Vetura

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW Touran 2.0 TDI Automatik
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI Automatik

  Marka :VW Tipi :TOURAN Viti i Prodhimit :2008 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numri i ules

  Ferizaj 11 shtator 10:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TOURAN 2006 1.9 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2006 1.9 TDI

  TOURAN Viti 2006 I ardhur nga gjermania Gjendje perfekte Motorr 1.9 TDI Me 220 mij kilometra origjin

  Durrës 11 shtator 08:14
  3.800 €
 • 3 foto
  AUTOMAT vit 07 200 nafte 5800 euro
  Vetura

  AUTOMAT vit 07 200 nafte 5800 euro

  Shitet touran viti 2007 200 nafte automat sendiljet me ngroj xhamat e zi origjinal..etj makina eshte

  Tiranë 11 shtator 00:07
  5.800 €
 • 4 foto
  SHITET TOURANI 2,0 TDI(DI) DIESEL ME 7 ULSE
  Vetura

  SHITET TOURANI 2,0 TDI(DI) DIESEL ME 7 ULSE

  SHITET VW TOURAN 2.0 TDI(ME DY TKUQE DI) diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga ch regjistrim

  Gjilan 10 shtator 23:56
  4.800 €
 • 6 foto
  Touran 2.0 dsg automatik
  Vetura

  Touran 2.0 dsg automatik

  Touran 2.0 dsg automatik 09.2007 me te gjitha serviset e kryera. 044731426

  Prishtinë 10 shtator 23:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion 1.9 automatike me dogane ????
  Vetura

  Okazion 1.9 automatike me dogane ????

  Shitet touran nafte 1.9 i sapo ardhur nga gjermani ne super gjendje dhe shum I paster si nga brenda

  Krujë 10 shtator 21:35
  4.500 €
 • 3 foto
  Turan Automat 2008
  Vetura

  Turan Automat 2008

  Turan Automat 2008...makina esht n gjendje shum t mir me t gjifha sherbimet e bera n koh...vaj filt

  Sarandë 10 shtator 18:55
  6.500 €
 • 0 foto
  Turan Automatik 2008
  Vetura

  Turan Automatik 2008

  Volswagen Touran automat 2008...Makina eshte n gjendje shume te mir me te gjitha sherbimet e bera n

  Sarandë 10 shtator 16:55
  6.500 €
 • 6 foto
  Touran 1.9
  Vetura

  Touran 1.9

  VW Touran 1.9(Naft) Viti: 2005 Km 249.000 Kambio Automat DSG, Letrat te paguara, gjendja motorrike d

  Durrës 10 shtator 15:26
  2.800 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI RKS
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI RKS

  Shes apo nrroj touran 1.9 tdi viti 2003 posedon klim abs srs airbag ulse me nxemje etj ne gjendje te

  Obiliq 10 shtator 15:21
  4.200 €
 • 7 foto
  Vw touran 1.9 tdi dsg automatik 2008
  Vetura

  Vw touran 1.9 tdi dsg automatik 2008

  Shitet apo ndrrohet vetura e tipit touran 1.9 tdi viti 2008 automatik dsg i ardhur nga zvicrra regji

  Obiliq 10 shtator 15:21
  7.300 €
 • 7 foto
  Tauran 7 ulse Automatik DSG
  Vetura

  Tauran 7 ulse Automatik DSG

  hes Veturen VW Tauran Dizell 2.0 Automatik DSG viti prodhimit 2006. Kilometra 160000. Vetura posedon

  Prizren 10 shtator 14:27
  6.200 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 TDI R-Line fabrike fuuullll
  Vetura

  Touran 2.0 TDI R-Line fabrike fuuullll

  Volksvagen Touran 2.0 nafte, VP fundi i 2013 , shum i shpejt dhe shum ekonomik. automat tronik ,

  Sarandë 10 shtator 12:58
  13.400 €
 • 10 foto
  VW Touran – 2.0 TDI,7 Ulse, Automatik DSG
  Vetura

  VW Touran – 2.0 TDI,7 Ulse, Automatik DSG

  VW Touran – 2.0 TDI,7 Ulse 140 PS Automatik DSG Viti i prodhimit 09.2006, Vetura eshte e importuar

  Ferizaj 10 shtator 11:15
  5.490 €
 • 0 foto
  TOURAN 2.0  2009
  Vetura

  TOURAN 2.0 2009

  Touran 2.0 viti i prodhimit 2009, regjistrimi i par ne rks i ardhun nga gjermonia , Vetura posedon

  Vushtrri 9 shtator 23:57
  8.700 €
 • 9 foto
  wv touran 2.0 tdi 7 ulse
  Vetura

  wv touran 2.0 tdi 7 ulse

  shes wv touran ne gjendje shum te mir pres bleres serioz ju lutem vetem ne viber ose whatsap +417680

