Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 5 foto
  SHITET DUPLEKS NË BULEVARDIN \"GJERGJ FISHTA\"
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEKS NË BULEVARDIN \"GJERGJ FISHTA\"

  Shitet Dupleks 135m2, në bulevardin \"Gjergj Fishta\". Dupleksi pozicionohet në katin e 8 dhe të 9 t

  Tiranë 15 shkurt 19:10
  127.000 €
 • 3 foto
  Apartament në ndërtim 2+1 86m² Tiranë.
  Apartment / Banesa

  Apartament në ndërtim 2+1 86m² Tiranë.

  Shitet apartament ne ndertim 2+1, 86m².Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne nje objekt cilesor

  Tiranë 15 shkurt 18:05
  52.000 €
 • 0 foto
  Apartment 2+1, Rinovuar dhe mobiluar
  Apartment / Banesa

  Apartment 2+1, Rinovuar dhe mobiluar

  Shitet apartment 2+1, 84m2 ne Laprake, pas poliklinikes. Apartamenti eshte ne katin e fundit te nje

  Tiranë 15 shkurt 16:13
  61.000 €
 • 8 foto
  shitje
  Shtepi / Vila

  shitje

  shitet shtepi ne golem ,plazh me pamje nga deti e kompletuar me te gjithe orendite sipas standarteve

  Kavajë 15 shkurt 15:58
  60.000 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 3+1 ne kompleksin Magnet tek 21
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 3+1 ne kompleksin Magnet tek 21

  Apartament 3+1 ne komplesin Magnet tek 21 Dhjetori Zone e qete dhe ambjente te gjelberuara -Fasade

  Tiranë 15 shkurt 15:19
  201.000 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 1+1 ne Ali Dem
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 1+1 ne Ali Dem

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 70 m2. Ambienti i ditës dhe vetë apartamenti me orientimin e tij të dyf

  Tiranë 15 shkurt 15:19
  52.000 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 1+1 ne Ali DEmi
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 1+1 ne Ali DEmi

  Apartamenti ka një sipërfaqe 71 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë nga

  Tiranë 15 shkurt 15:19
  53.000 €
 • 6 foto
  apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  apartament 1+1

  Shes apartament 1+1 ,super i mobiluar , me hipoteke ,me orientim lindje , kati i gjashte me ashenso

  Tiranë 15 shkurt 15:10
  34.000 €
 • 5 foto
  2+1
  Apartment / Banesa

  2+1

  Shitet super apartament 2+1 m2 siperfaqe 96 m2 ,me 2 ballkone ,me sistem kapot ,me tualet me dritare

  Tiranë 15 shkurt 15:09
  58.000 €
 • 7 foto
  apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  apartament 1+1

  Shes apartament 1+1 , me siperfaqe totale 63 m2 ,ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri

  Tiranë 15 shkurt 15:09
  35.000 €
 • 11 foto
  Shtepi privateTirane 400M2 Rr BESA ME HIPOTEKE
  Shtepi / Vila

  Shtepi privateTirane 400M2 Rr BESA ME HIPOTEKE

  ME HIPOTEKE Shtepia eshte termoizoluar komplet dhe e suvatuar me grafiato te bardhe cilesi e pare dh

  Tiranë 15 shkurt 14:54
  150.000 €
 • 3 foto
  Apartamente
  Apartment / Banesa

  Apartamente

  Shiten apartamente ne linze ne zone shume te qete Apartamenten jane 2+1 Kane pamje shume te bukur

  Tiranë 15 shkurt 14:34
  500 €
 • 8 foto
  Shtepi private Tirane 484m2 mundesi ndertimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi private Tirane 484m2 mundesi ndertimi

  Shitet shtepi private rruga njazi meka 50 m nga rruga dibres,shtepia disponon 2 dhoma gjumi gzhine s

  Tiranë 15 shkurt 14:20
  190.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko

  Apartament; 3 dhoma gjumi+ sallon+ kuzhine+ ballkon+ 2 banjo. Pallat i Ri (ndertuar ne 2011) dhe me

  Tiranë 15 shkurt 14:05
  107.000 €
 • 7 foto
  Okazion Super apartament Rruga Durresit 3+1+2WC
  Apartment / Banesa

  Okazion Super apartament Rruga Durresit 3+1+2WC

  Apartamenti eshte 131 m2 .Ka ne perberje te tij: 3 dhoma gjumi,2 banjo, guzhine gatimi,sallon ndenie

