Kategoria

Çmimi

Vendi

 • SUPER DALTA PER DRU

  SUPER DALTA PER DRU

  ASHTU SI NE FOTO TE BLERA NE CH QMIMI - 15 EURO

  15 €
  Prizren
  13 qershor 20:49
 • BORMASHIN

  BORMASHIN

  BORMASHIN E PERDORUN E BLER NE ZVICER PUNON PA ASNI PROBLEM INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM - 20 EURO

  20 €
  Prizren
  13 qershor 20:49
 • BOCA PER SHUARJEN E ZJARRIT

  BOCA PER SHUARJEN E ZJARRIT

  E ARDHUN NGA CH - E RE ORIGJINAL E PAKETUME INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI 20 EURO PER COP JAN COP

  20 €
  Prizren
  13 qershor 20:47
 • APARAT PER ZBULIMIN E KABLLOVE DHE METALIT NE MURE

  APARAT PER ZBULIMIN E KABLLOVE DHE METALIT NE MURE

  SUPER APARAT I BLER NE ZVICER INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI - 20 EURO

  20 €
  Prizren
  13 qershor 20:44
 • SPECIAL VINKEL PER BORMASHIN

  SPECIAL VINKEL PER BORMASHIN

  E BLER NE CH SUPER PER POZITA TE NDRYSHME INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM 20 EURO

  20 €
  Prizren
  13 qershor 20:44
 • KOMPLET PER KOMPRESOR - LLUFT

  KOMPLET PER KOMPRESOR - LLUFT

  I BLER NE CH SUPER PER KOMPRESOR KOMPLET QKA DUHET INFO 044 391 780 QMIMI VETEM - 25 EURO

  25 €
  Prizren
  13 qershor 20:44
 • SUPER DRYNA

  SUPER DRYNA

  TE BLER NE ZVICER SUPER DRYNA TE FORT INFO - BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM 15 EURO PER COP

  15 €
  Prizren
  13 qershor 20:24
 • Frez cerkullar maqin sapo ka adhur ch

  Frez cerkullar maqin sapo ka adhur ch

  freza ne gjendje te mir pune Asht per Blloka- Ansore- Kocka

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  13 qershor 19:44
 • Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vergla pune te reja te perdorura nga markat e njohura dhe qmime te arsyeshme me garanci, si dhe bejm servisin e tyre. Rruga teodor keko unaza e re tiran,

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 qershor 19:34
 • SHITET GJENERATOR (AGREGAT)

  SHITET GJENERATOR (AGREGAT)

  GJENERATORI ESHTE ME BENZIN NE GJENDJE PERFEKT THUJA I RI HARXHIME MINIMALE VETEM 3-4 ORE PUNE I KA NDEZJA BEHET NE DY MENYRA ME ÇELC DHE NE MENYRE MANUALE TEL: +37744560510

  230 €
  Prishtinë
  13 qershor 18:55
 • MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT Përshëndetje Organizata jonë është e bazuar në investime të gjithë kosto-efektive projektet, dhe ne gjithashtu ofrojmë kredi për nevoja personale me një interes prej 2%. Ata gjithash

  Me Marrveshje
  Korçë
  13 qershor 18:53
 • HILTI SHARR (CIKCAK) , FLEX (BRUSALIC)

  HILTI SHARR (CIKCAK) , FLEX (BRUSALIC)

  HILTI SHARR (CIKCAK) 800W 900 N/MIN HILTI FLEX (BRUSALIC) 1100W 11'000 N/MIN PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESI

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 17:47
 • Makine per detektimin e parave false

  Makine per detektimin e parave false

  Makine profesionale per verifikimin e parave Doors 1200 dhe doCash. 100% e sigurt me UV kamere. Perdoret neper banka. Pajisjet jane ne gjendje te rregullte. Keni mundesine ti verifikoni parat e letres

  230 €
  Shtime
  13 qershor 17:26
 • Makin per Abs BRANDT ME PARAFREZA

  Makin per Abs BRANDT ME PARAFREZA

  Shitet makina per ngjitjen e abs makina esht e kopletune e gatshme per pun esht makin industriale me parafreza me gjitha opcionet e posa importune prej zvicres makina esht e firmes Brandt per me shum

