Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 4 foto
  Tapiceri komplet BMW 320d Turing
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri komplet BMW 320d Turing

  Tapiceri komplet BMW 320d Turing 2008 ne gjendie shume te mir sedile paleli duerve dhe mbeshtetese k

  Durrës 7 nëntor 18:15
  500 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014

  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014

  Durrës 6 nëntor 19:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 4 disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 disqe alumini

  Shiten 4 disqe alumini 16 me me gjith goma..Gomat 195/65/16 Continental..Cmimi 220 Euro.. Tel 069784

  Durrës 6 nëntor 19:44
  220 €
 • 1 foto
  245/40/18 Vere
  Autopjese dhe paisje

  245/40/18 Vere

  Shiten goma Bridgestone Potenza 245/40/18 ne gjendje te mi

  Durrës 6 nëntor 16:07
  70 Lek
 • 2 foto
  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA

  4 goma+disqet ne gjendje shume te mire, pothuajse te reja shum pak te perdorura 80% te sapo ardhura

  Durrës 5 nëntor 13:13
  350 Lek
 • 7 foto
  PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ !!
  Autopjese dhe paisje

  PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ !!

  Perde Origjinale Fikse Per te gjitha llojet e makinave Zvendesojn shum mir xhamat e zinj. Dhe shuml

  Durrës 4 nëntor 10:49
  1 €
 • 4 foto
  Sedilje te pasme per CLK 2003-2008
  Autopjese dhe paisje

  Sedilje te pasme per CLK 2003-2008

  Shiten sedilje te pasme per Mercedes Benz modeli CLK viti 2003-2008. Sediljet Jane ne gjendje te pas

  Durrës 1 nëntor 10:10
  50 €
 • 0 foto
  Peshore elektronike
  Autopjese dhe paisje

  Peshore elektronike

  Riparim dhe kualdim te peshoreve elektronike

  Durrës 1 nëntor 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iveco 65
  Autopjese dhe paisje

  Iveco 65

  Pjese

  Durrës 31 tetor 20:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ⚠️ PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ ⚠️
  Autopjese dhe paisje

  ⚠️ PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ ⚠️

  ✔️ Perde Origjinale Fikse Per te gjitha llojet e makinave , shum Praktike dhe Zvendesojn shum mi

  Durrës 31 tetor 11:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disje alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini

  Disje alumini te sapo ardhur nga gjermani te pa perdorur ne shqiperi disje origjinal.

  Durrës 22 tetor 00:15
  250 €
 • 5 foto
  DisQe + Goma wv / Audi Etje
  Autopjese dhe paisje

  DisQe + Goma wv / Audi Etje

  Ne gjendje shum te mir , Te Paster goma 80%

  Durrës 22 tetor 00:15
  350 €
 • 1 foto
  Disqe mercedes benz origjinale A klas B klas 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe mercedes benz origjinale A klas B klas 16

  Gjendja perfekte

  Durrës 21 tetor 22:12
  170 €
 • 1 foto
  Disqe mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Disqe mercedes

  Shes 4 disqe mercedes benz 16

  Durrës 21 tetor 22:11
  150 €
 • 5 foto
  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper

  Shiten 4 cope disqe alumini origjinale Racing Mania 18” bashke me gomat verore 2 nga 2 me 90% gjen

  Durrës 21 tetor 19:28
  350 €
 • 11 foto
  PJESE KEMBIMI PER W203 W204 W207
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER W203 W204 W207

  SHITEN PJESE KEMBIMI PER W203 W204 W207 , NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE . AMORTIZATOR PARA DHE PAS

  Durrës 21 tetor 09:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET KOMANDA XHAMASH
  Autopjese dhe paisje

  SHITET KOMANDA XHAMASH

  Shitet komanda xhamash te ri per w203 , b-klass ,a-class, r-klass ,ml

  Durrës 21 tetor 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Ose Nderrohen Disqe 18
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Ose Nderrohen Disqe 18

