DRITA - H4 LED 50W 8000LM 12V - Color: 6500K

Çmimi: 28 €
DRITA - H4 LED 50W 8000LM 12V - Color: 6500K

Detajet

Postuar
15 janar 10:25
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

DRITA - H4 LED Headlight Bulbs 50W 8000LM 12V - Color Temperature: 6500K

Model: Corolla/Altima/CRV/Cruze/RAV4/Equinox/Sierra/Civic/Focus/Fusion/Ram/Camry/Accord/Sonata/audi/BMW/Ford/Toyota/volkswagen/Honda/chevrolet/Opel/VW/...

H4 LED: High/Low
IP65 water and dust seal, 360 degree
Material: aluminum profile

Per me shume:+38346181215


Shpallje te ngjashme