Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 5 foto
  Apartament 2+1+2 Në Shitje Pranë 21 Dhjetorit
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1+2 Në Shitje Pranë 21 Dhjetorit

  Shitet apartament 2+1+2 , 92m2 në rrugën \"Artan Lenja\". Apartamenti pozicionohet në katin e 8 të

  Tiranë Dje, 20:57
  106.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1

  SHITET APARTAMENT I RI 2+1, NE RRUGEN E KAVAJES Apartament 2+1, 99m2 ne rrugen e Kavajes. Apartament

  Tiranë Dje, 20:56
  120.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Kodren e Diellit 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Kodren e Diellit 1

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 1! Apartamenti ka nje siperfaqe totale rreth 91m

  Tiranë Dje, 20:56
  112.000 €
 • 5 foto
  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!
  Apartment / Banesa

  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!

  Shitet dupleks ne “Komune e Parisit “ me siperfaqe 150m2 total . Kati I pare eshte I organizuar

  Tiranë Dje, 20:55
  175.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 ne \'komunen e parisit\'.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te r

  Tiranë Dje, 20:55
  109.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit

  Shitet Apartament 2+1+2 ,117m2 ne komunen e parisit.Apartamenti ka nje organizim mjafte te mire qe m

  Tiranë Dje, 20:55
  110.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'

  Shitet apartament 3+1+2 ne zonen me te lakmuar te kryeqytetit ne nje lagje elitare. Apartamenti ka n

  Tiranë Dje, 20:55
  330.000 €
 • 5 foto
  Dupleks Per Shitje Tek 21 Dhjetori
  Apartment / Banesa

  Dupleks Per Shitje Tek 21 Dhjetori

  Shitet dupleks 200m2 ne rrugen \"Muhamed Gjollesha\".Dupleksi organizohet nga 2 sallone, 1 kuzhine,

  Tiranë Dje, 20:54
  140.000 €
 • 5 foto
  SHITET DUPLEKS NË BULEVARDIN \"GJERGJ FISHTA\"
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEKS NË BULEVARDIN \"GJERGJ FISHTA\"

  Shitet Dupleks 135m2, në bulevardin \"Gjergj Fishta\". Dupleksi pozicionohet në katin e 8 dhe të 9 t

  Tiranë Dje, 20:52
  127.000 €
 • 5 foto
  Shitet dupleks tek Medreseja
  Apartment / Banesa

  Shitet dupleks tek Medreseja

  Shitet dupleks 144m2,tek Medreseja,perball \'Big Market\'.Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 dhe

  Tiranë Dje, 20:50
  125.000 €
 • 0 foto
  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ME CMIM OKAZIONAL
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ME CMIM OKAZIONAL

  Shitet apartament 2+1, 77m2 tek \'Uzina Dinamo\'.Apartamenti organizohet nga nje hall, nje kuzhine m

  Tiranë Dje, 20:46
  63.000 €
 • 5 foto
  Shtepi Private 300 m2 Truall + Shtepi 110 m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private 300 m2 Truall + Shtepi 110 m2

  Shtepia eshte me Hipotek,ka Oborr,Baçe me peme,mundesi per kate tjeter.(Aktualisht eshte 2 kate)

  Tiranë Dje, 20:15
  83.000 €
 • 3 foto
  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha
  Garazh

  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha

  Shitet Garazh 320 m2 Kati -1(nentok) Lartesia e Katit 2.7 ml Cmimi Okazion 80.000 euro. Shume i per

  Tiranë Dje, 20:10
  80.000 €
 • 10 foto
  OKAZION; Shitet apartament 2+1/zona: Selitë,
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet apartament 2+1/zona: Selitë,

  OKAZION; Shitet super apartament 2+1/zona: Selitë, pranë Universitetit Marlin Barleti 📌 🔹Sipërfaqe e

  Tiranë Dje, 19:52
  105.000 €
 • 11 foto
  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"
  Shtepi / Vila

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E\"DON-BOSKOS\"RRUGA\"FOTO

  Tiranë Dje, 19:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Apartment me hipotek.. Pran kmy.. Yzberisht
  Apartment / Banesa

  Apartment me hipotek.. Pran kmy.. Yzberisht

  Okazion.. shitet apartament me hipotek 1+1 I pershtatur ne 2+1 me siperfaqe totale 74 m2.. Apartme

  Tiranë Dje, 19:41
  49.000 €
 • 5 foto
  APARTAMEN 1+1
  Shtepi / Vila

  APARTAMEN 1+1

  Shitet apartament 1 + 1, ne Porcelanit, tek Xhamlliku. shitet pjeserisht i mobiluar. Eshte i perbe

