Vetura

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  VW TOURAN 2.0TDI DSG 2011 Xenon Led Pa DOGAN
  Vetura

  VW TOURAN 2.0TDI DSG 2011 Xenon Led Pa DOGAN

  VW TOURAN 2.0TDI DSG N FUND 2011 model 2012 Xenon led I posa ardhur Pa dogan 220mij km t garantume

  Pejë 10 tetor 10:13
  8.200 €
 • 12 foto
  Shitet tauran 1.9 dizel 7ulse shum i mir
  Vetura

  Shitet tauran 1.9 dizel 7ulse shum i mir

  Shitet tauran 1.9 ka 7 ulse ka cenzora te shiut ka cenzora parkingut para edhe mbrapa interier shum

  Vushtrri 9 tetor 22:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Touran Viti 2012 Dizel 1.6 Tdi me RKS
  Vetura

  Shes Touran Viti 2012 Dizel 1.6 Tdi me RKS

  Shes Touran Automatik viti 2012 dizel 1.6 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompj

  Prishtinë 9 tetor 20:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes VW touran
  Vetura

  Shes VW touran

  Shitet w.tuaran 1.9 nafte..viti 2006..189000 km 38000 euro..taksat mars2020

  Tiranë 9 tetor 20:02
  3.800 €
 • 7 foto
  VW Touran Nafte Automat
  Vetura

  VW Touran Nafte Automat

  VW Touran 1.9 TDI Motorri-1.9 TDI Kambio-Automat DSG Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2004 Kilometr

  Tiranë 9 tetor 02:08
  4.700 €
 • 8 foto
  VW Touran Automat Nafte
  Vetura

  VW Touran Automat Nafte

  VW Touran Motorri- 1.9 TDI Karburanti-Nafte Kambio-Automat Viti i Prodhimit-2005 Kilometra-224000 Pe

  Tiranë 9 tetor 02:08
  4.800 €
 • 7 foto
  Volkswagen Touran 1.9 TDI
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 TDI

  Volkswagen Touran 1.9 TDI , Viti 2006 . Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana motorike dhe x

  Vlorë 8 tetor 23:04
  4.800 €
 • 7 foto
  SHITET TOURANI DSG 2.0
  Vetura

  SHITET TOURANI DSG 2.0

  SHITET TOURANI TDI 2.0 DIZEL V.P 2006 I SAPO ARDHURA NGA FINLANDA AUTOMATIK DSG GJAMAR ME RRYM

  Prishtinë 8 tetor 19:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  WV Touran 1.9 tdi viti 2009
  Vetura

  WV Touran 1.9 tdi viti 2009

  Touran 1.9 tdi 77kw 6shpejci viti 2009 km 130411 vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan etj

  Pejë 8 tetor 10:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Touran super gjendje MUNDSI NDRRIMI
  Vetura

  VW Touran super gjendje MUNDSI NDRRIMI

  -MOTORR 2.0 TDI EKONOMIKE -KAMBIO AUTOMATIKE DSG -VITI FUND 2005 -CLIMA 2 ZONALE -SRS -ESP -ABS -

  Tiranë 8 tetor 08:56
  5.500 €
 • 9 foto
  Touran 1.9 TDi .6 shpejsi
  Vetura

  Touran 1.9 TDi .6 shpejsi

  Shen tourantin dizel 1.9 Tdi 6 shpejsi rks 7 muaj .ne gjendje shum tmir prefekt .me te gjitha servis

  Prishtinë 7 tetor 16:34
  5.000 €
 • 10 foto
  SHES NDRROJ TOURAN DIZEL 2.0 TDI AUTOMATIK 7ULSE
  Vetura

  SHES NDRROJ TOURAN DIZEL 2.0 TDI AUTOMATIK 7ULSE

  Touran dizel Automatik rks 7ulse na kontaktoni nr 044878355 045339333 045213809

  Vushtrri 7 tetor 14:37
  7.900 €
 • 11 foto
  VW TOURAN CROSS,1.9 NAFTE,AUTOMAT,7VENDE,07
  Vetura

  VW TOURAN CROSS,1.9 NAFTE,AUTOMAT,7VENDE,07

  🏁🏁🏁SHITET🏁🏁🏁 🔶🔶🔶VW TOURAN 🔶🔶🔶CROSS EDITION 🔶VITI 2007 🔶1.9 TDI (NAFTE) 🔶7 VENDE 🔶EURO 4 🔶176548KM(T

  Durrës 4 tetor 20:35
  7.400 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08
  Vetura

  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08

  SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE B

  Elbasan 4 tetor 19:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ZAMAJACA DSG GOLF TOURAN AUDI ETJ SAPO ARDHUR CH
  Vetura

  ZAMAJACA DSG GOLF TOURAN AUDI ETJ SAPO ARDHUR CH

  ZAMAJAC TE ARDHUR NGA ZVICRRA ME GARANCJON ME MUNTIM /// PER GOLF 5 6 7 AUDI A3 PASSAT TOURAN ETJ

  Prishtinë 4 tetor 18:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI 2010
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI 2010

