Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 5 foto
  Miksera per brum,pizza
  Makina dhe vegla

  Miksera per brum,pizza

  Shiten mikserat per perzierjen e brumit madhsi prej10L deri 53L mikserat jan te ri te ardhun nga ita

  Prizren 13 shkurt 17:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Papuqe per makina te armatures etj.
  Makina dhe vegla

  Papuqe per makina te armatures etj.

  Shiten papuqet per makina te armatures

  Prizren 13 shkurt 17:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qekiq me air 4 cop
  Makina dhe vegla

  Qekiq me air 4 cop

  Shiten 4 qekiqa per kompresor qekiqat jan me defekt

  Prizren 13 shkurt 17:15
  150 €
 • 1 foto
  Makin per prerjen e brumit dhe qeverisje
  Makina dhe vegla

  Makin per prerjen e brumit dhe qeverisje

  Shitet makina per prerjen e brumit dhe qeverisje per byrek pica etj.me gramazh prej 0,50 gr deri 350

  Prizren 13 shkurt 17:14
  3.500 €
 • 0 foto
  Distancera (zhileta)
  Materiale ndertimi

  Distancera (zhileta)

  Shiten distancerat te gjitha dimenzionet 20 cm 9€. 25 cm 10€ etj.

  Prizren 13 shkurt 17:14
  9 €
 • 1 foto
  Shpojse dheu
  Makina dhe vegla

  Shpojse dheu

  Shitet shpojse dheu me benzin

  Prizren 13 shkurt 17:12
  320 €
 • 1 foto
  Shkelse per skele
  Makina dhe vegla

  Shkelse per skele

  Shiten shkelset per skele 1.8m x 0,50m

  Prizren 13 shkurt 17:11
  15 €
 • 3 foto
  Vibrator betoni
  Makina dhe vegla

  Vibrator betoni

  Shitet vibratori me gjelpan fi 50 italian

  Prizren 13 shkurt 17:02
  700 €
 • 2 foto
  Lavatriqe industriale miele 32 kg
  Makina dhe vegla

  Lavatriqe industriale miele 32 kg

  Shitet lavatriqja miele 32 kg ne gjendje te rregullt

  Prizren 13 shkurt 16:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prerse per keramik 42 cm
  Makina dhe vegla

  Prerse per keramik 42 cm

  Shitet prersja per keramik 42 cm me uj e re

  Prizren 13 shkurt 16:57
  150 €
 • 1 foto
  Servis per vibratora
  Makina dhe vegla

  Servis per vibratora

  Bejm servisin e vibratorave dhe ndrrimin e gjilpanave te reja dhe te perdorne

  Prizren 13 shkurt 16:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Prizren 11 shkurt 19:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Radiator
  Teknik dhe paisje

  Radiator

  Ofrohen per shitje radiator te nxemjes qendrore te dimensioneve te ndryshme. Te perdorur

  Prizren 10 shkurt 11:03
  35 €
 • 5 foto
  Kembyese te Ngrohtesise
  Teknik dhe paisje

  Kembyese te Ngrohtesise

  1.Ftohese 7000 kcal 35 m2 (fi 400) 2)....... 1x335=335 2.Kembyes te Ngrohtesise 70 m2 (fi 450) 2)2x

  Prizren 5 shkurt 11:55
  1.320 €
 • 11 foto
  Maqina per lakimin e profilit dekor
  Makina dhe vegla

  Maqina per lakimin e profilit dekor

  ADRSA FACEBOK..--makinakosova-- SHIKONI VIDEON https://youtu.be/C76XAiYyFp8 Prezentoj maqina per

  Prizren 4 shkurt 14:17
  1.400 €
 • 3 foto
  Hekur kthyese italiane
  Makina dhe vegla

  Hekur kthyese italiane

  Shitet hekur kthyesja oscam italiane ne gjendje të rregullt

  Prizren 3 shkurt 13:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per hollimin brumit peteve etj.
  Makina dhe vegla

  Makin per hollimin brumit peteve etj.