  Rahovec 9 shtator 22:37
  2.500 €
 • 5 foto
  shitet tuaran okazjon super gjendje
  Vetura

  shitet tuaran okazjon super gjendje

  Pershendetje i konfigurimi : Tuaran motorr 2 prodhimi 2005 me letra deri ne fund te vitit kilometr

  Tiranë 9 shtator 18:52
  3.600 €
 • 7 foto
  Tauran Dizell 2.0 Automatik DSG
  Vetura

  Tauran Dizell 2.0 Automatik DSG

  Shes Veturen VW Tauran Dizell 2.0 Automatik DSG viti prodhimit 2006. Kilometra 160000. Vetura posed

  Prizren 9 shtator 18:05
  5.800 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 1.6 TDI DSG FUL OPSION RKS 2012
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 TDI DSG FUL OPSION RKS 2012

  SHITET VETURA VW TOURAN 1.6 TDI ME 5ULSE NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT REGJISTRUAR NE RKS. VETURA E

  Prishtinë 9 shtator 17:13
  10.700 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Touran 2.0 TDI

  ➡️Viti prodhimit 2009 ➡️Modeli 2010 ➡️Fuqia e motorrit 103kw/140ps ➡️Km te kaluara 1

  Prizren 9 shtator 16:45
  8.300 €
 • 9 foto
  VW Volkswagen Touran
  Vetura

  VW Volkswagen Touran

  ➡️Makina esht ne super gjendje ➡️ I Sapo ardhur nga Gjermania pa dogan cmimi i diskutushem â

  Dibër 9 shtator 16:08
  4.700 €
 • 4 foto
  SHITET VW TOURAN OKAZION❗️❗️
  Vetura

  SHITET VW TOURAN OKAZION❗️❗️

  Shitet VW Touran pak muaj i perdorur ne Shqiperi, makina ka ardhur nga Austria ne dhjetor, e perdoru

  Tiranë 9 shtator 15:32
  4.800 €
 • 2 foto
  Shes Fellnet me goma dimrit touran golf 5
  Vetura

  Shes Fellnet me goma dimrit touran golf 5

  Fellnet jan origjinal per touran ww etj , me goma t dimrit shum pak t perdorura i shes me qmim t vol

  Prizren 9 shtator 13:03
  135 €
 • 10 foto
  VW Touran – 2.0 TDI,7 Ulse Automatik DSG
  Vetura

  VW Touran – 2.0 TDI,7 Ulse Automatik DSG

  VW Touran – 2.0 TDI,7 Ulse 140 PS Automatik DSG Viti i prodhimit 09.2006, Vetura eshte e importuar

  Ferizaj 9 shtator 12:55
  5.490 €
 • 9 foto
  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat
  Vetura

  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g marsha ne timon F1 Model higlin

  Fier 9 shtator 12:28
  4.500 €
 • 4 foto
  shes touran 1.9
  Vetura

  shes touran 1.9

  shes touran 1.9 tdi 6 shpejsi 7 ulse full opsion regjistrim deri me 25.12.2019

  Suharekë 9 shtator 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜
  Vetura

  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜

  Shitet vw touran automatike 2000nafte ne gjendje te mire gjenerike dhe motorrike modeli highlines me

  Kurbin 9 shtator 10:43
  4.500 €
 • 12 foto
  VW TOURAN STYLE 2.0TDI DSG 2012
  Vetura

  VW TOURAN STYLE 2.0TDI DSG 2012

  VW TOURAN STYLE 2.0TDI DSG Viti i podhimit;29.03.2012, 7 Ulëse, Vetem me dogan te paguar, Vetura es

  Prishtinë 9 shtator 09:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  touran viti 2005 automat dogane ardhur zvicra
  Vetura

  touran viti 2005 automat dogane ardhur zvicra

  touran 2005 automat dogane ardhur zvicra

  Tiranë 9 shtator 08:24
  4.500 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULESE
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULESE

  Shitet VW Touran 2.0 TDI 6 shpejtsi 7 ulese Klime Gjamat me rryme te erresuar

  Ferizaj 9 shtator 07:05
  4.800 €
 • 5 foto
  Vw Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Vw Touran 1.9 tdi

  Vw touran 1.9 tdi 2005 makina esht ne gjendje shum te mire goma te reja

  Korçë 9 shtator 06:10
  3.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 1.6 TDI
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.6 TDI

  Cel.. +355693669999 (Viti 2010) ❄️ Volkswagen Touran 1.6 TDI ✅ Kamjo manuale, Euro 5 🚘 opsion

  Durrës 9 shtator 00:28
  8.000 €
 • 11 foto
  Okazion VW Touran 2005 me dogan
  Vetura

  Okazion VW Touran 2005 me dogan

  Touran Viti👉2005. Lloji i kamjos👉Manual 6+1 marshe Dritat👉Ksenon ESP/ABS Mbyllej qendrore Me 2- cels

