Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 2 foto
  Sirena+alarm
  Autopjese dhe paisje

  Sirena+alarm

  Shiten sirena plus alarm me gjith fishat plus komanda e alarmit me shum lloje alarmesh

  Durrës 12 shtator 12:25
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Okazion Bateri 110Wat
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Bateri 110Wat

  Bateri 110 okazion 60mi lek i vit e perdorme

  Durrës 12 shtator 10:30
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Pjese kembimi te perdoruara dhe te reja per iveko
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi te perdoruara dhe te reja per iveko

  Pjese kembimi te perdoruara dhe te reja per Iveko, Ducati, Reno

  Durrës 12 shtator 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE DHE GOMA 17 INC,,GOLF ,,2018,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA 17 INC,,GOLF ,,2018,,ORIGJINAL

  Disqe dhe goma 17 inc ,,GOLF,,ORIGJINAL

  Durrës 12 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Renault Clio.Turbo, pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Renault Clio.Turbo, pomp nafte

  Shorten 2 turbo Renault Clio =150€ Pompe Nafte Renault clio=120 € VW AUDI MERCEDES vw t

  Durrës 11 shtator 20:20
  270 €
 • 1 foto
  Disqe mercedes benz origjinale A klas B klas 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe mercedes benz origjinale A klas B klas 16

  Gjendja perfekte

  Durrës 11 shtator 18:40
  170 €
 • 0 foto
  Navigator c klase w204
  Autopjese dhe paisje

  Navigator c klase w204

  Gjendje perfekte,

  Durrës 11 shtator 18:40
  170 €
 • 0 foto
  Maskarine C klas w204
  Autopjese dhe paisje

  Maskarine C klas w204

  Maskarine mercedes c klase w 204

  Durrës 11 shtator 18:36
  50 €
 • 1 foto
  Disqe mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Disqe mercedes

  Shes 4 disqe mercedes benz 16

  Durrës 11 shtator 18:26
  150 €
 • 5 foto
  TASA ORIGJINAL 15” PER MERCEDES-BENZ W124
  Autopjese dhe paisje

  TASA ORIGJINAL 15” PER MERCEDES-BENZ W124

  W124 W126 W201

  Durrës 11 shtator 16:46
  10 Lek
 • 1 foto
  PAKETE PER SENSORE PARKIMI "TOYOTA" 2005-2009
  Autopjese dhe paisje

  PAKETE PER SENSORE PARKIMI "TOYOTA" 2005-2009

  AURIS YARIS COROLLA AVENSIS RAV4 2005-2009 PZ464-00425-02 4M0178T2H

  Durrës 11 shtator 16:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GRILE PARAKOLBI “ OPEL VECTRA/SIGNUM
  Autopjese dhe paisje

  GRILE PARAKOLBI “ OPEL VECTRA/SIGNUM

  VECTRA SIGNUM 2005-2009

  Durrës 11 shtator 16:45
  20 Lek
 • 0 foto
  DRITA MJERGULLE “OPEL VECTRA/SIGNUM/ASTRA
  Autopjese dhe paisje

  DRITA MJERGULLE “OPEL VECTRA/SIGNUM/ASTRA

  VECTRA SIGNUM ASTRA 2005-2009

  Durrës 11 shtator 16:45
  30 Lek
 • 2 foto
  PASQYRA KROMATO PER MERCEDES-BENZ C-CLASS W202
  Autopjese dhe paisje

  PASQYRA KROMATO PER MERCEDES-BENZ C-CLASS W202

  PASQYRA KROMATO ORIGJINALE PER MERCEDES BENZ. C-CLASS W202 94-00 E-CLASS W210 96-98

  Durrës 11 shtator 16:45
  30 Lek
 • 1 foto
  VAJ PER KAMBIO AUTOMATIKE --- MEYLE GERMANY ---
  Autopjese dhe paisje

  VAJ PER KAMBIO AUTOMATIKE --- MEYLE GERMANY ---

  VAJ PER KAMBIO AUTOMATIKE --- MEYLE GERMANY --- 1 x Automatic Transmission Oil Pan / Filter  & S

  Durrës 11 shtator 16:45
  100 €
 • 1 foto
  245/40/18 Vere
  Autopjese dhe paisje

  245/40/18 Vere

  Shiten goma Bridgestone Potenza 245/40/18 ne gjendje te mi

  Durrës 11 shtator 16:20
  70 Lek
 • 0 foto
  Kroskot BMW Seria 7 F01/F02/F03/F04; 2008–2015
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot BMW Seria 7 F01/F02/F03/F04; 2008–2015

  Shitet Kroskot Origjinal Seria 7 F01 2014. Cmim i diskutueshem Kontaktoni +35569775783

