Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  Dyqan okazion
  Apartment / Banesa

  Dyqan okazion

  Rruga Selman Riza 500 metra mbi maternitetin e ri shitet dyqan me cmim okazion 1200€ metri ku po inv

  Tiranë 11 tetor 09:54
  77.000 €
 • 7 foto
  Okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion

  Shitet apartament 1+1 tek rruga elbasanit pallat i ri 97 metra

  Tiranë 11 tetor 09:42
  125.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne kompleksin Mangalem 21,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne kompleksin Mangalem 21,

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 104.1 m2, me orientim nga Veriu dhe Lindja. Hyrja e apartamentit të fto

  Tiranë 11 tetor 09:23
  76.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne Kompleksin Mangalem 21
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Kompleksin Mangalem 21

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 97 m2 ne katin 5. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një nd

  Tiranë 11 tetor 09:23
  71.000 €
 • 0 foto
  Shiten apartamente ne Mangalem 21
  Apartment / Banesa

  Shiten apartamente ne Mangalem 21

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 62.5 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë n

  Tiranë 11 tetor 09:22
  46.000 €
 • 0 foto
  Shiten apartament ne kompleksin Mangalem 21
  Apartment / Banesa

  Shiten apartament ne kompleksin Mangalem 21

  Apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2, i orientuar ne Lindje dhe Veri. Tualeti aksesohet nga korridori

  Tiranë 11 tetor 09:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten apartamente ne kompleksin Mangalem 21
  Apartment / Banesa

  Shiten apartamente ne kompleksin Mangalem 21

  Apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2, i orientuar ne Lindje dhe Veri. Tualeti aksesohet nga korridori

  Tiranë 11 tetor 09:21
  68.000 €
 • 6 foto
  OKAZIONNN!! Apartament 2+1 Rruga Eduard Mano
  Apartment / Banesa

  OKAZIONNN!! Apartament 2+1 Rruga Eduard Mano

  Apartamenti është i pozicionuar Tek Rruga Eduard Mano ne nje nga zonat me te preferuara per banim dh

  Tiranë 11 tetor 09:15
  90.000 €
 • 3 foto
  Apartament 1+1 Myslym Shyri
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 Myslym Shyri

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit buze rruge kryesore. Disponon nje siperfaqe prej 60

  Tiranë 11 tetor 09:15
  78.000 €
 • 11 foto
  Okazion!! Apartament 2+1+parkim 66000 euro Astiri
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Apartament 2+1+parkim 66000 euro Astiri

  Shitet apartament 2+1+2+garazh ne Unaze te Re prane bar 2 Palmat. Apartamenti ndodhet ne nje pallat

  Tiranë 11 tetor 09:13
  66.000 €
 • 11 foto
  Super Okazion! Aaprtament 2+1 Kombinat
  Apartment / Banesa

  Super Okazion! Aaprtament 2+1 Kombinat

  Shitet Super Apartament ne qender te Kombinatit totalisht i rikonstruktuar ne katin e 5 te nje palla

  Tiranë 11 tetor 09:13
  45.000 €
 • 11 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI SIPER TIRANA BANK.E RREGLUAR NE MENYR BASHKOHORE .KATI I PESTE ME TA

  Tiranë 11 tetor 09:04
  67.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament.ne bulevardin e ri te tiranes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament.ne bulevardin e ri te tiranes

  Shitet apartament tek bulevardi i ri i tiranes,92 m2 2+1..me hapsira dhe punime cilesore ,fasade e

  Tiranë 11 tetor 08:34
  67.000 €
 • 9 foto
  shitet me hipotekë
  Shtepi / Vila

  shitet me hipotekë

  Për arsye emigrimi në babru qendër 500 m.largë komunës dhe st.autobuzit urban shitet shtëpi dy katës

  Tiranë 11 tetor 08:31
  120.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Apartment / Banesa

  OFERTE FALAS;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 11 tetor 07:23
  10.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Kamez
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Kamez

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m2 ne Kamez,prane gjimnazit Ibrahim Rugova.Apartamenti ndodhe

  Tiranë 11 tetor 07:03
  48.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 prane mbikalimit te Kamzes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 prane mbikalimit te Kamzes

  Shitet apartament 1+1 prane ktheses se kamzes.Apartame nti eshte me hipoteke dhe ndhet ne katin e 6

  Tiranë 11 tetor 07:02
  47.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut,rruga e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun.Apartamenti ndo

  Tiranë 11 tetor 07:02
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te unaza e re
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te unaza e re

  Shitet apartament 2+1 me sieperfaqe 90 m2 ne zonen e unazes se re,prane Alfa Bank.Apartamenti ndodhe

  Tiranë 11 tetor 07:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 Te zona e Unazes Re
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 Te zona e Unazes Re

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2 ne zonen e Astirit,Unaza e Re,prane stacionit te urbanit.Ap

  Tiranë 11 tetor 07:01
  43.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1,prane oxhakut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1,prane oxhakut

  Shitet apartamet 2+1 me siperfaqe 78 m2 ne pallat ekzistues.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje

  Tiranë 11 tetor 07:01
  7.200.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 te Rruga Filip Shiroka
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te Rruga Filip Shiroka

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 te rruga Filip Shiroka,ish-fusha e zeze,mbrapa ambasades g

  Tiranë 11 tetor 07:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Misto Mame ,prane pallateve Cabej.Apartamenti ka siperfaqe 73 m2 d

  Tiranë 11 tetor 07:00
  41.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri,

  Shitetapartament 1+1me siperfaqe 50 m2 ne zonen prane shkolles Bajram Curri.Apartamenti eshte me hip

  Tiranë 11 tetor 06:49
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut,Rruga e Dajtit.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ka siperfa

  Tiranë 11 tetor 06:48
  70.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit te Thate
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit te Thate

  Shitet apartament 2+1+korridor + ballkon+2 tualete ne zonen e Liqenit te thate.Apartamenti ka siperf

  Tiranë 11 tetor 06:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te rruga Myslym Keta.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te rruga Myslym Keta.