  Shiten ose ndrrohen keto disqe me Nr me te vogel 17. Disqet jane ne gjendje te mire shiten me Gjithe

  Durrës 20 tetor 14:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 328 per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 328 per pjese kembimi ne AG motors

  Makina BMW per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!!! Numer kontakti:+35

  Durrës 18 tetor 23:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 328 për pjesë këmbimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 328 për pjesë këmbimi ne AG motors

  BMW 328 per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!! Numer kontakti:+355 68

  Durrës 18 tetor 23:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  BMW 750 per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. Numer kontakti:+355 68 20 20 334

  Durrës 18 tetor 23:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  Pjese kembimi per makina BMW. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!! Numer kontakti:+355

  Durrës 18 tetor 23:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  Makina per pjes kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. Numer kontakti:+355 68 20 20 334

  Durrës 18 tetor 23:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disje me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje me goma

  Disje alomini 15 per seat te ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte me gjith goma

  Durrës 18 tetor 09:34
  150 €
 • 1 foto
  PJES OPEL TE GJITHA LLOJET
  Autopjese dhe paisje

  PJES OPEL TE GJITHA LLOJET

  Pjese kembimi per opel te gjitha llojet Nga zafira,vectra, meriva,astra etj Dhe sherbime Nr kontakt

  Durrës 16 tetor 16:59
  1 Lek
 • 0 foto
  Motorr opel mega
  Autopjese dhe paisje

  Motorr opel mega

  SHITET MOTORR OPEL MEGA AUTOMAT VITI 2001 CMIMI: MOTORR+KAMBJO 800 EURO

  Durrës 16 tetor 16:59
  800 €
 • 0 foto
  Disqe 19 te reja
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 19 te reja

  Disqe 19 te reja Bmw Audi golf benz Pa goma 400€

  Durrës 16 tetor 11:07
  400 €
 • 3 foto
  Goma me disje
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disje

  Goma me disje alomini per x5 285x45x19 dhe para 265x45x19 ne gjendje perfekte te ardhur nga Zvicrra

  Durrës 15 tetor 07:28
  400 €
 • 8 foto
  Autoradio navigatore
  Autopjese dhe paisje

  Autoradio navigatore

  Autoradio Mercecedes classe c W209/W203 Compatibile con Mercedes-Benz/CLK/W209 1998-2004 Mercedes-B

  Durrës 14 tetor 21:20
  240 €
 • 5 foto
  Fenera scania R vit 2014
  Autopjese dhe paisje

  Fenera scania R vit 2014

  Dy cop fenera per scania viti 2014 me led thuaj se Te rinje kemi dhe maskarinen komplet perpara dhe

  Durrës 14 tetor 20:21
  1 €
 • 1 foto
  Mbrapakolb golf 5 gti
  Autopjese dhe paisje

  Mbrapakolb golf 5 gti

  Shitet mbrapakolb golfi 5 gti.30 editon shume e vecant.. golfi 5 .me dy dalje ansore

  Durrës 14 tetor 19:11
  200 €
 • 5 foto
  Timon Range Rover 2011
  Autopjese dhe paisje

  Timon Range Rover 2011

  Shitet Timon Ranger Rover Vogue 2011. I perdorur vetem 10000 km. Me inokse me F1 -+. I pershtatet dh

  Durrës 14 tetor 10:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten guzhineta
  Autopjese dhe paisje

  shiten guzhineta

  Shiten Guzhineta industriale te diametrave te ndryshem

  Durrës 11 tetor 12:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mbulese Aerodinamike per kamion dhe kamioncin
  Autopjese dhe paisje

  Mbulese Aerodinamike per kamion dhe kamioncin

  Mbulese Aerodinamike per kamion dhe kamioncin Pajisja e reduktimit aerodinamik për kamionë dhe kamio

  Durrës 11 tetor 11:53
  160 €
 • 0 foto
  KASETOFON ORIGJINAL PER VOLKSWAGEN NEWBEETLE
  Autopjese dhe paisje

  KASETOFON ORIGJINAL PER VOLKSWAGEN NEWBEETLE

  SHITET KASETOFON ORIGJINAL PER VOLKSWAGEN NEW BEETLE.