  Tiranë 15 shkurt 13:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Apartament 2+1 Riza Cerova
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Riza Cerova

  Aparament 2+1 Riza Cerova / kati i 3/8 me siperfaqe totale 78m2 / i mobiluar dhe i kompletuar ne pro

  Tiranë 15 shkurt 13:22
  79.000 €
 • 12 foto
  shitet 2+1 105m + garazh kat1 , xhamlliku, rossman
  Apartment / Banesa

  shitet 2+1 105m + garazh kat1 , xhamlliku, rossman

  Shitet apartament te xhamlliku , pallati i ri ,pallati rossman lala, perball conad , kati i 3 (ose i

  Tiranë 15 shkurt 12:37
  95.000 €
 • 0 foto
  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh
  Garazh

  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh

  Ambienti ndodhet ne nje rrugice pas Myslym Shyrit ose mund te futesh dhe nga rrugica Spitali Gjerman

  Tiranë 15 shkurt 11:55
  98.000 €
 • 0 foto
  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit
  Garazh

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, ne Rrugen Marko Bocari, P. 6, afer Liqenit, me certifikate te rregult

  Tiranë 15 shkurt 11:43
  18.700 €
 • 5 foto
  Shitet apartament Golem
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament Golem

  SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NE GOLEM PRANE RRUGES SE DETIT.APARTAMENTI NDODHET NE NJE ZONE TE MIRE

  Kavajë 15 shkurt 10:44
  32.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 Rruga e Elasanit Vilat Amerikane
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Rruga e Elasanit Vilat Amerikane

  Shitet apartament 2+1 i pozicionuar tek Vilat Amerikane tek Rruga e Elbasanit. Ambjenti ka një sipë

  Tiranë 15 shkurt 10:37
  60.150 €
 • 2 foto
  Apartament 1+1 Vala Mar Residence
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 Vala Mar Residence

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61.45 m2 ne katin e 2 te nje nga rezidencat e Vala-Mar ne Hamalla

  Tiranë 15 shkurt 10:36
  55.600 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 2+1 Rruga Peti 95000 euro
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Rruga Peti 95000 euro

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, te Rruga Peti. Informacion mbi apartam

  Tiranë 15 shkurt 10:36
  95.000 €
 • 10 foto
  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !

  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale

  Tiranë 15 shkurt 10:36
  188.000 €
 • 2 foto
  Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit

  Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i L

  Tiranë 15 shkurt 10:36
  85.000 €
 • 2 foto
  Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi.

  Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi. Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 65.5 m

  Tiranë 15 shkurt 10:35
  139.500 €
 • 3 foto
  Shitet apartament 2+1 Sima-Com
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Sima-Com

  Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek Unaza e Re. Informac

  Tiranë 15 shkurt 10:35
  93.500 €
 • 2 foto
  Shitet apartament 2+1, Turdiu
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1, Turdiu

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 94.4 m2, k

  Tiranë 15 shkurt 10:35
  72.850 €
 • 1 foto
  Super Okazion!!! Shitet Dupleks Frosina Plaku, 21 Dhjetori.
  Apartment / Banesa

  Super Okazion!!! Shitet Dupleks Frosina Plaku, 21 Dhjetori.

  Shitet dupleks ne katin e 7-8 banim te nje pallati te ri tek Rruga Frosina Plaku me siperfaqe totale

  Tiranë 15 shkurt 10:35
  130.000 €
 • 15 foto
  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1
  Shtepi / Vila

  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1

  Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1. Vila ka strukture 2 kateshe me s

  Tiranë 15 shkurt 10:35
  150.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit Vala Mar Residenc
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit Vala Mar Residenc

  Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishav

  Tiranë 15 shkurt 10:34
  65.000 €
 • 1 foto
  Super Okazion!! Apartament 1+1 me super Oborr Vala Mar Residenc
  Apartment / Banesa

  Super Okazion!! Apartament 1+1 me super Oborr Vala Mar Residenc

  Shitet Super apartament 1+1 me super cmim Okazion me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 58 m2 oborr

  Tiranë 15 shkurt 10:34
  61.000 €
 • 14 foto
  Super Okazion!!! Gjiri Lalzit Shitet Super Vile tek San Pietro Resort
  Shtepi / Vila

  Super Okazion!!! Gjiri Lalzit Shitet Super Vile tek San Pietro Resort

  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale

  Tiranë 15 shkurt 10:34
  189.000 €
 • 2 foto
  Shitet apartament 1+1 Harry Fultz
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 Harry Fultz

