Shiten karrigat per Playstation

Çmimi: 230 €
Shiten karrigat per Playstation

Detajet

Postuar
17 mars 22:28
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Shes 8 Karriga per playstation.
Jan ne gjendje te mire, dhe shiten komplet.
Qmimi eshte i diksutueshem.


Shpallje te ngjashme