Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 3 foto
  DISQE 20 INC,,221,,,BENZ,,,S,,, ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,221,,,BENZ,,,S,,, ORIGJINAL,,

  Disqe 20 inc,,,8.5,,9.5,,,,S,,, origjinal ,,221,,,

  Durrës 7 korrik 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe 15 inc,,,SMART,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 15 inc,,,SMART,,,ORIGJINAL,,

  Disqe 15 inc ,,,SMART

  Durrës 7 korrik 09:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 INC,,,204,,,ORIGJINAL,,BENZ,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,204,,,ORIGJINAL,,BENZ,,,

  Disqe 17 inc ,,,204,,,ORIGJINAL

  Durrës 7 korrik 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 INC,,,GOLF ,,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,GOLF ,,,, ORIGJINAL

  Golf 17 inc ,,,,,5,,,6,,,7,,,,ORIGJINAL

  Durrës 7 korrik 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,9.0,,10.0,,,MASERATI,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,9.0,,10.0,,,MASERATI,,,

  Disqe 20 inc,,,,MASERATI,,ORIGJINAL

  Durrës 7 korrik 08:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE DHE GOMA,,,AUDI,,,BLIND,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA,,,AUDI,,,BLIND,,, ORIGJINAL

  Disqe dhe goma,,,,AUDI ,,,BLIND,,, ORIGJINAL NR I GOMAVE 215.650.R440A 96 Y,,,,MICHELIN,,,

  Durrës 7 korrik 08:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DISQE 18 inc,,,GOLF,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 inc,,,GOLF,,,ORIGJINAL

  Disqe 18 inc,,,17,,,GOLF

  Durrës 7 korrik 08:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,8.5,,9.5,,,213,,,BENZ 2018,,AMG,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,8.5,,9.5,,,213,,,BENZ 2018,,AMG,,

  Disqe 19 inc ,,,213,,,AMG,,, ORIGJINAL

  Durrës 7 korrik 08:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DISQE 20 INC,,,21,,,19,,,AMG,,GLE,,GL,,ML 166,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,21,,,19,,,AMG,,GLE,,GL,,ML 166,,

  Disqe 21,,20,,19,,AMG,,,GLE,,,GL,,,ML,,166,,ORIGJINAL

  Durrës 7 korrik 08:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE 18 INC,,,AUDI ,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,AUDI ,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL

  Disqe 18 inc,,,AUDI,,,WOLSVANGEN,,,

  Durrës 7 korrik 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 17 INC,,7.5,,,8.5,,,BENZ,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,7.5,,,8.5,,,BENZ,,, ORIGJINAL

  Disqe 17 inc,,,C,KLAS,,,KAPROLL

  Durrës 7 korrik 08:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,BMV,,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,BMV,,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc ,,BMV,,,X5,,,X6,,,ORIGJINAL

  Durrës 7 korrik 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,18,,,BMV,,,SERIA 5,,SERIA 3,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,18,,,BMV,,,SERIA 5,,SERIA 3,,,

  Disqe 19,,18,,BMV,,

  Durrës 7 korrik 08:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Stop audi a8 i 2009
  Autopjese dhe paisje

  Stop audi a8 i 2009

  Shitet stop audi a8 i 2009,versioni me led.Krahu i pasagjerit

  Durrës 7 korrik 07:50
  250 €
 • 1 foto
  Pjese per touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per touran 2.0 tdi

  Pjese per volswagen touran 2.0 tdi 2007

  Durrës 7 korrik 00:17
  1 Lek
 • 1 foto
  Pjese per toyota aygo
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per toyota aygo

  Disponojme te gjitha pjeset per toyota aygo

  Durrës 7 korrik 00:17
  1 Lek
 • 1 foto
  Pjese per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 5

  Disponojme te gjitha pjeset per volkswagen golf

  Durrës 7 korrik 00:17
  1 Lek
 • 1 foto
  Pjese per peugeot 207
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per peugeot 207

  Disponojme te gjitha pjeset per peugeot 207 1.4 nafte

  Durrës 7 korrik 00:17
  1 Lek
 • 1 foto
  Pjese per toyota yaris
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per toyota yaris