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM VW Touran 1.9 TDI AUTOMATIK DSG. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

  Prishtinë 4 tetor 17:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Touran 2.0TDI Automatik DSG 7 ulse viti 2011
  Vetura

  Touran 2.0TDI Automatik DSG 7 ulse viti 2011

  Touran 2.0 TDI automatik DSG viti 2011,komanda ne timon,tempomat,navigacion,ulset me nxemje,seria hi

  Prishtinë 4 tetor 12:07
  9.999 €
 • 4 foto
  VW Touran 1.9 TDI 77kw DSG 2010 me dogan
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI 77kw DSG 2010 me dogan

  VW Touran 1.9 TDI 77kw DSG viti 2010 me dogan dhe Homologim e para dor 2 qelsa i po sa ardhur Vetura

  Pejë 4 tetor 11:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Volkswagen touran 1.9 tdi viti 2007
  Vetura

  Volkswagen touran 1.9 tdi viti 2007

  Motorr 1.9 diesel, kambio manuale 6 marsha, viti 2007, klima tronic,abs, airbag, xhama elektrike,1 9

  Fier 4 tetor 09:34
  5.400 €
 • 0 foto
  Touran 1.9 TDI
  Vetura

  Touran 1.9 TDI

  Touran 1.9 nafte TDI,ngjyre blu,kondicioner,pilot automatik,me gjendje shume te mire,viti 2005,me do

  Tiranë 3 tetor 19:44
  4.200 €
 • 8 foto
  touran 7ulse 2.0 tdi
  Vetura

  touran 7ulse 2.0 tdi

  touran highline 7 ulse motori 2.0 tdi automatik 4 xhamat me rrym senzor parkimi n xhendje perfekte

  Gjilan 3 tetor 17:40
  7.700 €
 • 5 foto
  Shes touran 2007
  Vetura

  Shes touran 2007

  Shes touran 1.9tdi Automatic Xenon Klima

  Prizren 3 tetor 17:14
  7.444 €
 • 7 foto
  Wollzvagen Touran 20 Tdi
  Vetura

  Wollzvagen Touran 20 Tdi

  Makina eshte ne gjendje te mite me te gjitha sherbimet e beta, Shitet per arsye emigrimi, çmim okazi

  Lushnjë 3 tetor 16:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET VW TOURAN
  Vetura

  SHITET VW TOURAN

  Okazion Shitet VW Touran 4500 €

  Tiranë 3 tetor 16:11
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Touran 1.9 tdi Automatik DSG 2010
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi Automatik DSG 2010

  vw touran 1.9 tdi automatik DSG 2010 7 ulse ne gjendje perfekte

  Prishtinë 3 tetor 13:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw volkswagen Touran 1.9 Tdi
  Vetura

  Vw volkswagen Touran 1.9 Tdi

  VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamjo......: Automatik

  Kavajë 3 tetor 13:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw Volkswagen Touran 1.9 Tdi Automatik
  Vetura

  Vw Volkswagen Touran 1.9 Tdi Automatik

  VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamjo......: Automatik

  Fier 3 tetor 13:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkswagen touran 1.9 2005
  Vetura

  Volkswagen touran 1.9 2005

  VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamjo......: Automatik

  Berat 3 tetor 13:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Touran 2.0 TDI 2 Celsa Alumin fellne Ekran i madh 7 ulse Klima 2 sezonal Librat e servisit komplet

  Prishtinë 3 tetor 10:15
  7.200 €
 • 1 foto
  2 ULSE PER TOURAN ULSET E 7 KOMPLET
  Vetura

  2 ULSE PER TOURAN ULSET E 7 KOMPLET

  SHES 2 ULSE TE MRAMA PER TAURAN JON KOMPLET ULSET JON ILKUR FABRIKISHT JO KTO QE JON NE FOTO TEL 04

  Mitrovicë 3 tetor 09:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Touran 2.0 tdi automatik
  Vetura

  Touran 2.0 tdi automatik

  Shes touran ne gjendje shum te mir me gjitha servisat e kryme Ndrim i mundeshum 049642393

  Prishtinë 3 tetor 06:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Volkswagen Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 tdi, km 183000,viti 2005, me tvsh te paguar. cmimi 5200 euro, ardhur me

  Fier 3 tetor 00:36
  5.200 €
 • 2 foto
  Shitet dhe nderrohet
  Vetura

  Shitet dhe nderrohet

  Shitet touran i vitit 2010, nafte 1.9 tdi Kamjo automatike dsg,makina eshte ne gjendje te mire,6+1 v

  Tiranë 2 tetor 20:43
  6.500 €
 • 11 foto
  Vw Touran DSG 2.0Tdi shum i ruajtun!!!
  Vetura

  Vw Touran DSG 2.0Tdi shum i ruajtun!!!

