Kategoria

Çmimi

Vendi

 • zhiraf maqin per rrafshimin gledit

  zhiraf maqin per rrafshimin gledit

  shitet maqina ( zhirafa ) per krryerjen apo lemimin e mureve dhe pllafonave me gled. maqina ështē ere e perdorur vetem 3 dit per krryerjen e nje salloni.

  120 €
  Ferizaj
  20 prill 15:44
 • Kaçavide kryq kualitative 1PK-081-P1

  Kaçavide kryq kualitative 1PK-081-P1

  Kaçavide kryq kualitative 1PK-081-P1 Prodhuesi: Proskit Kodi i produktit: 2630675 SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni arti

  4 €
  Skënderaj
  20 prill 13:26
 • Cerkullar i ardhur nga Gjermania

  Cerkullar i ardhur nga Gjermania

  Shes cerkullarin e ardhur nga gjermania Monfaz ne gjendje perfekte Qmimi 190€ Pres blers serioz

  190 €
  Skënderaj
  20 prill 13:26
 • Shes bure ( rezervar ) jane shum te mira

  Shes bure ( rezervar ) jane shum te mira

  Shes bure ( rezervar ) te 1000 litrave jane shum te mir,transporti me marrveshje ne ter kosoven,per me shum kontaktoni 045658376 ose 049843195 dhe viber +38649843195.

  Me Marrveshje
  Klinë
  20 prill 13:25
 • shitet

  shitet

  shitet kamini shume i rujtum per hollsi te tjera kontaktoni ne numrin 049607928

  120 €
  Pejë
  20 prill 13:24
 • Makin qepese

  Makin qepese

  Makin qepese e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt

  200 €
  Gjakovë
  20 prill 13:24
 • Cerkullar i ardhur nga gjermania

  Cerkullar i ardhur nga gjermania

  Sheh cerkullarin ne gjendje perfekte i ardhur nga gjermania Qmimi190€

  190 €
  Gllogoc
  20 prill 13:24
 • Vegla pune profesjonale gjermane

  Vegla pune profesjonale gjermane

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si hilti makita metabo Bosch dewalt hitachi fleks etj, si dhe servis profesjonal, unaza e re tiran, 200m posht fabri

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 prill 12:54
 • >SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN <

  >SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN <

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 prill 12:31
 • Elektromotor+pumpa

  Elektromotor+pumpa

  shes elektro motora ,me rrotullime prej 920 min deri 2900 min pompa ujit me rrym me benzin,dy copa jan me reduktor,

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 prill 11:44
 • Makin per profilimin e llamarines me trapez

  Makin per profilimin e llamarines me trapez

  Shitet maqina me profilim ne forme trapezi makina eshte ne gjendje shume te rregullt dhe gjendet ne gjakove.

  11.000 €
  Gjilan
  20 prill 11:27
 • vegla pune profesionale

  vegla pune profesionale

  Ka ardhe nga gjermania ne gjendje perfekte.049495226 045818300

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  20 prill 11:25
 • Avgand hidraulik 6m

  Avgand hidraulik 6m

  Shitet avgandi 6m hidrauli me brisk elektronik makina eshte ne gjendje shume te rregullt dhe gjendet ne Gjakove

  10.000 €
  Prishtinë
  20 prill 11:24
 • gjenerator

  gjenerator

  agregat

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:44
 • agregat

  agregat

  gjenerator

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:44
 • agregat

  agregat

  agregat

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:44
 • Stand by trafo 6V/2VA/250V

  Stand by trafo 6V/2VA/250V

  Stand by trafo 6V/2VA/250V. Kodi : 7653153 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e

  8 €
  Prishtinë
  20 prill 10:44
 • Bernstein kacavide kualitative kryq 146mm

  Bernstein kacavide kualitative kryq 146mm

  Bernstein kacavide kualitative kryq 146mm Kodi : 7004255 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjit

  4 €
  Suharekë
  20 prill 10:25
 • TRI WING Kacavide 375

  TRI WING Kacavide 375

  TRI-WING Kacavide 375 Kodi i produktit: 3393431 ________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni

  9 €
  Rahovec
  20 prill 10:24
 • agregat

  agregat

  gjenerator

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:24
 • agregat

  agregat

  gjenerator

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 prill 10:24
 • Maje letkoni Weller origjinal

  Maje letkoni Weller origjinal

  Maje letkoni Weller origjinal. Kodi: 3137570 ________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni a

  7 €
  Prishtinë
  20 prill 10:24
 • Linje prodhimi per bojra (e perdorur)

  Linje prodhimi per bojra (e perdorur)

  Shitet linje prodhimi bojrash ne gjendje shume te mire pune, e perdorur ne Angli.shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.paisjet ndodhenbne Angli. Cmimi i arsyeshm.