  Disponojme te gjitha pjeset per toyota yaris1.3 benzine

  Durrës 7 korrik 00:09
  1 Lek
 • 1 foto
  Pjese per mercedes benz e clas w212 250 diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per mercedes benz e clas w212 250 diesel

  Disponojme te gjitha pjeset per e clas w212

  Durrës 7 korrik 00:09
  1 Lek
 • 1 foto
  Hyundai getz per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Hyundai getz per pjese

  Disponojme te gjitha pheset per hyundai getz benzine 2005 . Per cdo informacion kontaktoni ne 069382

  Durrës 7 korrik 00:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Opel corsa 1.3 nafte 2010 per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Opel corsa 1.3 nafte 2010 per pjese

  Disponojme te gjitha pjeset per opel corsa 1.3 nafte 2010. Per cdo informacion kontaktoni ne 0693825

  Durrës 7 korrik 00:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Opel corsa 1.2 benzine 2005 per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Opel corsa 1.2 benzine 2005 per pjese

  Disponojme te gjitha pjeset per opel corsa 1.2 benzine viti 2005 . Per cdo inormacion kontaktoni ne

  Durrës 7 korrik 00:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Opel insignia 2.0 cdti 2012 per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Opel insignia 2.0 cdti 2012 per pjese

  Disponojme te gjitha pjeset per opel insignia 2.0 cdti 2012 . Per cdo informacion kontaktoni ne 0693

  Durrës 7 korrik 00:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Volkswagen passat per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Volkswagen passat per pjese

  Disponojme te gjitha pjeset per volkswagen passat 2.0 diesel viti 2009 . Per cdo informacion kontakt

  Durrës 7 korrik 00:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Honda jazz 1.4 benzine per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Honda jazz 1.4 benzine per pjese

  Disponojme te gjitha pjeset per honda jazz 1.4 benzine viti 2006. Per cdo informacion kontaktoni ne

  Durrës 7 korrik 00:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kompresor kondicioneri per te gjitha llojet
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor kondicioneri per te gjitha llojet

  Volwsvagen golf , audi , kia , hyundai ,ford ,toyota yaris , jaguar etj Per cdo gje kontaktoni ne 06

  Durrës 6 korrik 23:59
  1 Lek
 • 10 foto
  Pjesekembimi pjese per ML model w163
  Autopjese dhe paisje

  Pjesekembimi pjese per ML model w163

  ------- PER PJESE KEMI VETEM KETO NE INFO QE JU KEMI SHKRUAJTUR DHE NE FOTO ------ Pjeskembimi Mer

  Durrës 6 korrik 22:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi per te gjith llojet e autoveturave
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per te gjith llojet e autoveturave

  Pjes kembimi per. Opel,Golf,Reno,Pezho,Citroen Audi,Seat,Skoda,Pasat,Kia,Saab,Krajzer,Jaguar,Volvo,

  Durrës 6 korrik 22:20
  10 €
 • 1 foto
  Timon C class - Glc
  Autopjese dhe paisje

  Timon C class - Glc

  Timon origjinal per c class w205 viti 2014-2018. dhe glc x253 c253 ne gjendje gati perfekte.

  Durrës 6 korrik 15:29
  180 €
 • 2 foto
  Ridoto BMW X3 2004-2010
  Autopjese dhe paisje

  Ridoto BMW X3 2004-2010

  Ridoto, per bmw x3 i revizionuar!! kontakto ne nr e telefonit per me shume informacion!! Ridotto

  Durrës 6 korrik 14:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pasqyre C Class W205
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre C Class W205

  Pasqyre komplete per c class w205 krahu i shoferit. Origjinale e perdorur, ne gjendje perfekte.