  Durrës 8 shtator 22:15
  4.000 €
 • 2 foto
  U shit
  Vetura

  U shit

  u shit 049888 408

  Prishtinë 8 shtator 21:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw touran full option tdi bluemotion
  Vetura

  Vw touran full option tdi bluemotion

  Makine familjare 7 vende shum ekonomike Nderrohet me makine 2014 e siper diferenca nga un

  Tiranë 8 shtator 19:10
  9.500 €
 • 7 foto
  Touran 2.0 TDI AUTOMATIK 2010 7 ulse
  Vetura

  Touran 2.0 TDI AUTOMATIK 2010 7 ulse

  Shes Touran 2010 2.0 TDI 103 kw 140 ps 7 ulse Ne gjendje shum te mire Senzora para mbrapa Parkassist

  Podujevë 8 shtator 18:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Volsvagen touran1.9 tdi.
  Vetura

  Volsvagen touran1.9 tdi.

  Volsvagen touran,1.9 tdi,makina ne gjendje shume te mire,e sapoardhur me doganen e paguar por e pa t

  Durrës 8 shtator 17:32
  6.200 €
 • 5 foto
  Vw touran 2.0 7 ulse 2005 1 vit regjistrim
  Vetura

  Vw touran 2.0 7 ulse 2005 1 vit regjistrim

  Shes vw touran 2005 2.0 dizel 7 ulse ngjendje perfektee 140 ps na kontaktoni 045274299

  Viti 8 shtator 16:03
  1 €
 • 5 foto
  Shitet Touran 2.0 tdi highline 7 ulse
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 tdi highline 7 ulse

  Shitet Touran 2.0 tdi highline automatik DSG,7 ulse. Kerri ka prjeardhje nga Zvicra para 2 muaje i d

  Prishtinë 8 shtator 13:53
  12.700 €
 • 6 foto
  volkswaken
  Vetura

  volkswaken

  Shitet makina eshte ne gjendje perfekte me dogane te paguar e sopoardhur nga gjermania cmimi i disku

  Durrës 8 shtator 13:30
  4.500 €
 • 6 foto
  tauran 7vende
  Vetura

  tauran 7vende

  shitet vetura me targa te kos.dhe ka regjistrim deri ne janar vetura asht pa asnje defekt

  Dragash 8 shtator 10:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet dhe nderrohet
  Vetura

  Shitet dhe nderrohet

  Shitet touran i vitit 2010, nafte 1.9 tdi Kamjo automatike dsg,makina eshte ne gjendje te mire,6+1 v

  Tiranë 8 shtator 09:58
  6.500 €
 • 0 foto
  shitet touran 20tdi automat dsg
  Vetura

  shitet touran 20tdi automat dsg

  touran 20 dti automat dsg vende 4+1 letrat deri ne shkurt 2020

  Elbasan 8 shtator 08:06
  4.400 €
 • 5 foto
  Vw touran 1.9 tdi
  Vetura

  Vw touran 1.9 tdi

  Me dogane te paguar.

  Tiranë 8 shtator 00:03
  3.900 €
 • 6 foto
  touran 1.9 2006 6+1 shpici
  Vetura

  touran 1.9 2006 6+1 shpici

  shitet tourani per 4 muj del 2007 rigjestrim edhe 10 muj serviset e kryra komanda timon klima troni

  Pejë 7 shtator 22:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shesh tauran motori 2.0
  Vetura

  Shesh tauran motori 2.0

  Shes tauran motori 1.9 matorri ne gjendje shum te mir me goma fellna i ardhur nga gjermanija shum

  Malisheve 7 shtator 20:40
  3.000 €
 • 4 foto
  VW Touran 2.0 Automat
  Vetura

  VW Touran 2.0 Automat

  VW touran 2.0 Automat Gjendje te shkelqyer ! Volant sapo nderruar! Rryp faze i sapo nderruar me fat

  Tiranë 7 shtator 18:16
  5.000 €
 • 8 foto
  Touran 1.9tdi 7 ulse 6 shpejtsi
  Vetura

  Touran 1.9tdi 7 ulse 6 shpejtsi

  Touran tdi 1.9 7 ulse 6 shpejtsi 11 muj regjistrim nuk esht hipotek nuk ka denime i mirmbajtun shum

  Podujevë 7 shtator 17:12
  54 €
 • 0 foto
  Makina me Qera”ORA”
  Vetura

  Makina me Qera”ORA”

  Japim makina me qera te llojeve te ndryshme.Adresa:Rrg elbasanit siper Fakultetit ekonomik.

  Tiranë 7 shtator 14:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Touran 1.9 Tdin7 ulse
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 Tdin7 ulse

  shitet touran 1.9 tdi i thjesht me 7 ulse fellnet plus gumat e dimrit me bandash regjistrim deri n

  Mitrovicë 7 shtator 09:49
  Me Marrveshje