Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 1 foto
  FELLNE ME GOMA VERE PER GOLF 6 PA KAPAK 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE ME GOMA VERE PER GOLF 6 PA KAPAK 205 55 16

  FELLNE PA KAPAK PER GOLF 6 PASSAT TAORAN GOMAT E REJA NR 205 55 16 +383 44 831 550

  Vushtrri Dje, 12:44
  199 €
 • 1 foto
  FELLNE ME GOMA VERES PER MERCEDES A CLAS 195 50 16
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE ME GOMA VERES PER MERCEDES A CLAS 195 50 16

  FELLNE ME GOMA VERES PER MERCEDES A CLAS 195 50 16

  Vushtrri Dje, 12:43
  220 €
 • 5 foto
  Goma te reja pa perdor
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja pa perdor

  shes keto goma me bandasha jan te reja disa jan teke dhe disa qifte numer 14

  Vushtrri 28 maj 23:33
  35 €
 • 4 foto
  tanira per golf 5 dhe gurtne 55 ero komplet
  Autopjese dhe paisje

  tanira per golf 5 dhe gurtne 55 ero komplet

  i shes keto pjes te golf 5 viti 2005 4 tanirat ne gjendje te mir 2 sajllet edhe gurtnet me ni qmim p

  Vushtrri 28 maj 23:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet mullini qi blun bungur
  Autopjese dhe paisje

  shitet mullini qi blun bungur

  shitet mullini qi blun me nje kapacitet te shpejt mullini o tre faz fabrikisht per ma shum kontakt n

  Vushtrri 28 maj 21:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sedilje Komplet Audi A4 2008-2014
  Autopjese dhe paisje

  Sedilje Komplet Audi A4 2008-2014

  Karriket jan ne gjendje perfekte

  Vushtrri 28 maj 18:16
  100 €
 • 0 foto
  SHES KUKEN PER PASAT
  Autopjese dhe paisje

  SHES KUKEN PER PASAT

  Kuka per pasat vitit 2001deri 2005 ibon +383 44 831 550

  Vushtrri 28 maj 15:44
  50 €
 • 3 foto
  Shes hekra per vetur
  Autopjese dhe paisje

  Shes hekra per vetur

  Shes hekra shum te mir per vetura jon te rujtun.per me shum info na kontaktoni.

  Vushtrri 28 maj 11:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fellne Audi-s 245/40/18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Audi-s 245/40/18

  Shes fellnet orginal gjermon per arsyje te mos pordorimit fellnet jan teper rujne gomat i ka vetem 2

  Vushtrri 28 maj 09:29
  600 €
 • 9 foto
  Shes fellnet me goma 215/65/16 Dunlop
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet me goma 215/65/16 Dunlop

  Shes fellnet me goma jon shume pak te perdoruna i shes per arsyje te mos pordorimit se teper kan pro

  Vushtrri 28 maj 09:28
  300 €
 • 2 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Fellne 16 per mercedes

  Vushtrri 28 maj 02:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma 16 Michelin
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16 Michelin

  Shes dy copa goma Michelin 225 55 R 16 per ma shum info viber +38349809272

  Vushtrri 27 maj 21:23
  40 €
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten Fellnet orogjinale me goma (Pirelli) te dimrit per VW Tiguan (2014,2015). Çmimi 480€.

  Vushtrri 27 maj 13:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma te veres 195 50 15 TOYO made in Japan
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres 195 50 15 TOYO made in Japan

  Shes 3 goma 195 50 15. Gomat te veres jane te firmes Toyo te prodhuara ne Japoni. Gomat jane model P

  Vushtrri 27 maj 12:39
  50 €
 • 1 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellnet per x3 me goma shum pak te perdorura

  Vushtrri 26 maj 23:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kuk per sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Kuk per sprinter

  Shes kuken e sprinterit

  Vushtrri 26 maj 23:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 2 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Golf 2 per pjes

  Shes golfin per pjes pa Motor dizell ka qen

  Vushtrri 26 maj 23:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellnet per golf 2 si dhe Ulstet per golf 4

  Vushtrri 26 maj 23:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Goma me fellne 195/55/15 per PEUGEOT
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne 195/55/15 per PEUGEOT

  origjinal per peugeot

  Vushtrri 26 maj 19:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma te dimrit 195-65-15 Continent te sapo ardhura
  Autopjese dhe paisje