  Durrës 6 korrik 14:51
  250 €
 • 5 foto
  Pasqyre C Class, E Class, S Class
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre C Class, E Class, S Class

  Pasqyre krahu i majte me ngrohje the blind spot assist per w205 w213 w222 origjinale e perdorur ne

  Durrës 6 korrik 14:51
  150 €
 • 0 foto
  Disqe + Goma 245/40/R18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe + Goma 245/40/R18

  Disqe S class modeli 221 R18 pa saldime si te reja. Goma shum te mira, bejn dhe per E Cls C

  Durrës 6 korrik 12:43
  450 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi

  Shiten pjese kembimi per Fiat Ulysse viti 98

  Durrës 6 korrik 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ganxh per mercedes benz 203
  Autopjese dhe paisje

  Ganxh per mercedes benz 203

  shitet ganxh per mercedez benz 203

  Durrës 5 korrik 22:18
  80 Lek
 • 1 foto
  Motor golfi 4 benzine
  Autopjese dhe paisje

  Motor golfi 4 benzine

  Shitet motor per golf 4 1.4 benzine manuale 16 valvula. Motori esht ne gjendje shume te mire dhe shi

  Durrës 5 korrik 19:57
  1 Lek
 • 1 foto
  245/40/18 Vere
  Autopjese dhe paisje

  245/40/18 Vere

  Shiten goma Bridgestone Potenza 245/40/18 ne gjendje te mi

  Durrës 5 korrik 17:41
  70 Lek
 • 0 foto
  Shiten pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjese kembimi

  Shiten pjese kembimi per Fiat Ulysse 98

  Durrës 5 korrik 12:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr pjese 350 Beniz
  Autopjese dhe paisje

  Motorr pjese 350 Beniz

  #motorr #benz piston# #350 #benzin

  Durrës 5 korrik 11:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION 4 GOMA PIRELI PER PAK DIT
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION 4 GOMA PIRELI PER PAK DIT

  shiten 4 goma pireli 255 55 19 ne gjendje shum te mir jan me super okazion 150.000 mije lek te kater

  Durrës 5 korrik 08:08
  150 Lek
 • 2 foto
  Nderrohen disqe AVANT-GARDE MODEL 1 TWIN SPOKE
  Autopjese dhe paisje

  Nderrohen disqe AVANT-GARDE MODEL 1 TWIN SPOKE

  Nderroj disqe universal 18” te markes AVANT-GARDE Model 1 Twin Spoke + goma ne gjendje te mire (dy

  Durrës 5 korrik 03:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Display lcd per Porsche cayenn
  Autopjese dhe paisje

  Display lcd per Porsche cayenn

  Shitet displey Lcd per aparaturen e matesit se shpejtesis per Vw tuareg dhe porsche cayenn 2002 2008

  Durrës 4 korrik 23:01
  100 €
 • 2 foto
  Mercedes Tastier / klima dhe ventilator
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Tastier / klima dhe ventilator

  Ventilator i brendshem / dhe tastiera

  Durrës 3 korrik 23:30
  100 Lek
 • 3 foto
  Xhama te pasem origjinal Audi a7
  Autopjese dhe paisje

  Xhama te pasem origjinal Audi a7

  Xhama te pasem origjinal fabrike audi,kontakt 0699192441_________samsung ,samsung galaxy note,samsun

  Durrës 3 korrik 21:54
  200 €
 • 0 foto
  Xhama te transparent A6 2007
  Autopjese dhe paisje

  Xhama te transparent A6 2007

  xhama Transparent audi a6 2007 berlina pa trekendshat te veshur me plasmas.

  Durrës 3 korrik 19:22
  8.000 Lek
 • 3 foto
  shiten disqje benzi
  Autopjese dhe paisje

  shiten disqje benzi

  Kontaktoni ne nr 0695555270 per me shum

  Durrës 3 korrik 12:31
  90 Lek
 • 5 foto
  Boka suvufer amplifikator
  Autopjese dhe paisje

  Boka suvufer amplifikator

  Suvufer amplifik makine

  Durrës 3 korrik 11:39
  100 Lek
 • 6 foto
  Pjese Kembimi Deutsche Autos
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Deutsche Autos

  Shesim pjese kembimi per markat gjermane VW Golf IV Golf V Bora Jetta Sharan Touran Polo Ford Galaxy

  Durrës 2 korrik 14:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe 18 dy tgjer dy tngusht
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 dy tgjer dy tngusht

  disqe dy tgjere dy tngusht disqe 18

  Durrës 2 korrik 11:13
  300 Lek