  Durrës 11 tetor 11:48
  55 €
 • 6 foto
  Opel astra 2001 motori
  Autopjese dhe paisje

  Opel astra 2001 motori

  Shitet motor opeli astra 1.7 nafte(japonez).me difekt .kujt ti interesoj noj pjes

  Durrës 10 tetor 23:06
  1 €
 • 2 foto
  pjes kembimi per Audi A2 1.4 nafte vitit 2004
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per Audi A2 1.4 nafte vitit 2004

  per pjes AUDI A2 1.4 nafte

  Durrës 10 tetor 08:29
  10 €
 • 1 foto
  pjes kembini Opel Korsa 2013 1.2 benzim
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembini Opel Korsa 2013 1.2 benzim

  pjes per te gjith llojet e opelave dhe veturave te tjera

  Durrës 10 tetor 08:28
  10 €
 • 9 foto
  pjes kembimi per te gjith llojet e autovetura
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per te gjith llojet e autovetura

  pjes per te gjitha llojet e veturave

  Durrës 10 tetor 08:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjes kembimi saab. kia. pezho. reno. opel. fjat.
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi saab. kia. pezho. reno. opel. fjat.

  pjes kembimi per Saab 2.2 dhe 1.9 nafte dhe 2.0 benzine turbo dhe shum lloje te tjera te autoveturav

  Durrës 10 tetor 08:25
  10 €
 • 2 foto
  pjes kembimi per makina Franceze
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per makina Franceze

  pjes kembimi per te gjith llojet e makinave Franceze duke filluar na viti 1997 deri 2014

  Durrës 10 tetor 08:22
  10 €
 • 0 foto
  Disqe 18 OZ benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 OZ benz

  Disqe 18 Oz Me goma jo shum tmira 250 mij lek

  Durrës 9 tetor 11:15
  250 Lek
 • 0 foto
  Disqe 20 mercedes benz universal hummer lincoln
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 20 mercedes benz universal hummer lincoln

  Disqe 20 mercedes benz lincoln hummer bmw Disqet jan te pasalduar gomat jan akull t reja 550 mije l

  Durrës 9 tetor 11:06
  550 Lek
 • 0 foto
  Disqe 19 Ml 320 2006
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 19 Ml 320 2006

  Disqe 19 ML W164 2006 Pa goma 350 mij lek

  Durrës 9 tetor 11:04
  300 Lek
 • 0 foto
  shitet
  Autopjese dhe paisje

  shitet

  shiten stopa bmw x3 led vetem 2 te bagazhit jan

  Durrës 9 tetor 07:45
  50 Lek
 • 3 foto
  195/55/16 hankook
  Autopjese dhe paisje

  195/55/16 hankook

  Shiten komplet 195/55/16 hankook

  Durrës 8 tetor 18:34
  250 €
 • 4 foto
  Disqe 21 zoll
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 21 zoll

  Shiten disqe 21 zoll AMG origjinal me goma per Mercedes ML R class G class ne gjendje shume te mire

  Durrës 8 tetor 17:32
  500 €
 • 5 foto
  goma 195/60/15
  Autopjese dhe paisje

  goma 195/60/15

  Shiten 4 goma 195/60/15 me gjith disqe hekuri 120 euro..Tel 0697844222

  Durrës 8 tetor 16:24
  120 €
 • 0 foto
  Pjes per passat cc 2.0t
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per passat cc 2.0t

  Pjes motorri per passat cc

  Durrës 8 tetor 13:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Riparoj LED e Djegur te W212 (2013)
  Autopjese dhe paisje

  Riparoj LED e Djegur te W212 (2013)

  Riparoj LED e pasem te djegur ose te fikur , puna zgjat 24-36 ore , cmimi 125€ per secilin LED , vet

  Durrës 8 tetor 12:12
  125 €