  Vw Touran Automatik DSG 2.0Tdi shum i ruajtun Posedon:abs,esp,airbag,mbyllje qendrore,DSG automat

  Gjilan 2 tetor 20:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Touran 2.0 tdi
  Vetura

  VW Touran 2.0 tdi

  Shitet vw Touran kambio manuale ne gjendje shum te mire e sapoardhur nga jashte me dogane te paguar

  Tiranë 2 tetor 13:17
  4.000 €
 • 5 foto
  ?? Okazioin Touran benzin_gaz 1.6 viti 2006
  Vetura

  ?? Okazioin Touran benzin_gaz 1.6 viti 2006

  Touran benzin_gaz 1.6 sr viti 2006 dogane e paguar xhama t zi original goma 90% mbyllje qendrore me

  Durrës 2 tetor 12:26
  4.300 €
 • 4 foto
  Wolzvagen super
  Vetura

  Wolzvagen super

  volzvagen turan viti 2006 1.9 nafte automat me doga te pagume e sapo ardh nga gjermania 4000 mi ero

  Tiranë 2 tetor 10:31
  4.000 €
 • 8 foto
  Touran automat
  Vetura

  Touran automat

  Makina e sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar viti 2010 full 1.9 naft xhama te zi origjinal

  Tiranë 2 tetor 10:15
  6.200 €
 • 8 foto
  VW Touran R-line
  Vetura

  VW Touran R-line

  Shitet VW Touran 1.9 TDI R-line viti prodhimit 2010 posedon 185.00 te kaluara me liber te servisit n

  Gjakovë 2 tetor 08:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Touran 2.0 Tdi Automatik vp 2006 rks
  Vetura

  VW Touran 2.0 Tdi Automatik vp 2006 rks

  Shes ose ndrroj Touran 2.0 Tdi automatik vp 2006 rks 8 muaj ne gjendje te mir teknike 7 ulse nr tel

  Prishtinë 1 tetor 19:47
  5.900 €
 • 9 foto
  Shite turan1.9 tdi Dsg 7 ulse
  Vetura

  Shite turan1.9 tdi Dsg 7 ulse

  Shite turnan 7 ulse 1.9 tdi dsg ne gjendje te mir baj drrim me skele

  Prishtinë 1 tetor 14:21
  7.300 €
 • 0 foto
  TOURAN 1.9 TDI - KLIMATRONIK 7 ULSE RKS 1 vit
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI - KLIMATRONIK 7 ULSE RKS 1 vit

  Shes \\ Ndroj TOURAN 1.9 TDI 77kw - 110 ps I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR 1 VIT NE RKS GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë 1 tetor 13:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Touran 1.6 tdi viti 2011
  Vetura

  Touran 1.6 tdi viti 2011

  Touran 1.6 tdi viti 2011 vetura osht e sapoa ardhur nga norvegjia etj vetura osht klima tronik pulla

  Prishtinë 1 tetor 11:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes tauran 1.9 TDI
  Vetura

  Shes tauran 1.9 TDI

  Shes tauran 1.9 TDI vp 2005 karrikat me nxemje Regjistrim ni vit tplot klim ac ESP senzora mrapa Te

  Prishtinë 1 tetor 09:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2009 BËJM NDRIM
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2009 BËJM NDRIM

  climatronik abs esp dsg xenon bixenon senzor parkingu 4x gjamat me rym farat robot fellne 16 pa doga

  Prishtinë 30 shtator 20:27
  5.500 €
 • 10 foto
  Okazion Volkswagen Touran
  Vetura

  Okazion Volkswagen Touran

  Viti 2006 Automat DSG Marshe ne timon + - Komando timon XhamTermik +xhama te zi Pasyra termike +

  Tiranë 30 shtator 11:07
  5.200 €
 • 7 foto
  Shitet.touran gjendje sh te mire
  Vetura

  Shitet.touran gjendje sh te mire

  Shitet touran ne gjendje sh te mire mund ta coni ta kontrolloni ku te doni per me sh info nr . 069 4

  Lushnjë 30 shtator 10:50
  4.000 €
 • 3 foto
  VW Touran 2.0 Automat 4+1
  Vetura

  VW Touran 2.0 Automat 4+1

  VW touran 2.0 Automat 4+1 Gjendje te shkelqyer ! Volant sapo nderruar! Rryp faze i sapo nderruar me

  Tiranë 29 shtator 09:17
  5.000 €
 • 3 foto
  Touran osé ndrim
  Vetura

  Touran osé ndrim

  Ne Korrik esht pais me dokumenta goma te reja dhe jan kryer te gjitha sherbimet

  Durrës 28 shtator 23:40
  6.500 €
 • 11 foto
  TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006 Shitet
  Vetura

  TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006 Shitet

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL

  Prishtinë 28 shtator 09:41
  Me Marrveshje