  Shitet apartament 1+1 tek Hipoteka ne kompleksin Quartum Residence. Apartamenti disponon nje siperf

  Tiranë 15 shkurt 10:34
  60.400 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 Porcelan
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Porcelan

  Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko. Informacion mbi apartamentin: sipë

  Tiranë 15 shkurt 10:33
  78.990 €
 • 1 foto
  Super Okazion!!! Shitet apartament 2+1 ne Qerret te Durresit
  Apartment / Banesa

  Super Okazion!!! Shitet apartament 2+1 ne Qerret te Durresit

  Shitet apartament 2+1 me cmim oferte ne faze pllake, ne Qerret te Durresit. Ndodhet 100 m larg deti

  Tiranë 15 shkurt 10:33
  38.005 €
 • 15 foto
  OKAZION!!! Apartament 2+1+2 ne Unaze te Re 65000 euro
  Apartment / Banesa

  OKAZION!!! Apartament 2+1+2 ne Unaze te Re 65000 euro

  Shitet apartament 2+1+2 ne Unaze te Re prane bar 2 Palmat. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri

  Tiranë 15 shkurt 10:33
  65.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 1+1 Rezidenca Lura 3
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 Rezidenca Lura 3

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53.1 m2 tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis

  Tiranë 15 shkurt 10:33
  45.000 €
 • 5 foto
  Super Apartament 1+1 Me Oborr Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit
  Apartment / Banesa

  Super Apartament 1+1 Me Oborr Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit

  Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishav

  Tiranë 15 shkurt 10:32
  74.000 €
 • 5 foto
  Shitet Okazion!! Apartament 1+1 Gjiri i Lalzit
  Apartment / Banesa

  Shitet Okazion!! Apartament 1+1 Gjiri i Lalzit

  Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i L

  Tiranë 15 shkurt 10:32
  55.500 €
 • 1 foto
  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi.
  Shtepi / Vila

  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi.

  Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi. Vila disponon një sipërfaqe prej 145.4 m2 nder

  Tiranë 15 shkurt 10:32
  310.000 €
 • 4 foto
  Super Okazion Shitet apartament 1+1 Vala Mar
  Apartment / Banesa

  Super Okazion Shitet apartament 1+1 Vala Mar

  Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i L

  Tiranë 15 shkurt 10:32
  52.000 €
 • 1 foto
  Shitet super apartament 1+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al.
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartament 1+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al.

  Shitet super apartament 1+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al

  Tiranë 15 shkurt 10:32
  62.300 €
 • 10 foto
  🔴SUPER OKAZION!! Apartament 2+1 Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit
  Apartment / Banesa

  🔴SUPER OKAZION!! Apartament 2+1 Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 79.3 m2 ne katin e 2 te nje nga rezidencat e Vala-Mar ne Hamallaj

  Tiranë 15 shkurt 10:32
  69.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 63.16 m2.

  Tiranë 15 shkurt 10:32
  53.700 €
 • 13 foto
  🔴SUPER OKAZION!!! SUPER CMIM!! Apartament 2+1 Unaza e Re
  Apartment / Banesa

  🔴SUPER OKAZION!!! SUPER CMIM!! Apartament 2+1 Unaza e Re

  Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, prane Vil

  Tiranë 15 shkurt 10:31
  88.000 €
 • 2 foto
  🔴 Super Okazion 980€/m2 Apartament 2+1 Square 21 Rruga e Kavajes !!
  Apartment / Banesa

  🔴 Super Okazion 980€/m2 Apartament 2+1 Square 21 Rruga e Kavajes !!

  🔴 Super Okazion 980€/m2 Apartament 2+1 Square 21 Rruga e Kavajes !! Shitet apartament 2+1 ne komple

  Tiranë 15 shkurt 10:31
  122.300 €
 • 11 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

  Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipër

  Tiranë 15 shkurt 10:04
  164.000 €
 • 2 foto
  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi
  Garazh

  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Nqs ju eshte demtuar njeri nga pultet e alarmeve te makines apo garazhit, ose ju duhet dhe nje kopje

  Tiranë 15 shkurt 09:31
  17 €
 • 11 foto
  APARTAMENT REZIDENCA KODRA E DIELLIT DUPLEX
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT REZIDENCA KODRA E DIELLIT DUPLEX

  Shitet Apartament në rezidencën Kodra e Diellit. Është i përbërë nga 3 dhoma gjumi, sallon, ambient

  Tiranë 15 shkurt 09:08
  130.000 €