  Me Marrveshje
  Krujë
  20 prill 09:34
 • Qekan aku per ngulitjen e gozhdave

  Qekan aku per ngulitjen e gozhdave

  I ri pa perdor gjerman

  50 €
  Podujevë
  20 prill 03:24
 • ‭‭+377 45 24 38 73‬‬ Viber Munesh mem thirr

  ‭‭+377 45 24 38 73‬‬ Viber Munesh mem thirr

  Boj edhe ndrrim me Qka me kovenon

  300 €
  Prishtinë
  19 prill 22:46
 • Aparat saldus C2

  Aparat saldus C2

  Aparat shum i rujtun gjermon me te gjitha paisjet

  230 €
  Mitrovicë
  19 prill 22:44
 • SHES GJENERATOR G 2300N

  SHES GJENERATOR G 2300N

  ESHTE PRUAR NGA GJERMANIA PUNON SHUM MIRE

  70 €
  Vushtrri
  19 prill 22:24
 • Skuter 125 kubik

  Skuter 125 kubik

  Shum i Mir osht me marveshje numri telfonit ‭‭+377 45 24 38 73‬‬

  320 €
  Prishtinë
  19 prill 22:24
 • RRJET MBROJTESE PER LOKALE

  RRJET MBROJTESE PER LOKALE

  RRjete mbrojtese per lokale dimensioni 4 gjan me 3 e diqka e lart qmimi: me marrveshje.

  1 €
  Gllogoc
  19 prill 21:49
 • > SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN>

  > SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN , MYKUN>

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  19 prill 21:24
 • Shitet makin qe qep mbi 30 vite

  Shitet makin qe qep mbi 30 vite

  Shitet makin qe qep nga viti 1978 e ardhur nga gjermonija para 3 viteve defekt ni kaish i mungon ndrrim me biciklet ose pula etjj

  70 €
  Vushtrri
  19 prill 20:24
 • Thithese e lageshtis vllages,ibercugut,etj

  Thithese e lageshtis vllages,ibercugut,etj

  Kruger osais ,typ-15AHV zvicrran

  175 €
  Vushtrri
  19 prill 19:49
 • Apple Iphone 7 / 7 Plus Unlocked

  Apple Iphone 7 / 7 Plus Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Pejë
  19 prill 19:49
 • Kompresor per G4 maqin mallteri etj

  Kompresor per G4 maqin mallteri etj

  kompresor

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 19:49
 • Maqina mallteri e sapo ardhur nga Gjerman lire

  Maqina mallteri e sapo ardhur nga Gjerman lire

  M-tec duo mix komplet e gatshme per pune e ardhur nga Gjermania shume e mire,vet fjala duo mix dmth se kjo maqin luan rolin e dy maqinqve maqine mallteri si dhe maqin me maru ngjites pa shneke dmth m

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 18:44
 • Gjiraf e sapo ardhur nga Gjermania

  Gjiraf e sapo ardhur nga Gjermania

  girafa eshte komplet me thithese me gype mbi 7metra

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 18:25
 • Pjese per G4 te gjitha pjeset i kemi ne

  Pjese per G4 te gjitha pjeset i kemi ne

  Komresor,schnecke(pulman),Trafo 42v,perziers,hink materiali, shkallzues uji,magnetventil,motorrin kryesor,Fraton,etj

  4 €
  Vushtrri
  19 prill 18:24
 • Vibrator i sapo ardhur

  Vibrator i sapo ardhur

  vibrator

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 18:24
 • Pompe ngjyre Storch LP540, 2.5 l/min PROFESIONALE

  Pompe ngjyre Storch LP540, 2.5 l/min PROFESIONALE

  maqina eshte komlet me pishtole te ngjyres si dhe 15m gype mbi 210bar,2,5 litra ne min.shtypje e gateshme per pune e ardhur nga Zvicra

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 18:24
 • Vibrator 1KW te sapo ardhur

  Vibrator 1KW te sapo ardhur

  vibrator gjerman,Wacker Neuson,dridhesi mund te perdoret edhe per pune me beton si punimi i gypave te betonit,kockave ,figurave te betonit etj Vibratorat mund ti shihni ne kete faqe; http://chelyabin

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 18:24
 • maqin ngjyre Brick e sapo ardhur

  maqin ngjyre Brick e sapo ardhur

  e gatshme per pune

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 18:24
 • Maqin ngjyre profesionale Wagner 5,2l/min

  Maqin ngjyre profesionale Wagner 5,2l/min

  shume e mire e sapoardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  19 prill 18:24
 • Shes Auto Larje

  Shes Auto Larje

  Shes Auto Larje Ne Gjendje Te Rregullut 2 klipaa

  300 €
  Deqan
  19 prill 14:44
 • Bresalica bosch

  Bresalica bosch

  shes bricalic bocsh ne gjendje te rregullt Viber: +377 45 556 232

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  19 prill 14:44
 • Shes Hillt Bosch

  Shes Hillt Bosch

  Shes Hillt Bosch Ne Gjendje Te Rregullt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 prill 14:44
 • Shes Brisalic Makita

  Shes Brisalic Makita

  Shes Brisalic Makita ne gjendje te rregullt Viber: +377 45 556 232

  100 €
  Fushë Kosovë
  19 prill 14:44
 • Shes Kompresor

  Shes Kompresor

  Shes Kompresor Ne Gjendje Te Rregullt Viber: +377 45 556 232

  3.600 €
  Pejë
  19 prill 14:44
 • Gjenerator CUMMINS 22kva

  Gjenerator CUMMINS 22kva

  Shes gjenerator Cummins me me pak se 100 ore pune. Ne gjendje pune dhe i mirembajtur. 4000€. 22kva 18kw 32hp

  4.000 €
  Tiranë
  19 prill 14:34
 • KARCHER

  KARCHER

  Shes auto larje karcher

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 prill 13:44
 • shiten makinerit te reja nga zvicrra ne paket.

  shiten makinerit te reja nga zvicrra ne paket.

  Nji cirkullar Nji sharr profesionale Nji kose me bateri plus elektricitet.Bosch.

  700 €
  Pejë
  19 prill 13:24