha sherbimet e

  Korçë 1 prill 21:08
  2.800 €
 • 0 foto
  SHALA-BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT NE TER KOSOVEN
  Vetura

  SHALA-BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT NE TER KOSOVEN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Mitrovicë 1 prill 20:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Klinë 1 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  vw bora 1.9 nafte  viti 2000
  Vetura

  vw bora 1.9 nafte viti 2000

  vw bora shitet per arsye emigrimi ne gjendje shum te mir me letra pak i diskutush

  Korçë 1 prill 20:15
  3.000 €
 • 3 foto
  Okazjon VW bora
  Vetura

  Okazjon VW bora

  Makina eshte ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera 1.9 me letra deri ne nentor shit

  Shkodër 1 prill 19:25
  2.550 €
 • 8 foto
  VW Bora dizel
  Vetura

  VW Bora dizel

  Shitet makina ne gjendje shum te mire sherbimet e sapokryera e ardhur nga zvicra goma te reja 90% 1.

  Tiranë 1 prill 14:51
  2.600 €
 • 5 foto
  Shitet Bora 2.0 Benzin Gaz
  Vetura

  Shitet Bora 2.0 Benzin Gaz

  Shitet Wolksvagen Bora 2.0 Benzin Gaz kamio manuale ne gjendje perfekte klmia,sedile me ngrohje nav

  Tiranë 1 prill 11:14
  2.300 €
 • 3 foto
  makin
  Vetura

  makin

  Pasat Bora viti 2000 , 1,4 benxin, me letra deri ne dhjetor 2019

  Kukës 1 prill 11:03
  2.000 €