  Goma te dimrit 195-65-15 Continent te sapo ardhura

  goma continental

  Vushtrri 26 maj 19:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karriga per golf 4 komplet lire mire
  Autopjese dhe paisje

  Karriga per golf 4 komplet lire mire

  karrigat jane komplet

  Vushtrri 26 maj 19:34
  55 €
 • 2 foto
  Shes 2 Goma tVeres Prese 195/65/R15 qmim Volitshem
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 Goma tVeres Prese 195/65/R15 qmim Volitshem

  Shes 2 goma te Veres KUMHO jane Prese me Nr.195/65/R15 Jane ne gjendje te rregullta nuk jane demtua

  Vushtrri 25 maj 17:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  3×) Goma Vere Nr. 205/55/R16 qmim i volitshem
  Autopjese dhe paisje

  3×) Goma Vere Nr. 205/55/R16 qmim i volitshem

  Shes 3 goma vere me nr 205 / 55 / R 16 jane ne gjendje te rregullt . Per ma shum kontakto ne viber :

  Vushtrri 25 maj 17:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2X Goma te Dimrit Continental Nr.195/60/R15 Treja
  Autopjese dhe paisje

  2X Goma te Dimrit Continental Nr.195/60/R15 Treja

  Shes Urgjent Goma te reja te Dimrit me NR. 195/60/R15 Jane ne gjendje te rregullt nuk jane te demtua

  Vushtrri 25 maj 17:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Goma te Dimrit Nr.165/70/R13 qmim volitshem >
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma te Dimrit Nr.165/70/R13 qmim volitshem >

  Shes Urgjent Goma te reja te Dimrit me NR. 165/70/R13 Jane ne gjendje te rregullt nuk jane te demtua

  Vushtrri 25 maj 17:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kapak R14 per VW Oldtimerve Originale me nr serik
  Autopjese dhe paisje

  Kapak R14 per VW Oldtimerve Originale me nr serik

  Shes Kapak per VW Volkswagen per Oldtimera te viteve 80-90 ve jane ne gjendje te rregullt . Nuk jane

  Vushtrri 25 maj 17:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  1×) Goma Vere 195/65/R15 SPORTIVA qmim volitshem
  Autopjese dhe paisje

  1×) Goma Vere 195/65/R15 SPORTIVA qmim volitshem

  Shitet goma e re e vere me numer 195 / 65 / R 15 eshte ne gjendje te rregullt e pa perdorur fare . M

  Vushtrri 25 maj 17:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  2 rimorkjo
  Autopjese dhe paisje

  2 rimorkjo

  Shiten 2 rimorkjo te ardhur nga Zvicrra shum ne gjendje te mir sikur mekan te reja

  Vushtrri 25 maj 17:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma Vere 205/55/R16 KUMHO qmim i volitshem
  Autopjese dhe paisje

  Goma Vere 205/55/R16 KUMHO qmim i volitshem

  Shes Goma te Veres me nr 205 / 55 / R 16 jane ne gjendje mesatare . Bejne per gjitha llojet e vetur

  Vushtrri 25 maj 17:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbrojtse motorri dhe akumulator per Ford Focus USA
  Autopjese dhe paisje

  Mbrojtse motorri dhe akumulator per Ford Focus USA

  Shes mbrojtese origjinale te motorrit per Ford Focus USA dhe mbrojtesin origjinal te alumulatorit .

  Vushtrri 25 maj 17:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bandash me Goma te reja per Mercedes-Benz Nr.R15
  Autopjese dhe paisje

  Bandash me Goma te reja per Mercedes-Benz Nr.R15

  Shes Bandash dhe Goma te reja te dimrit per Mercedes-Benz me Nr. { 195 / 65 / R 15 } jane ne gjendje

  Vushtrri 25 maj 17:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Timon Vollon original me nr serik për OPELA
  Autopjese dhe paisje

  Timon Vollon original me nr serik për OPELA

  Shes timonin per OPEL ne gjendje te rregullt . Osht funksional ne te gjitha opsionet . Nuk eshte i g