  Durrës 11 shtator 10:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel astra 2001 motori
  Autopjese dhe paisje

  Opel astra 2001 motori

  Shitet motor opeli astra 1.7 nafte(japonez).me difekt .kujt ti interesoj noj pjes

  Durrës 11 shtator 01:45
  1 €
 • 1 foto
  4 disqe dhe goma bmw te fabrikes 15 inch
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe dhe goma bmw te fabrikes 15 inch

  Gjendje shum e mire, disqet skan deformime Cmim okazion

  Durrës 10 shtator 18:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Timon Bmw 320 (97-2003)
  Autopjese dhe paisje

  Timon Bmw 320 (97-2003)

  Timon bashk me airbag okazion e46

  Durrës 10 shtator 18:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pasqyra 204 2007–2009.....150,000 lek te dyja
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyra 204 2007–2009.....150,000 lek te dyja

  Gjendja shume e mire

  Durrës 10 shtator 15:07
  150 Lek
 • 2 foto
  saldatrrice
  Autopjese dhe paisje

  saldatrrice

  saldatrrice monofaz profesjonale 200 mij lek cmimi padiskutushem

  Durrës 10 shtator 13:18
  200 Lek
 • 10 foto
  Vaj Ftohes Per Impjante LPG
  Autopjese dhe paisje

  Vaj Ftohes Per Impjante LPG

  Oferte Vaj Gazi (Ftohes) Si dhe Depozite Vaj Gazi JLM dhe Depozite me cmime shumice Benzin Gaz Sa

  Durrës 10 shtator 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 18 amg origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 amg origjinal

  Shiten disqe 18 amg origjinal 2 te ngusht 2 te gjer te pa salduar te pa lyer te vitit 2013

  Durrës 9 shtator 17:12
  450 €
 • 7 foto
  PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ !!
  Autopjese dhe paisje

  PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ !!

  Perde Origjinale Fikse Per te gjitha llojet e makinave Zvendesojn shum mir xhamat e zinj. Dhe shuml

  Durrës 9 shtator 16:15
  1 €
 • 10 foto
  Pjese GOLF 4 GTI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese GOLF 4 GTI

  Pjese GOLF 4 GTI

  Durrës 9 shtator 11:10
  200 €
 • 11 foto
  Disqe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe

  Disqe te ndryshme

  Durrës 9 shtator 10:58
  123 €
 • 1 foto
  Dekeo Auto pjesë të pastra të aksioneve --- shitje
  Autopjese dhe paisje

  Dekeo Auto pjesë të pastra të aksioneve --- shitje

  Dekeo Auto pjesë të pastra të aksioneve --- shitje humbje we supply high quality all makes of spark

  Durrës 9 shtator 07:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOMA MICHELIN DIMERORE
  Autopjese dhe paisje

  GOMA MICHELIN DIMERORE

  Permasa 195/65/15 4 cope

  Durrës 8 shtator 20:05
  100 €
 • 0 foto
  Kerkoj kamje automatile 5.2 v8 1996
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj kamje automatile 5.2 v8 1996

  mduhet kamje automatile 5.2 v8 1996

  Durrës 8 shtator 13:47
  300 €
 • 1 foto
  Vw timon airbeg
  Autopjese dhe paisje

  Vw timon airbeg

  Timon me gjith airbeg i ri fare

  Durrës 8 shtator 08:29
  50 €
 • 1 foto
  DISQE 20 INC,,,BMV,,,M,,,X5,,X6,,OKAZION,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,BMV,,,M,,,X5,,X6,,OKAZION,,

  Disqe dhe goma 20 inc,,BMV ,,X5,,X6,,

  Durrës 6 shtator 18:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe fordi 16 me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe fordi 16 me goma

  Disqe fordi 16 me goma ne gjendje shum shum t mire

  Durrës 6 shtator 16:11
  300 Lek
 • 11 foto
  ⚠️ PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ ⚠️
  Autopjese dhe paisje

  ⚠️ PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ ⚠️

  ✔️ Perde Origjinale Fikse Per te gjitha llojet e makinave , shum Praktike dhe Zvendesojn shum mi

  Durrës 6 shtator 16:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️ ? AUTO AKSESOR NERJON ?⚠️
  Autopjese dhe paisje

  ⚠️ ? AUTO AKSESOR NERJON ?⚠️

  Auto Market NerJoN 1&2 Shumllojshmeri Produktesh / Aksesore / Lubrifikante / Sulucione / Aroman

  Durrës 6 shtator 10:55
  1 €
 • 1 foto
  4Disqe BMW 15 ´me goma ne gjendje shume te mire !
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe BMW 15 ´me goma ne gjendje shume te mire !

