Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 5 foto
  Shiten Gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat

  Gomat e veres 185/60 R14 H

  Vushtrri 21 maj 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten fellnet 215 40 17 4 vrima
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 215 40 17 4 vrima

  Shiten fellnet 215 40 17 4 vrima

  Vushtrri 21 maj 14:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 17 inch Bmw 3 Bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 17 inch Bmw 3 Bmw 5

  Shiten Fellne 17 inch Bmw 3 Bmw 5 me Goma te Reja Cachland 225.45.17

  Vushtrri 21 maj 08:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  diagnoz per vetura Auto Com
  Autopjese dhe paisje

  diagnoz per vetura Auto Com

  per te gjitha llojet e veturav

  Vushtrri 21 maj 02:53
  70 €
 • 2 foto
  karcher auto larje
  Autopjese dhe paisje

  karcher auto larje

  karcher me defekt ( ska shtypje )

  Vushtrri 21 maj 02:43
  120 €
 • 2 foto
  auto larje Karcher
  Autopjese dhe paisje

  auto larje Karcher

  ne gjendje shum te mir me gyp me pishtole

  Vushtrri 21 maj 02:42
  450 €
 • 2 foto
  Fellne 17 per GOLF BORA POLO etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per GOLF BORA POLO etj

  shes fellnet 17 coll made in germany

  Vushtrri 21 maj 01:23
  250 €
 • 3 foto
  Shiten gomat urgjent
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat urgjent

  Shiten 4 goma e veteres urgjent HANKOOK VITI 2017 VITI 2017 245/

  Vushtrri 20 maj 15:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Guma 15
  Autopjese dhe paisje

  Guma 15

  Shes gumat 185 65 R15 ne gjendje te rregullt shum te mira gumat jan per ver per ma shum info 0455903

  Vushtrri 20 maj 14:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 19 inch Origjinale Bmw 5-7 GT
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 19 inch Origjinale Bmw 5-7 GT

  Shiten Fellne 19 inch Origjinale Bmw 5-7 GT me Goma te Reja Saffiro 245.40.19 275.35.19

  Vushtrri 20 maj 08:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 17 inch Passat Golf 5-6-7
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 17 inch Passat Golf 5-6-7

  Shiten fellnet me goma te reja Cachland 225.45.17

  Vushtrri 20 maj 08:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fellne 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16

  Fellnet jan te reja po ashtu edhe gomat te reja sava

  Vushtrri 20 maj 06:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqina e golf 2 1.6
  Autopjese dhe paisje

  Maqina e golf 2 1.6

  shitet maqina e golf 2 dizel 1.6 ngjendje shum mir per ma shum nr 045 270029 ose viber +37745270029

  Vushtrri 19 maj 20:22
  130 €
 • 1 foto
  Fellne 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18

  Fellne 18 me guma te mira

  Vushtrri 19 maj 19:02
  555 €
 • 3 foto
  Kastofon Per Gollf 5,6,Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Kastofon Per Gollf 5,6,Pollo

  Ne Gjendje Te Rregullt

  Vushtrri 19 maj 14:02
  50 €
 • 3 foto
  Fellne 20 inch Audi A8-A7-A6-A5 Me Goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Audi A8-A7-A6-A5 Me Goma

  Shiten Fellne 20 inch Për Audi A6-A7-A8 Audi Q7 Q5 Me Goma thujse te Reja 255.35.20

  Vushtrri 19 maj 13:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  NewModel Fellne 19 inch Origjinale Mercedes E clas
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 19 inch Origjinale Mercedes E clas

  Shiten Fellnet origjinale 19 inch E clas C clas S clas CLS me goma te reja Saffiro 245.40.19 275.35.

