Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Friz i vogel per pije
  Teknik dhe paisje

  Friz i vogel per pije

  Shes frizin ne gjendjw te shkelqyer shum i ruajtur ftof shum mir qmimi sipas marrveshjes per me shum

  Prizren 14 tetor 19:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  6 Karrika
  Mobilje

  6 Karrika

  Shesim karika 6 copa jan shume Emire edhe kvalitet jan si i ri esht mundeni me Kontaktini ne viber 3

  Prizren 14 tetor 19:06
  90 €
 • 1 foto
  Frigorifer (Friz)
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer (Friz)

  Në gjendje të rregullt.

  Prizren 14 tetor 14:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makinë Larëse (LAVATRIQE)
  Teknik dhe paisje

  Makinë Larëse (LAVATRIQE)

  Në gjendje të rregullt.

  Prizren 14 tetor 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  POMPA E UJIT (Hidrofori)
  Makina dhe vegla

  POMPA E UJIT (Hidrofori)

  Është shumë pak e përdorur në gjendje perfekte nuk nihet gjatë punimit, Zvicrrane. +38344 351 896 vi

  Prizren 14 tetor 14:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  garnitura separe tavolina karrika separe 045823581
  Mobilje

  garnitura separe tavolina karrika separe 045823581

  separe tavolina 045823581

  Prizren 14 tetor 14:06
  160 €
 • 1 foto
  bosch fleks brusalic made in germany
  Makina dhe vegla

  bosch fleks brusalic made in germany

  ne gjendje te ri esht

  Prizren 14 tetor 12:49
  55 €
 • 11 foto
  shiten alete te ndryshme te reja
  Makina dhe vegla

  shiten alete te ndryshme te reja

  alete te ndryshme ne gjendje te regullt per inf +38344355088 viber whatsap

  Prizren 14 tetor 12:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  aku me shum pjes tjera
  Makina dhe vegla

  aku me shum pjes tjera

  ne gjendje te regullt esht i ri

  Prizren 14 tetor 12:49
  95 €
 • 1 foto
  Gravirim esht i ri
  Makina dhe vegla

  Gravirim esht i ri

  ne gjendje te ri

  Prizren 14 tetor 12:48
  60 €
 • 1 foto
  qelsat te reja
  Makina dhe vegla

  qelsat te reja

  ne gjendje te ri esht prodhim gjerman

  Prizren 14 tetor 12:48
  50 €
 • 2 foto
  Eftalic per mobileri zdruktari prollim holandez
  Makina dhe vegla

  Eftalic per mobileri zdruktari prollim holandez

  Ne gjendje prefekt pa u perdor esht i ri punon me rym

  Prizren 14 tetor 12:48
  35 €
 • 0 foto
  eftalic
  Makina dhe vegla

  eftalic

  ne gjendje te ri

  Prizren 14 tetor 12:48
  25 €
 • 3 foto
  makita HİLLT burmashin
  Makina dhe vegla

  makita HİLLT burmashin

  esht i ri

  Prizren 14 tetor 12:47
  95 €
 • 2 foto
  dewalt fleks i ri esht
  Makina dhe vegla

  dewalt fleks i ri esht

  ne gjendje te regullt punon mir esht i ri pa u perdorur

  Prizren 14 tetor 12:47
  65 €
 • 11 foto
  Shiten alete ne foto jan te tjerat
  Makina dhe vegla

  Shiten alete ne foto jan te tjerat

  Ne gjendje te ri pa u perdor

  Prizren 14 tetor 12:47
  25 €
 • 0 foto
  shiten qelsat
  Makina dhe vegla

  shiten qelsat

  ne gjendje te regullt jan

  Prizren 14 tetor 12:47
  30 €
 • 2 foto
  cerkular prodhim gjerman
  Makina dhe vegla

  cerkular prodhim gjerman

  ne gjendje te regullt punon shum mir

  Prizren 14 tetor 12:46
  110 €
 • 3 foto
  dewalt burmashin esht i ri
  Makina dhe vegla

  dewalt burmashin esht i ri

  ne gjendje te regullt

  Prizren 14 tetor 12:46
  40 €
 • 2 foto
  burmashin bosch prodhim germany
  Makina dhe vegla

  burmashin bosch prodhim germany

  esht i ri

  Prizren 14 tetor 12:46
  55 €
 • 5 foto
   AKU DEWALLT 18volt me 2bateri
  Makina dhe vegla

  AKU DEWALLT 18volt me 2bateri

  Ne gjendje te regullt pa u perdor esht i ri

  Prizren 14 tetor 12:46
  65 €
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Prizren 14 tetor 12:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??
  Materiale ndertimi

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara , Made in Germany 🇩🇪. Info +383 45 518 318 , +383 49 503 318

  Prizren 14 tetor 12:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten frigorifer per vera
  Teknik dhe paisje

  Shiten frigorifer per vera

  Shiten frigorifer per vera ne gjendje perfekte shum pak te perdorur te ardhura nga zvicra per me shu

  Prizren 14 tetor 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet paisja per spitale
  Makina dhe vegla

  shitet paisja per spitale

  shitet paisja per spitale per denzifektimin e mjeteve e ardhur nga gjermania per me shum na kontakto