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 17:24
 • HILTI SHARR (BONSEK) 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI SHARR (BONSEK) 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI SHARR BONSEK 22V LITIUM 2017 3.3Ah .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.facebo

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:46
 • HILTI IMPAKT 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI IMPAKT 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI IMPAKT PER SHTRAFA 22V LITIUM 3.3Ah 2016 .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:46
 • HILTI IMPAKT 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI IMPAKT 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI IMPAKT I GIDORES 22V LITIUM 3.3Ah 2016 .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.fac

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:45
 • MAKITA DRILL , IMPAKT SET 18V BL LITIUM

  MAKITA DRILL , IMPAKT SET 18V BL LITIUM

  MAKITA DRILL . IMPAKT SET 18V BRUSHLESS (PA BRUSHA) 2017 PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " http

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:45
 • MAKITA GERSHER 18V 4.0Ah

  MAKITA GERSHER 18V 4.0Ah

  MAKITA GERSHER 18V 4.0Ah PER PRERJEN E LLAMARINES TENEQES ETJ .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI "

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:45
 • Freskuese kondicionim ajri 3 ne 1

  Freskuese kondicionim ajri 3 ne 1

  3 IN 1 Ftohës ajri freskuese / pastrues pastrim automatik te eres se keqe te ambientit/ kondicionim ajri/ me uje per freski te ambinetit mban 4litra uj / perdoret per zyra ,dhoma ambiente deri ne 320m

  12.000 Lek
  Tiranë
  13 qershor 15:54
 • Saldatrice Telwin

  Saldatrice Telwin

  Shitet saldatrice italiane Telwin viti i prodhimit 2015 pak kohe e perdorur ,saldon alumin ,hekur me argon shite per arsye Mos perdorimi. Cmimi i arsyeshem. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel0

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 qershor 15:34
 • mit 560 rakocic 60 shiten orgjent

  mit 560 rakocic 60 shiten orgjent

  Shiten orgjent imt 560 rakovic 60

  6.000 €
  Gjakovë
  13 qershor 15:27
 • AutoLarje

  AutoLarje

  Shes Auto larje ne gjendje perfekte pune Wap gjermon 6Kw ceva e shpricit 10m shtypje shum te fort qmimi 499 Euro per blers serjoz Kontakt Viber +37745241902

  499 €
  Fushë Kosovë
  13 qershor 15:26
 • Agregat + shfajc aperat ne gjendje shum te mir

  Agregat + shfajc aperat ne gjendje shum te mir

  Agregat me shfajc aperat ne gjendje prefekte Per me shum info 049544237 Viber+37745518318

  Me Marrveshje
  Rahovec
  13 qershor 14:27
 • shiten

  shiten

  Jan ne gjendje te mir qmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 qershor 14:25
 • Kositese bari E re sapo e blere

  Kositese bari E re sapo e blere

  Shitet kositesja e re sapo e depaketuar, me garancion. Arsyeja eshte se me kane sjellur nje te re nga Gjermania andaj kjo nuk me nevojitet. Qmimi i blerjes nuk eshte me rendesi por i shitjes eshte shu

  30 €
  Pejë
  13 qershor 12:44
 • Pompauji,elektromotor,aspirator,reduktor,cracinesa

  Pompauji,elektromotor,aspirator,reduktor,cracinesa

  Shesim pompa elektromotora aspiratora te ndryshem reduktor te ndryshem cracineska me cmime me te mira ne treg >>>>0682026492<<<< >>>>0698911953<<<<

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 qershor 12:34
 • AKU TE NDRYSHME EKSTRA SUPER

  AKU TE NDRYSHME EKSTRA SUPER

  AKU PREFESIONAL NE 3 BATERIA MAKIT......BOCH14.4 LITIUM......DEWALT 18W.....MAKIT 18 ME BURGIA SET ETJERA ETJERA

  Me Marrveshje
  Lipjan
  13 qershor 12:26
 • prefosional hillt

  prefosional hillt

  Hillt prefosional nga gjermania

  280 €
  Lipjan
  13 qershor 12:26
 • BONSEK

  BONSEK

  Shitet bonseki OLMA per prerjen e drurit ne gjendje shume te mire ,.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 12:24
 • CNC, IMA 4 AKS

