• 2 foto
  shitet aku burmashian e portokallt
  Makina dhe vegla

  shitet aku burmashian e portokallt

  shitet aku'burmashina e portokallte e ardhur nga jashte, 22 VOLT, shume e ruajtur dhe ne gjendje te

  Podujevë 2 maj 23:24
  20 €
 • 1 foto
  shitet Black Decker
  Makina dhe vegla

  shitet Black Decker

  shes burmashinen Black Decker te ardhur nga jashte, ne gjendje te rregullt

  Podujevë 2 maj 23:24
  25 €
 • 1 foto
  shitet dezhalica me rryme
  Makina dhe vegla

  shitet dezhalica me rryme

  shes dezhalicen me rryme, ne gjendje te rregullt.

  Podujevë 2 maj 23:24
  65 €
 • 2 foto
  shitet brusalica
  Makina dhe vegla

  shitet brusalica

  shes brusalicen ne gjendje te rregullt, e ardhr nga jashte, shume e ruajtur.

  Podujevë 2 maj 23:24
  50 €
 • 3 foto
  Vidator profesional
  Makina dhe vegla

  Vidator profesional

  Blere para 2 muajsh ne gjermani 170 euro dhe eshte brenda garancise 2 vjet.Eshte perdorur rreth nje

  Tiranë 2 maj 22:34
  80 €
 • 3 foto
  Okazion
  Makina dhe vegla

  Okazion

  Okazion shitet frigorifer freskus marka me mire isos. ne gjendje pune dhe shume i mire gjatesia 2

  Tiranë 2 maj 22:34
  800 €
 • 4 foto
  Shitet Shtanca
  Makina dhe vegla

  Shitet Shtanca

  Shitet Shtanca e ardhur nga Zvicra ne gjendje te mire.

  Gjilan 2 maj 22:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Shtanci i ardhur nga Zvicra
  Makina dhe vegla

  Shitet Shtanci i ardhur nga Zvicra

  Shitet shtanci i ardhur nga Zvicra ne gjendje te mire.Ka shum vegla .

  Gjilan 2 maj 22:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maqina per qebapa suxhuk e re
  Makina dhe vegla

  Maqina per qebapa suxhuk e re

  Shiten maqinat per qebapa suxhuk prej INOX dhe plastik .dimensione te ndryshme

  Gjakovë 2 maj 20:47
  250 €
 • 5 foto
  Kompresor industrial 15 kw
  Makina dhe vegla

  Kompresor industrial 15 kw

  Kompresor industrial fiac air blok 15 kw ne gjendje pune i bam servise .

  Prizren 2 maj 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  APARATE PER PASTIMIN E TAPICERIVE PER LAVAZHE
  Makina dhe vegla

  APARATE PER PASTIMIN E TAPICERIVE PER LAVAZHE

  APARATURAT JANE PER PASTIMIN E TAPICERIVE SEDILJEVE KOLLTUQEVE JANE PROFESIONALE KANE DEPOZITE QE

  Korçë 2 maj 16:34
  50 €
 • 3 foto
  Kaldaja ngrohese
  Makina dhe vegla

  Kaldaja ngrohese

  Shiten 2 kaldaja ngrohese 1600 Euro copa. Kaldajat punojne me nafte dhe me korend. Mund te perdoren

  Elbasan 2 maj 16:34
  1.600 €
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337
  Makina dhe vegla

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  German tore ben shitjen dhe montimin e dyerve automatike te garazhave te prodhimit gjerman German t

  Mitrovicë 2 maj 16:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Komprosor 100 liter
  Makina dhe vegla

  Komprosor 100 liter

  Shitet Komprosori ne gjendje shum te mir pune i sapo ardhur nga italia 100 liter pa perdor 2 cilindr

  Malisheve 2 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Premje dhe Shpuarje te Betonit Dini
  Makina dhe vegla

  Premje dhe Shpuarje te Betonit Dini

  Kryejme keto sherbime: *Premje dhe Shpuarjente Betonit ne trashesi deri 1 Meter * Zallimin dhe Ngjy

  Prishtinë 2 maj 04:24
  20 €
 • 6 foto
  Maqin per me pre dru
  Makina dhe vegla

  Maqin per me pre dru

  Sesim maqinen profesionale per dru djegje.:me i pre, me i qa, dhe me i shti ne thes.Maqina esht 7,5

  Kaçanik 2 maj 00:24
  1 €
 • 0 foto
  Mjete pune
  Makina dhe vegla

  Mjete pune

  mjet pune per shpuarje

  Vushtrri 1 maj 23:44
  100 €
 • 1 foto
  Burmashin
  Makina dhe vegla

  Burmashin

  shitet burmashina

  Vushtrri 1 maj 23:44
  99 €
 • 0 foto
  shitet sharra per hekur
  Makina dhe vegla

  shitet sharra per hekur

  shes sharren per prerjen e hekurit 60 euro

  Vushtrri 1 maj 23:44
  60 €
 • 1 foto
  mandrino torno
  Makina dhe vegla

  mandrino torno

  fi240 me 2pale nofulla e paperdorur vendi

  Fier 1 maj 21:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vegla elektrike profesionale & Servis
  Makina dhe vegla