  Prizren 14 tetor 11:26
  450 €
 • 0 foto
  Shiten furat per pjekjen e pulave
  Teknik dhe paisje

  Shiten furat per pjekjen e pulave

  Shiten furat per pjekjen e pulave per shtepi te pa perdorura ne gjendje perfekte. Per me shum na kon

  Prizren 14 tetor 11:23
  60 €
 • 5 foto
  shiten frigoriferat me xham
  Teknik dhe paisje

  shiten frigoriferat me xham

  shiten frigoriferat me xham per me shum na kontaktoni ne ket numer telelfoni 045-678-922 ose ne vibe

  Prizren 14 tetor 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet furra italiane
  Teknik dhe paisje

  shitet furra italiane

  shitet furra per pica italiane ne gjendje perfekte 2katshe kapaciteti 12pica per me shum na kontakto

  Prizren 14 tetor 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten pegullat te ardhura nga zvicra
  Teknik dhe paisje

  shiten pegullat te ardhura nga zvicra

  shiten pegullat te ardhura nga zvicra ne gjendje perfekte pegulla per shtepi pegulla per restaurante

  Prizren 14 tetor 11:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet skara me rrym
  Teknik dhe paisje

  shitet skara me rrym

  shiten skara me rrym per shtepi ne gjendje perfekte deri ne 400grad per me shum info na kontaktoni 0

  Prizren 14 tetor 11:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten frigorifer industrial
  Teknik dhe paisje

  shiten frigorifer industrial

  shiten frigorifer industrial ne gjendje perfekte shum pak te perdorur per me shum info na kontakton

  Prizren 14 tetor 11:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAQINA E XHAMAVE PER TEROPAN
  Makina dhe vegla

  MAQINA E XHAMAVE PER TEROPAN

  Shitet Maqina Gjendje prefekt SHITEN MAQINAT PER TEROMPAN Shitet MAQINA PER GAZ MI MUSH TERMOPAN

  Prizren 14 tetor 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitur1+2+3=330€ me jastak te vogel Komoda e tv=5

  Prizren 13 tetor 22:27
  330 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Ganitura 1+2+3+3=450€ Komoda e

  Prizren 13 tetor 22:26
  330 €
 • 0 foto
  Kompresor atlas copco 15kw
  Makina dhe vegla

  Kompresor atlas copco 15kw

  Kompresor industrial atlas copco 15kw ne gjendje pune.

  Prizren 13 tetor 21:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  Shitet kuzhina e perdorur por shum e rujtne e ardhur nga gjermania me material cilesore e plastifiku

  Prizren 11 tetor 21:32
  700 €
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndrysh

  Prizren 11 tetor 19:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SILLOS
  Makina dhe vegla

  SILLOS

  shes sillosat

  Prizren 11 tetor 19:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes laminat te perdoee 3 vite esht iper dore mel
  Mobilje

  Shes laminat te perdoee 3 vite esht iper dore mel

  shes laminatin qr 3 vite esht i perdoren me lajsne kret 3 ero meter katror per mashum na kontakton

  Prizren 11 tetor 16:34
  3 €
 • 1 foto
  makina per fasad  modeli i ri
  Makina dhe vegla

  makina per fasad modeli i ri

  makina per fasad 100 kg kapacitet g4 prollim turkis i ri me porosi vjen makina per dite per me shu

  Prizren 11 tetor 14:36
  4.300 €
 • 9 foto
  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!
  Mobilje

  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!

  Bejme prodhimin e dekoreve dhe dizajneve te veqanta per shtepi qe mund te perdoren brenda dhe jasht

  Prizren 11 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!
  Mobilje

  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!

  -Bejme prodhimin e mbajteseve per cels , per synim marketingun per firma te ndryshme ku mund te ven

  Prizren 11 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xhakuzi kad me masazh
  Mobilje

  Xhakuzi kad me masazh

  tung shes Xhakuzi kad me masazh me muzik drit i ri foto orgjinal lajm 049140127 qmimi si pas marrv

  Prizren 11 tetor 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren 11 tetor 10:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876
  Materiale ndertimi

  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME Qmime nga 60euro

  Prizren 11 tetor 08:35
  60 €
 • 3 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  Agregat 4.2 benzin ne gjendje shum te rregullt i ardhur nga gjermania maksimum nuk ika kalu 10 or pu

  Prizren 11 tetor 03:39
  300 €
 • 3 foto
  Shitet nxemja me pelet
  Teknik dhe paisje

  Shitet nxemja me pelet

  Nxemja esht e perdorur vetem nje dimer Ne gjendje te rregullt Per me shum ejani e shifni vet Mun

  Prizren 10 tetor 17:51
  500 €
 • 11 foto
  dyer me montim 130€ +38349200094
  Materiale ndertimi

  dyer me montim 130€ +38349200094

  dyer me te gjitha dimenzjonet e ngjyrat e ndryshme me qmime te volitshme dyer 60€ - 120€ pa montim

  Prizren 10 tetor 15:38
  130 €
 • 11 foto
  dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe medijapani me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme 60€

  Prizren 10 tetor 15:37
  60 €
 • 11 foto
  dyer me te gjitha masat 044945648
  Materiale ndertimi

  dyer me te gjitha masat 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Prizren 10 tetor 15:36
  60 €