  Shitet makina per hollimin e brumit italiane

  Prizren 2 shkurt 22:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tub per kompresor
  Makina dhe vegla

  Tub per kompresor

  Shiten tubat per kompresor airi te ardhura nga zvicrra

  Prizren 2 shkurt 22:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kollon plastike per shtylla
  Makina dhe vegla

  Kollon plastike per shtylla

  Shiten kollonat per shtylla fi 25,30cm 3 m prodhim italian

  Prizren 2 shkurt 22:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion
  Mobilje

  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

  Tenda dielli me shumic dhe pakic.. Tenda klasike , Tenda dy anesore SANTANA, Tenda perde, Tenda kepu

  Prizren 2 shkurt 18:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!
  Mobilje

  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!

  -Bejme prodhimin e mbajteseve per cels , per synim marketingun per firma te ndryshme ku mund te ven

  Prizren 2 shkurt 13:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina pres 35 ton
  Makina dhe vegla

  Maqina pres 35 ton

  ( VEREJTJE KERKOJ BLERES SERIOZ.) ADRESA FACEBOOOK--makinakosova-- Prezentoj maqina pres nga firma

  Prizren 2 shkurt 10:58
  7.000 €
 • 1 foto
  makina per fasad  modeli i ri
  Makina dhe vegla

  makina per fasad modeli i ri

  makina per fasad 100 kg kapacitet g4 prollim turkis i ri me porosi vjen makina per dite per me shu

  Prizren 2 shkurt 10:55
  4.300 €
 • 1 foto
  Japim friza me qera per ahexhe familjare
  Teknik dhe paisje

  Japim friza me qera per ahexhe familjare

  Japim friza me qera per ahengje tuaj familjare per ftofjen e pive gjindum ne Suharek viber +383448

  Prizren 1 shkurt 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHARR ELEKTRIKE
  Makina dhe vegla

  SHARR ELEKTRIKE

  Nuk punon se di çka ka. E jap me një qmim shumë të lirë. +38344351896 viber 049351896.

  Prizren 1 shkurt 18:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  APARAT PËR VERIFIKIMIN E PARAVE
  Makina dhe vegla

  APARAT PËR VERIFIKIMIN E PARAVE

  Është në gjendje perfekte për më tepër thirrni +38344 351896 viber 049 351896 ipko.

  Prizren 1 shkurt 18:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Track light 30W AC 220V 3000k model m01
  Mobilje

  Track light 30W AC 220V 3000k model m01

  Track light 30W AC 220V 3000k model m01 Disponoj 20 cope Çmimi për cope 15 Euro Ne internet me shu

  Prizren 1 shkurt 17:26
  15 €
 • 12 foto
  Top Doors - Dyer te dhomave
  Mobilje

  Top Doors - Dyer te dhomave

  Top Doors - Dyer te brendshme 048183943 +38348183943 dyer.dyer te brendshme.dyer per dhoma

  Prizren 1 shkurt 14:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  dewalt burmashin esht i ri
  Makina dhe vegla

  dewalt burmashin esht i ri

  ne gjendje te regullt

  Prizren 29 janar 18:32
  40 €
 • 0 foto
  Mobilje kënd
  Mobilje

  Mobilje kënd

  mobiljet nga Mobin, kand, qoshe 850

  Prizren 26 janar 23:24
  850 €
 • 2 foto
  Dhome fjetje dollap me shina levizese
  Mobilje

  Dhome fjetje dollap me shina levizese

  Shiten edhe ndaras

  Prizren 26 janar 23:11
  700 €
 • 4 foto
  ceragem masazh shtrat krevat
  Teknik dhe paisje

  ceragem masazh shtrat krevat

  shtrati i sa po ardhur nga zvicrra

  Prizren 26 janar 17:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tavolina te reja
  Mobilje

  tavolina te reja

  tavolina komoda dhe sende tjera me porosi

  Prizren 26 janar 15:21
  35 €
 • 5 foto
  Shes inventarin zerimin ventilimin
  Mobilje