  4 disqe me gjith goma ne gjendje shume te mire 15 inch per bmw . Disqe shum te bukura sportive

  Durrës 5 shtator 22:24
  100 €
 • 4 foto
  RRATHE LED ANGEL EYES PER BMW E36,E46,E39,E38
  Autopjese dhe paisje

  RRATHE LED ANGEL EYES PER BMW E36,E46,E39,E38

  Shiten rrathet led te pershtatshem per bmw e46,e36,e38,e39. Produkti eshte i ri ne kuti. Mund te ins

  Durrës 5 shtator 18:59
  5.500 Lek
 • 4 foto
  Fenere te perparem opel astra
  Autopjese dhe paisje

  Fenere te perparem opel astra

  Shiten vetem ne cift fenere per opel astra 07-11 funksional te sapo hequr nga makina.me llampa ta th

  Durrës 5 shtator 17:32
  100 €
 • 8 foto
  4 GOMA GOOD YEAR +DISQE 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA GOOD YEAR +DISQE 205 55 16

  SHITEN 4 GOMA GOOD YEAR +DISQE 205/55/16, GOMAT JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE SIC DUKEN DHE NE FOTO,

  Durrës 5 shtator 16:15
  180 €
 • 0 foto
  KASETOFON ORIGJINAL PER VOLKSWAGEN NEWBEETLE
  Autopjese dhe paisje

  KASETOFON ORIGJINAL PER VOLKSWAGEN NEWBEETLE

  SHITET KASETOFON ORIGJINAL PER VOLKSWAGEN NEW BEETLE.

  Durrës 4 shtator 12:14
  55 €
 • 0 foto
  shiten guzhineta
  Autopjese dhe paisje

  shiten guzhineta

  Shiten Guzhineta industriale te diametrave te ndryshem

  Durrës 4 shtator 12:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mbulese Aerodinamike per kamion dhe kamioncin
  Autopjese dhe paisje

  Mbulese Aerodinamike per kamion dhe kamioncin

  Mbulese Aerodinamike per kamion dhe kamioncin Pajisja e reduktimit aerodinamik për kamionë dhe kamio

  Durrës 4 shtator 12:13
  160 €
 • 1 foto
  Radio peugeot 308
  Autopjese dhe paisje

  Radio peugeot 308

  Radio pezhoje 308

  Durrës 4 shtator 10:00
  70 €
 • 4 foto
  Disqe W211 225 / 55 / R16 Per Evo
  Autopjese dhe paisje

  Disqe W211 225 / 55 / R16 Per Evo

  Shes 4 disqe me gjithe goma ne gjendje shum W211 (per evo)

  Durrës 3 shtator 17:04
  200 €
 • 5 foto
  BMW X5 Xhama dhe zgara origjinale
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5 Xhama dhe zgara origjinale

  Shiten per arsye mos perdorimi: Keto pjese ORIGJINALE per BMW X5 ( 2007 - 2013 ). • 8 Xhama ( komp

  Durrës 3 shtator 11:10
  1.000 Lek
 • 6 foto
  AUTO NERJON -- AKSESORE MAKINASH DURRES
  Autopjese dhe paisje

  AUTO NERJON -- AKSESORE MAKINASH DURRES

  ✔Ndodhemi ne Durres Me Dyqan Aksesore Makinash si; Stopa,Fener,Maskarino,Pasqyra,Sensor Parkimi,K

  Durrës 3 shtator 09:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine
  Autopjese dhe paisje

  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine

  ✔Bejme Tapete makinash origjinale te perbera nga material moketi i cilesise se larte duke u persht

  Durrës 3 shtator 09:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TIKU GOMISTERI ,,DISQE dhe GOMA TE CDO MODELI,,
  Autopjese dhe paisje

  TIKU GOMISTERI ,,DISQE dhe GOMA TE CDO MODELI,,

  Tiku gomisteri,,DISQE DHE GOMA TE CDO LLOJI DHE MODELI VETEM ORIGJINAL,,, Te ura e dajlanit ne hyrje

  Durrës 2 shtator 19:15
  1 €
 • 5 foto
  Shitet S Class 2003 per pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Shitet S Class 2003 per pjese kembimi

  Shitet S class(Rexhina) viti 2003 per pjese kembini. Motorr 320 Cdi, Nafte Sedilje Lekure Kilometra

  Durrës 2 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Mercedet Benz S Class 2003 per pjese kembim
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Mercedet Benz S Class 2003 per pjese kembim

  Mercedez Benz S class 2003 Motorri 320 CDI Automatik Kilometrra 130000 Sedilje Lekure me ngrohje

  Durrës 2 shtator 13:17
  Me Marrveshje