paisje per dhe

Çmimi: Me Marrveshje
paisje per dhe

Detajet

Postuar
5 shkurt 20:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shes paisjet pwr dhe jan ne gjendeje pune


Shpallje te ngjashme