  CNC, IMA 4 AKS

  CNC 4 AKS Prodhim Gjerman e markes IMA Ne gjendje shume te mire pune.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 12:24
 • Mulli sheqeri

  Mulli sheqeri

  Shitet mulli sheqeri italaiane e ardhur nga italia, trefazor shum ekonomike 1.1kw fuqia motorrit.kapaciteti 50 kg ne or , shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  1 €
  Fier
  13 qershor 11:54
 • Shitet

  Shitet

  Shes Hilltin E firmes Makita i ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir.Per te dhena te gjitha i kini ne foto.

  450 €
  Prishtinë
  13 qershor 11:45
 • Monterka 20coll edhe ballanserka

  Monterka 20coll edhe ballanserka

  045783882

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 qershor 11:45
 • Tharse te ndryshme per Kompressora

  Tharse te ndryshme per Kompressora

  Tharse te ndryshme për Kompressora per te gjitha llojet e kompresorave 4 deri 55 KW

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 qershor 11:27
 • Sharra CS 300

  Sharra CS 300

  Sharra CS 300 per prerjen e pllakave te drurit gjendja e punes shume e mire shume e pershtatshme .

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 11:26
 • Shpojs për Mobile BLUM

  Shpojs për Mobile BLUM

  Shpojs per Mobile e llojit BLUM

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 qershor 11:25
 • Kompressor 18.5 KW KAESSER

  Kompressor 18.5 KW KAESSER

  Kompresor 18.5 KW Marka Kaesser ne gjendje te mire eshte komplet i servisuar.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 qershor 11:25
 • Makina nga firma Leister

  Makina nga firma Leister

  Shesim makinat e firmës leister për të gjitha llojet e hidroizolimeve,ceradave,shatorave. Kemi makina të reja dhe të përdorura dhe të gjitha pjesët përcjellëse si: valak per ngjeshje ,dyzet , kontroll

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 10:54
 • Masazhator infrared delfin

  Masazhator infrared delfin

  Masazhator infrared delfin me tre koka 28 watt shiko fotot origjinale cmimi 1500 leke.

  1.500 Lek
  Tiranë
  13 qershor 09:54
 • zingjir per shtrengim dhe terheqje

  zingjir per shtrengim dhe terheqje

  Zingjir per shtrengim dhe terheqje

  110 €
  Lipjan
  13 qershor 09:50
 • qekiqa gjermon prefect jan

  qekiqa gjermon prefect jan

  Qekiq gjermon

  15 €
  Lipjan
  13 qershor 09:47
 • Mbushes dhe starter gjerman

  Mbushes dhe starter gjerman

  Mbushes dhe starter gjerman

  280 €
  Lipjan
  13 qershor 09:45
 • qekiqa gomes gjermon per kocka

  qekiqa gomes gjermon per kocka

  Qekiqa gomes gjermon per kocka

  28 €
  Lipjan
  13 qershor 09:45
 • Gjeneratore Genpower 50 kva

  Gjeneratore Genpower 50 kva

  FREDI GJENERATORE

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 qershor 09:34
 • Vegla pune

  Vegla pune

  Karotjera ka dhe disa gota cmimi eshte I diskutushem

  1.000 €
  Tiranë
  13 qershor 09:34
 • Gjenerator kipor 12 kva

  Gjenerator kipor 12 kva

  FREDI GJENERATORE

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 qershor 09:34
 • Pomp per vad trefazore

  Pomp per vad trefazore

  shes pom per vaditje me rrym trefazore prej 9 kw.si dhe pompa tjera .

  650 €
  Rahovec
  13 qershor 09:24
 • kompresor industrial 15 kw

  kompresor industrial 15 kw

  kompresor industrial 15 kw viti 2005 ne gjendje pune prodhim italian me te gjitha serviset e kryne.

  Me Marrveshje
  Prizren
  13 qershor 08:46
 • Tharse per kompresor

  Tharse per kompresor

  Tharse e ajrit prodhimit Italian ne gjendje pune

  Me Marrveshje
  Prizren
  13 qershor 08:45