  Vushtrri 19 maj 13:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shiten Rimorkjot per bager edhe per kafsh
  Autopjese dhe paisje

  shiten Rimorkjot per bager edhe per kafsh

  shiten rimorkjot e ardhur nga zvicrra njera per Bager e tjetra per kafsh 2 jat jan ne gjendje shum t

  Vushtrri 19 maj 11:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes kuken
  Autopjese dhe paisje

  shes kuken

  shes kuken per audi a4 2008-2012 per tjera vetura nuk e di nese i bon tel +38344666722

  Vushtrri 19 maj 02:23
  170 €
 • 1 foto
  Ftohes per Golf
  Autopjese dhe paisje

  Ftohes per Golf

  Ftohes

  Vushtrri 18 maj 23:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Amortizera
  Autopjese dhe paisje

  Amortizera

  Shes amortizera gasni komplet per golf 5 Vërejtje:Spiralja e majtë e para osht e kput ni ven

  Vushtrri 18 maj 19:32
  1.111.111.111 €
 • 2 foto
  fellne 18 inch Golf 7-6-5 Passat Tauran goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 inch Golf 7-6-5 Passat Tauran goma Reja

  Shiten Fellne 18 inch GTD Per Golf 7-6-5 Passat Tauran me Goma te Reja Firemax 225.40.18

  Vushtrri 18 maj 12:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NewModel Fellne 18 inch Passat Arteon Golf 5-6-7
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 18 inch Passat Arteon Golf 5-6-7

  Shiten fellnet 18 inch me goma te reja Firemax 225.40.18

  Vushtrri 18 maj 12:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kastofon Per Gollf 6,5 Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Kastofon Per Gollf 6,5 Pollo

  Ne Gjendje Te Rregullt

  Vushtrri 18 maj 10:31
  70 €
 • 3 foto
  Kastofon Per Goll 6,Pollo,Goll 5
  Autopjese dhe paisje

  Kastofon Per Goll 6,Pollo,Goll 5

  Ne Gjendje Te Rregullt

  Vushtrri 17 maj 22:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellne AMG

  Shiten fellnet AMG Me guma shum t mira M/S Per ma shum tel +38349593383

  Vushtrri 17 maj 22:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet karrika e kombit
  Autopjese dhe paisje

  Shitet karrika e kombit

  Shitet karrika e kombit ngjendje te shkelqyshme qmimi me marrveshje

  Vushtrri 17 maj 22:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kastofon Per Golf 6 Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Kastofon Per Golf 6 Pollo

  Ne gjendje te rregullt

  Vushtrri 17 maj 15:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes fellnet 215/65/16 Dunlop
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 215/65/16 Dunlop

  Shes fellnet me gjithe goma po thuajse te reja jone

  Vushtrri 17 maj 13:02
  350 €
 • 3 foto
  Kastofon
  Autopjese dhe paisje

  Kastofon

  Ne gjendje te Rregullt

  Vushtrri 17 maj 12:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Armotizera per golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Armotizera per golf 6

  Armotizera te perdorur

  Vushtrri 17 maj 04:28
  150 €
 • 3 foto
  Goma te veres
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres

  Shiten gomat e veres 175/70/R14

  Vushtrri 16 maj 16:34
  25 €
 • 1 foto
  Fara led Golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Fara led Golf 2

  Fara me angel eyes golf 2

  Vushtrri 16 maj 16:04
  75 €
 • 10 foto
  FELLNE PER VW ME GOMA 205/55/16 PER GOLF 5/6/7 ETJ
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER VW ME GOMA 205/55/16 PER GOLF 5/6/7 ETJ

  SHITEN FELLNE PER VW ME GOMA TE MIRA PIRELLI 205/55/16 PER GOLF 5/6/7 PER PASSAT TOURAN NE GJENDJE S

  Vushtrri 15 maj 03:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Branik per Golf 4 , shumë i ruajtur
  Autopjese dhe paisje

  Branik per Golf 4 , shumë i ruajtur

  Shes branikun per Golf 4, eshte shume i ruajtur, veq ka me u montu. Kontaktoni edhe ne viber 383 44

  Vushtrri 14 maj 20:18
  70 €
 • 3 foto
  Fellnet AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet AMG

  Shiten fellnet AMG Fellnet jam thuajse t reja Per ma shum tel +38349593383

  Vushtrri 14 maj 13:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten ulset per kombi t4
  Autopjese dhe paisje

  Shiten ulset per kombi t4

  Shes te gjitha llojet e ulseve per kombi t4 si dhe pjes per t4

  Vushtrri 13 maj 16:51
  1 €
 • 12 foto
  Rimorkio per Vetur Me Dogan( RKS )
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio per Vetur Me Dogan( RKS )