  Shes inventarin zerimin ventilimin

  Shes inventarin komplet te cafiteris porta tavolina shankerica zerim aparat akulli drita vent

  Prizren 26 janar 11:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KAUQAT PER (SALON) 3 2 1 1
  Mobilje

  KAUQAT PER (SALON) 3 2 1 1

  Shiten kauqat set ne gjendje te mire optike dhe fizike.Kvalitet jann si i rii... kontaktoni edhe me

  Prizren 26 janar 01:42
  360 €
 • 2 foto
  NAJLLON
  Materiale ndertimi

  NAJLLON

  Shiten 4 cop rrollne te najllonit nje rrollne i ka 800 metre najllon teardhur nga zvicrra shiten me

  Prizren 25 janar 11:49
  40 €
 • 1 foto
  Brisqi per prerse te armaturen
  Makina dhe vegla

  Brisqi per prerse te armaturen

  Shiten brisqit per prerse te armatures si dhe me porosi

  Prizren 24 janar 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skele
  Makina dhe vegla

  Skele

  Shiten skelet te mdhajat 13 te voglat 12€

  Prizren 22 janar 17:51
  13 €
 • 4 foto
  SILLOS
  Makina dhe vegla

  SILLOS

  shes sillosat

  Prizren 22 janar 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepi i ri
  Mobilje

  Tepi i ri

  Tepi i ri 200×290 metre

  Prizren 20 janar 16:18
  70 €
 • 12 foto
  Punojm: Tavolina Karrika dhe Separe
  Mobilje

  Punojm: Tavolina Karrika dhe Separe

  Punojm tavolina karrika dhe separe ngjyra dhe dimenzioni sipas deshires Tel:+383-44-857-313

  Prizren 19 janar 20:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM:Tavolina,Karriga dhe Separe
  Mobilje

  PRODHOJM:Tavolina,Karriga dhe Separe

  Prodhojm tavolina karriga dhe separe nga druri te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volin

  Prizren 19 janar 20:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  •»» KOMOD PER TV ««•
  Mobilje

  •»» KOMOD PER TV ««•

  Komod Gjatesia 1.50m Gjeresia 90cm Mund të kontaktoni në viber +38344309988

  Prizren 19 janar 11:33
  20 €
 • 2 foto
  2 kauqa troset per me ndejt edhe per fjetje
  Mobilje

  2 kauqa troset per me ndejt edhe per fjetje

  Kauqat jan troset edhe per fjetje shum te rujten ne gjedje tmir jan vetem 2 cop per ma shum ntel

  Prizren 18 janar 16:06
  200 €
 • 0 foto
  KOMOD PËR TV
  Mobilje

  KOMOD PËR TV

  Gjatësia 1.5 metër Gjërsia 90cm Thellësia 40cm Tel 044309988 Viber +38344309988

  Prizren 18 janar 01:01
  15 €
 • 0 foto
  Mini cnc
  Makina dhe vegla

  Mini cnc

  Cnc me frezz

  Prizren 17 janar 19:07
  220 €
 • 4 foto
  shiten pegullat te ardhura nga zvicra
  Teknik dhe paisje

  shiten pegullat te ardhura nga zvicra

  shiten pegullat te ardhura nga zvicra ne gjendje perfekte pegulla per shtepi pegulla per restaurante

  Prizren 17 janar 17:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm paisje teknikes se bardh dhe profesionale
  Teknik dhe paisje

  Blejm paisje teknikes se bardh dhe profesionale

  blejm paisje te teknikes se bardh si lavatriqe enlarse shporeta po ashtu edhe paisje idustriale me q

  Prizren 17 janar 17:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten frigorifer industrial
  Teknik dhe paisje

  shiten frigorifer industrial

  shiten frigorifer industrial ne gjendje perfekte shum pak te perdorur per me shum info na kontakton

  Prizren 17 janar 17:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet furra italiane
  Teknik dhe paisje

  shitet furra italiane

  shitet furra per pica italiane ne gjendje perfekte 2katshe kapaciteti 12pica per me shum na kontakto

  Prizren 17 janar 17:49
  Me Marrveshje