  Vushtrri 25 maj 17:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Rimorkjo per Kafsh
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkjo per Kafsh

  Shitet Rimorkjo e ardhur nga Zvicrra shum e Rujtne ne gjendje te mir +38349155373

  Vushtrri 25 maj 13:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  biciklet
  Autopjese dhe paisje

  biciklet

  shes ndrroj bicikleten 28qe gjendje tmir boj ndrrim me bicikel 26qe

  Vushtrri 24 maj 18:36
  55 €
 • 3 foto
  shes shkamin
  Autopjese dhe paisje

  shes shkamin

  shes shkamin ipershtatshum per kombi

  Vushtrri 24 maj 17:16
  10 €
 • 3 foto
  Kastofon
  Autopjese dhe paisje

  Kastofon

  Ne Gjendje Te Rregullt Per Gollf 5,6 Pollo Tauran

  Vushtrri 23 maj 13:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne 21 inch Originale GLE Cupe Goma Contintal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Originale GLE Cupe Goma Contintal

  New Model 2018 Shiten Viber +38344 52 52 66 Fellne 21 Inch Originale AMG Mercedes GLE Cupe Me Se

  Vushtrri 23 maj 11:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Timon + shtopa për Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Timon + shtopa për Golf 4

  Shitet timoni me airbag komplet dhe shtopat per golf 4 komplet qmimi 50€ Viber +38344587216

  Vushtrri 22 maj 22:10
  50 €
 • 3 foto
  Goma te Veres Nr.225/50R17 Qmim Volitshem Urgjent
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Veres Nr.225/50R17 Qmim Volitshem Urgjent

  Shes Urgjent Goma te Veres me qmim te volitshem NR. 225/50/R17 Jane ne gjendje te rregullt nuk jan

  Vushtrri 22 maj 20:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zerim Zvoshnika dhe Bassa per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Zerim Zvoshnika dhe Bassa per vetura

  Shiten 4 zvoshnika per kerr ne gjendje te rregullta . Jane funksionale perfekte dhe pa defekte . Jan

  Vushtrri 21 maj 23:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shenja kristali per Mercedes 190-W201 seri USA
  Autopjese dhe paisje

  Shenja kristali per Mercedes 190-W201 seri USA

  Shes shenja kristali per Mercedes Benz w201 190D-E jane prodhim Amerikan kristal . E kam edhe 1 tje

  Vushtrri 21 maj 23:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tepiha klasike originale per Mercedes-Benz evo
  Autopjese dhe paisje

  Tepiha klasike originale per Mercedes-Benz evo

  Shes tepiha origjinale per Mercedes Benz jane te ruajtura . Tmira . Jane ekstra per marakli te dekor

  Vushtrri 21 maj 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/55/16

  Shiten 2 gomat 205/55/16 ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2016. Kontakto ne viber +3834452505

  Vushtrri 21 maj 18:27
  45 €
 • 5 foto
  Shiten Gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat

  Gomat e veres 185/60 R14 H

  Vushtrri 21 maj 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten fellnet 215 40 17 4 vrima
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 215 40 17 4 vrima

  Shiten fellnet 215 40 17 4 vrima

  Vushtrri 21 maj 14:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 17 inch Bmw 3 Bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 17 inch Bmw 3 Bmw 5

  Shiten Fellne 17 inch Bmw 3 Bmw 5 me Goma te Reja Cachland 225.45.17

  Vushtrri 21 maj 08:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  diagnoz per vetura Auto Com
  Autopjese dhe paisje

  diagnoz per vetura Auto Com

  per te gjitha llojet e veturav

  Vushtrri 21 maj 02:53
  70 €
 • 2 foto
  karcher auto larje
  Autopjese dhe paisje

  karcher auto larje

  karcher me defekt ( ska shtypje )

  Vushtrri 21 maj 02:43
  120 €
 • 2 foto
  auto larje Karcher
  Autopjese dhe paisje

  auto larje Karcher

  ne gjendje shum te mir me gyp me pishtole

  Vushtrri 21 maj 02:42
  450 €
 • 2 foto
  Fellne 17 per GOLF BORA POLO etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per GOLF BORA POLO etj

  shes fellnet 17 coll made in germany

  Vushtrri 21 maj 01:23
  250 €