  Tiranë Dje, 19:36
  49.900 €
 • 4 foto
  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym

  Shitet shtepi private ne vor fahati Berzez 6 km larg nga Citi Park rruga me asfalt deri afer shtepis

  Tiranë Dje, 19:18
  33.000 €
 • 8 foto
  Shitet: Apartament 1+1/ Garazh /Rruga \"George BUSH
  Apartment / Banesa

  Shitet: Apartament 1+1/ Garazh /Rruga \"George BUSH

  Apartamenti ndodhet në qendër të Tiranës, përballë qendrës tregtare \"Toptani\". I përshtatshëm edhe

  Tiranë Dje, 18:59
  95.000 €
 • 6 foto
  SHITET ap 1+1 Golem Durres prane kompleksit Viena
  Apartment / Banesa

  SHITET ap 1+1 Golem Durres prane kompleksit Viena

  Ne plazhin e Durresit prane Kompleksit Viena SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 63 m2. Aparta

  Tiranë Dje, 18:51
  40.000 €
 • 5 foto
  SHITET ap 1+1 ne Laprake tek shkolla Aleks Buda
  Apartment / Banesa

  SHITET ap 1+1 ne Laprake tek shkolla Aleks Buda

  Ne Tirane ne Laprake prane shkolles Aleks Buda SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 77,6 m2. Ap

  Tiranë Dje, 18:47
  53.000 €
 • 10 foto
  SHITET ap 2+1 ne Plazh Durres pran Hotel Adriatik
  Apartment / Banesa

  SHITET ap 2+1 ne Plazh Durres pran Hotel Adriatik

  Ne Durres ne plazh prane Postes Shqiptare SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apartamenti qe

  Tiranë Dje, 18:46
  60.000 €
 • 9 foto
  SHITET apartament 2+1 Fresku rruga e Teleferikut
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 Fresku rruga e Teleferikut

  Ne Tirane zona e Freskut rruga e Teleferikut SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 103 m2. Apart

  Tiranë Dje, 18:42
  82.000 €
 • 7 foto
  SHITET apartament 2+1 tek sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 tek sheshi Wilson

  Ne Tirane prane Sheshit Wilson SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 95 m2. Apartamenti ndodhet

  Tiranë Dje, 18:42
  140.000 €
 • 1 foto
  Shitet super apartame t 2+1+2 me cmim okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartame t 2+1+2 me cmim okazion

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe familiare. Pozicionohet ne lindje-perendim,i ngrohte ne

  Tiranë Dje, 18:41
  1.950.000 Lek
 • 11 foto
  SHITEN 2 Apartamente 1+1 ne Astir tek Bar 2 Palmat
  Apartment / Banesa

  SHITEN 2 Apartamente 1+1 ne Astir tek Bar 2 Palmat

  Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITEN 2 apartamente 1+1 qe jane ngjitur me njeri tjetrin ne te njejtin

  Tiranë Dje, 18:41
  95.000 €
 • 0 foto
  SHITET apartament 1+1 Astir Bar 2 Palmat
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 1+1 Astir Bar 2 Palmat

  Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 63,4 m2. Apartamenti ndodhet

  Tiranë Dje, 18:41
  42.000 €
 • 0 foto
  SHITET apartament 1+1 Astir Bar 2 Palmat
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 1+1 Astir Bar 2 Palmat

  Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 81,4 m2. Apartamenti ndodhet

  Tiranë Dje, 18:41
  53.000 €
 • 4 foto
  Shiten 6 hyrje super okazion plazhi Mali Robit
  Apartment / Banesa

  Shiten 6 hyrje super okazion plazhi Mali Robit

  ×××ju lutem kontakt dhe info vetem ne whatsapp++++++Shiten 6 hyrje okazion ne plazh + garazh per 2 m

  Kavajë Dje, 18:41
  130.000 €
 • 7 foto
  SHITET apartament 2+1 mbrapa gjimnazit Cajupi
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 mbrapa gjimnazit Cajupi

  Ne Tirane mbrapa gjimnazit Cajupi SHITET apartament 2+1me siperfaqe 80 m2. Apartamenti ndodhet ne ka

  Tiranë Dje, 18:40
  55.000 €
 • 9 foto
  SHITET apartament 3+1 tek Shkolla e Baletit
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 3+1 tek Shkolla e Baletit

  Ne Tirane prane Shkolles se Baletit SHITET apartament me siperfaqe totale 132 m2. Apartamenti ndodhe

  Tiranë Dje, 18:40
  120.000 €
 • 2 foto
  SHITET shtepi private.
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi private.

  Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 trual

  Tiranë Dje, 18:39
  110.000 €
 • 3 foto
  Apartamente
  Apartment / Banesa

  Apartamente

  Shiten apartamente ne linze ne zone shume te qete Apartamenten jane 2+1 Kane pamje shume te bukur

  Tiranë Dje, 18:39
  500 €
 • 10 foto
  SHITET shtepi 2 kate ne Maminas dhe 800 m2 toke
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi 2 kate ne Maminas dhe 800 m2 toke

  Ne Maminas, 1 min larg autostrades dhe 15 min nga Gjiri i Lalezit SHITET shtepi dy kate me sip ndert

  Tiranë Dje, 18:38
  85.000 €
 • 4 foto
  SHITET apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes

  Ne Tirane prane Prokurorise se Tiranes SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 120 m2. Apartamenti

  Tiranë Dje, 18:38
  108.000 €
 • 7 foto
  SHITET shtepi 2 kate tek Vilat Amerikane
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi 2 kate tek Vilat Amerikane

  Ne Tirane prane vilave Amerikane mes qetesise dhe ajrit te paster SHITET shtepi 2 kate me siperfaqe

  Tiranë Dje, 18:36
  250.000 €
 • 0 foto
  Apartament ValaMar
  Apartment / Banesa

  Apartament ValaMar

  Shitet apartament 2+1 ne Gjirin e Lalezit ne ValaMar,ndodhet ne katin e dyte banim dhe eshte i organ

  Tiranë Dje, 18:29
  67.200 €
 • 4 foto
  SHITET apartament 4+2+3+4+garazhd Sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 4+2+3+4+garazhd Sheshi Wilson

  Ne Tirane prane Sheshit Wilson mbas Postes 8 SHITET apartament 4+2+3+4+Garazhd me siperfaqe totale 2

  Tiranë Dje, 18:27
  380.000 €
 • 7 foto
  SHITET apartament 2+1 tek Kompleksi Malajzian
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 tek Kompleksi Malajzian

  Ne Tirane tek Kompleksi Malajzian SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 97 m2. Apartmenti ndodhet ne ka

  Tiranë Dje, 18:27
  58.000 €
 • 6 foto
  Okazion Shitet shtepi ne durres afer detit
  Apartment / Banesa

  Okazion Shitet shtepi ne durres afer detit

  Dhome e guzhine tek pista iliria prane Florida 56 m2 me hipoteke pamje nga deti e pishat kati i tret

  Tiranë Dje, 18:20
  42.000 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd zona misto mame
  Garazh

  Shitet garazhd zona misto mame

  Shes garazhd zona misto mame afer pallateve çabej cmimi 5500 euro

  Tiranë Dje, 18:12
  5.500 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2 + 1 TEK LIQENI I THATE !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2 + 1 TEK LIQENI I THATE !

  Apartament per shitje 2+1 me nje siperfaqe totale prej 78 m2. Ndodhet ne rrugen Hamdi Sina ne katin

  Tiranë Dje, 18:02
  89.000 €
 • 3 foto
  Tek Rruga Jordan Misja Shitet Apartament 2+1+2.
  Apartment / Banesa

  Tek Rruga Jordan Misja Shitet Apartament 2+1+2.

  Tek rruga Jordan Misja perballe Gener 2 shitet apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri. A

  Tiranë Dje, 17:59
  82.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon

  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon Kati 4 Me ashensore

  Tiranë Dje, 17:58
  65.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL ISH MISTO MAMES
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL ISH MISTO MAMES

  Shitet Apartament 3+1 me nje siperfaqe 160 m2 plus Verande 60 m2 kati 6, perball Misto Mames.

  Tiranë Dje, 17:53
  90.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT. Apartamenti ka nje siperfaqe 120m2, dhe ndodhet ne kati

  Tiranë Dje, 17:51
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 banim

  Tiranë Dje, 17:11
  121.000 €
 • 5 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet Vila 2 kate. Me letra te rregullta me 850 metra tok shtepia e toka jan me tapi..Shitet Per Ar

  Tiranë Dje, 17:01
  150.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu 1 Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifi

  Tiranë Dje, 17:01
  90.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra

  Zona/Rruga : Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 76m, ne rrugen Siri Kodra, mbrapa karbur

  Tiranë Dje, 17:01
  70.000 €