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2 te rruga Myslym Keta.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndo

  Tiranë 11 tetor 06:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 prane shkolles se Bashkuar
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 prane shkolles se Bashkuar

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen e shkolles se bashkuar dhe komisariatit nr 4,te rr

  Tiranë 11 tetor 06:46
  45.000 €
 • 0 foto
  Shiten 2 apartamente 1+1 ne kamez.
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 apartamente 1+1 ne kamez.

  Shiten dy apartamente 1+1 me siperfaqe perkatesishte 60 m2 dhe 56 m2 ne kamez.Apartamentet ndodhen n

  Tiranë 11 tetor 06:42
  23.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne zonen e freskut te rruga e Dajtit.Apartamenti eshte me

  Tiranë 11 tetor 06:42
  50.000 €
 • 0 foto
  Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

  Ne nje Nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes ! Zona ka dhe mundesi per ndertime pallatesh..

  Tiranë 11 tetor 04:56
  130.000 €
 • 0 foto
  Apartament prej 71m2 rruga komuna e parisit
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 71m2 rruga komuna e parisit

  Apartament 1+1. 71m2 kati i dyte.pallat i ri. Me ashensor Me ballkon E mobiluar Me certifikat

  Tiranë 11 tetor 04:13
  55.000 €
 • 0 foto
  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²
  Shtepi / Vila

  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

  Tek xhamlliku (Rr.Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7

  Tiranë 11 tetor 01:10
  100.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament pas Globe.Rruga e kavajes.
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament pas Globe.Rruga e kavajes.

  -Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres Globe ne rrugen e Kavajes. -Termoizolim.,kondicioner,

  Tiranë 11 tetor 00:07
  135.000 €
 • 8 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë 10 tetor 23:55
  116.000 €
 • 7 foto
  SHITET SHTEPI PRIVATE NE ALLIAS.
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI PRIVATE NE ALLIAS.

  Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet

  Tiranë 10 tetor 23:53
  99.700 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siper

  Tiranë 10 tetor 23:52
  38.000 €
 • 12 foto
  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE Gjimnazit Partizani
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE Gjimnazit Partizani

  Shitet Apartamenti 2+1 me sperfaqe te brendshme neto 100 m2 teki Gjimnazit Partizani ne Tirane i cil

  Tiranë 10 tetor 23:51
  104.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes afer 21 dhjetorit ne Tirane, me siperfaqe totale prej 100

  Tiranë 10 tetor 23:50
  99.000 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane

  Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet

  Tiranë 10 tetor 23:50
  98.900 €
 • 11 foto
  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK
  Shtepi / Vila

  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK

  Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.A

  Tiranë 10 tetor 23:49
  105.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacio
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacio

  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacioni i trenit.Apartamenti eshte ne kat te pare,i ris

  Tiranë 10 tetor 23:48
  76.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka,
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka,

  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka, me siperfaqe totale prej 54 m2, i lokalizuar ne nje nga

  Tiranë 10 tetor 23:47
  39.800 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Niko Avrami Tirane
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Niko Avrami Tirane

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Niko Avrami , me siperfaqe totale prej 68 m2, i lokalizuar ne nje ng

  Tiranë 10 tetor 23:45
  45.000 €
 • 11 foto
  Shitet super apartament 2+1 tek liqeni Tirane
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartament 2+1 tek liqeni Tirane

  Okaziooooooon shitet super apartament tek liqeni ne tirane. Pallat i ri me ashensor. Kati i 7 jo i f

  Tiranë 10 tetor 23:19
  160.000 €
 • 4 foto
  APARTAMENT 104 m2 ne YSBERISHT
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT 104 m2 ne YSBERISHT

  Shitet APARTMENT 104 m2 ne YSBERISHT, ndodhet pallati i pare tek KMY. Kati i trete banimi, me ashens

  Tiranë 10 tetor 21:56
  55 €
 • 2 foto
  Vile e re 3 kateshe ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Vile e re 3 kateshe ne Tirane

  shitet Vile e Re OKAZION..300m2 ndertim .500m2 truall me dokumenta te rregullta.

  Tiranë 10 tetor 21:56
  170.000 €
 • 11 foto
  Apartament te Fresku me hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartament te Fresku me hipotek

  Shitet Shtepi te fresku , 60 metra me hipotek, me ashensor , kati i dyt , 1 tualet, dhome me dritar

  Tiranë 10 tetor 21:47
  47.000 €
 • 6 foto
  2+1 (82 m2) ne Fresk (Parkim) Pallat i Ri
  Apartment / Banesa

  2+1 (82 m2) ne Fresk (Parkim) Pallat i Ri

  Shitet 2+1+Ballkon (82 m2) tek Restorant Fresku (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor |

  Tiranë 10 tetor 21:36
  47.000 €
 • 6 foto
  2+1, i Madh (90 m2) tek Stacioni i Trenit
  Apartment / Banesa

  2+1, i Madh (90 m2) tek Stacioni i Trenit

  Shitet Apt 2+1, i Madh (90 m2) tek Stacioni i Trenit (Rr. Karl Gega) i Mobiluar | Hapesire e Shfryte

  Tiranë 10 tetor 21:28
  75.000 €