  ..................🚗 AUTO BENI 🚗.................. ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45

  Vushtrri 12 maj 21:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  FELNE PER AUDI GOLF PASSAT CADDY AUDI SEAT
  Autopjese dhe paisje

  FELNE PER AUDI GOLF PASSAT CADDY AUDI SEAT

  FELNE PER AUDI GOLF PASSAT CADDY AUDI SEAT 045613666 +37745613666 FELNE 16 COLL PER AUDI GOLF

  Vushtrri 12 maj 21:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GUMA TE VERES 16 17 18 19 COLL
  Autopjese dhe paisje

  GUMA TE VERES 16 17 18 19 COLL

  GUMA TE VERES 16 17 18 19 COLL 045613666 +37745613666 GUMA VERES 205 55 16 225 50 17 225 40 18

  Vushtrri 12 maj 21:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SPOJLER PER GOLF 4 5 GOLF 5 LAJSNE DEKRUSE SHTOP
  Autopjese dhe paisje

  SPOJLER PER GOLF 4 5 GOLF 5 LAJSNE DEKRUSE SHTOP

  SPOJLER PER GOLF 4 5 GOLF 5 LAJSNE DEKORUSE SHTOP PER GOLF 4 .................🚗 AUTO BENI 🚗......

  Vushtrri 12 maj 21:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PREGJT PER ML 166 ME LAJSNE CROMIT GOMA REZERV
  Autopjese dhe paisje

  PREGJT PER ML 166 ME LAJSNE CROMIT GOMA REZERV

  TEPIH PLASTIK PER BAGAZH MERCEDES ML 166 164... PREGJT PER ML 166 ME LAJSNE CROMIT GOMA REZERV PER

  Vushtrri 12 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RADIO CD MP3
  Autopjese dhe paisje

  RADIO CD MP3

  .................🚗 AUTO BENI 🚗.................. ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 4

  Vushtrri 12 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  FELLNE AUDI MERCEDES VW GOLF CADDY PASSAT
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE AUDI MERCEDES VW GOLF CADDY PASSAT

  045613666 +37745613666 FELNE 16 COLL PER AUDI GOLF PASSAT CADDY AUDI SEAT

  Vushtrri 12 maj 21:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bandash dhe Goma dimrit 185/55/R14 qmim volitshem
  Autopjese dhe paisje

  Bandash dhe Goma dimrit 185/55/R14 qmim volitshem

  Shes bandash dhe goma te dimrit me nr . 185 / 55 / R 14 . Gomat jane ne gjendje te rregullt . 2x ja

  Vushtrri 12 maj 20:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Alu-Fellne 16 Audi, Volkswagen
  Autopjese dhe paisje

  Shes Alu-Fellne 16 Audi, Volkswagen

  Shiten Alu-Fellnet 16 me goma te veres, Audi, Golf 5.6,7, Cmimi: 210€, Ndrim nuk bëj, Ju mirepresum

  Vushtrri 12 maj 17:31
  210 €
 • 2 foto
  Gepek për Opel Aster
  Autopjese dhe paisje

  Gepek për Opel Aster

  Shitet gepeku për Opel Aster

  Vushtrri 12 maj 16:01
  25 €
 • 4 foto
  Fellne me 4 shrafa / bira 15 VW golf 2 3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me 4 shrafa / bira 15 VW golf 2 3

  Shiten fellnet me 4 bira. Jane me vule edhe origjinale. Madhesia 15. Jane per VW dhe firmave tjera q

  Vushtrri 12 maj 12:01
  130 €
 • 1 foto
  Fellne me Goma M+S
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma M+S

  Shiten Fellne Me Goma M+S Ne Gjendje Perfekte , te Rujtne Shum.

  Vushtrri 11 maj 21:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellne 19 inch Originale AMG Mercedes S class E cl
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Originale AMG Mercedes S class E cl

  New Model 2019 Shiten Fellne 19 inch Origonale AMG Per Mercedes A222 S class E class CLS me goma t

  Vushtrri 11 maj 14:40
  Me Marrveshje