  Vegla elektrike profesionale & Servis

  Kemi vegla Pune nga Te gjithe markat Si hilti dewalt Bosch Makita metabo flex etj. Si dhe bejme ripa

  Durrës 1 maj 19:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kos maqin e barit
  Makina dhe vegla

  Kos maqin e barit

  Kosa per oborr me benxin jam shum te mira kam edhe qe ecin vet edhe qe nuk ecin te gjitha jan te jas

  Gllogoc 1 maj 17:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Saldatrice me tel (mig)
  Makina dhe vegla

  Saldatrice me tel (mig)

  Sladatrice 400 amp profesionale, shitet per arsye mosperdorimi.

  Shkodër 1 maj 17:34
  1.200 €
 • 3 foto
  Aku
  Makina dhe vegla

  Aku

  Shitet aku me dy bateria 18V dhe kofer komplet E pa perdorur nga Suedia .... 045 883542

  Kamenicë 1 maj 17:25
  200 €
 • 1 foto
  Mesoterapi me drite per fytyre
  Makina dhe vegla

  Mesoterapi me drite per fytyre

  Makina led mesoterapi perdoret per lifting te fytyres. Ka 6 funskione: per aktivizim te kolagjenit,

  Prishtinë 1 maj 16:24
  25 €
 • 10 foto
  NTP DINI - Premje dhe Shpuarje te Betonit
  Makina dhe vegla

  NTP DINI - Premje dhe Shpuarje te Betonit

  Kryejme keto sherbime: *Premje dhe Shpuarjente Betonit ne trashesi deri 1 Meter * Zallimin dhe Ngjy

  Ferizaj 1 maj 11:47
  20 €
 • 4 foto
  Kryejme Keto Sherbime
  Makina dhe vegla

  Kryejme Keto Sherbime

  Kryejme keto sherbime: *Premje dhe Shpuarjente Betonit ne trashesi deri 1 Meter * Zallimin dhe Ngjy

  Ferizaj 1 maj 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  N.Sh. Liami
  Makina dhe vegla

  N.Sh. Liami

  N.sh Liami kryen keto sherbime e tere teritorin e kosoves per me shume kontakto ne tel.: 04552155

  Ferizaj 1 maj 11:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Tosteri , qmimi me marrveshje
  Makina dhe vegla

  Shitet Tosteri , qmimi me marrveshje

  shitet tosteri ngjendje te rregullt qmimi me marrveshje

  Gjakovë 1 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET GJENERATOR KIPOR
  Makina dhe vegla

  SHITET GJENERATOR KIPOR

  SHITET GJENERATOR KIPOR 2 KILOVAT GJENERATORI ESHTE PO THUAJ SE ESHTE IRI KA KUSHTUAR 1.000.000 L

  Tiranë 1 maj 10:54
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Makina pvc ne shitje
  Makina dhe vegla

  Makina pvc ne shitje

  Shiten makinat per prodhimin e dritareve te plastikes sharra peglla pastrusja kompresori edhe sh

  Prishtinë 1 maj 10:46
  5.500 €
 • 2 foto
  Makineri per punimin e drurit - Gebe Company
  Makina dhe vegla

  Makineri per punimin e drurit - Gebe Company

  Te reja ne Sortiment - Gebe Company ju ofron Makineri nga familja e madhe Homag . Ju mirpret Gebe Co

  Pejë 1 maj 09:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AGREGAT 2 Kw
  Makina dhe vegla

  AGREGAT 2 Kw

  N gjendje perfekt punon . I mungon vetem starteri por pa problem dhez edhe me konop .

  Pejë 1 maj 07:44
  85 €
 • 2 foto
  Park side origjinale e sapo ardhur nga Franca
  Makina dhe vegla

  Park side origjinale e sapo ardhur nga Franca

  Shitet akuja parkside me nje bateri dhe adapter origjinal baterija me forc 16 ampera akuja esht e pe

  Prishtinë 1 maj 07:24
  50 €
 • 3 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  Agregat 4.2 benzin ne gjendje shum te rregullt i ardhur nga gjermania maksimum nuk ika kalu 10 or pu

  Prizren 1 maj 03:44
  300 €
 • 3 foto
  Aporat me Elektrod Saldus 350A
  Makina dhe vegla

  Aporat me Elektrod Saldus 350A

  Aporati saldus ka ardhur nga Swedija punon shum mire Garancioni vlen 24 muaj por ne Kosov nuk guxojm

  Gllogoc 1 maj 00:44
  170 €
 • 3 foto
  makin per prerjen e hekurit
  Makina dhe vegla

  makin per prerjen e hekurit

  shitet makina per prerjen e hekurit i ka 2 teha poashtu pren edhe inoxin ne gjendje te mir

  Prishtinë 1 maj 00:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Llaseri bosch
  Makina dhe vegla

  Llaseri bosch

  shes llaserin bosch deri ne 25m model 2017 40€ viber +37745683114

  Gjilan 30 prill 23:44
  40 €
 • 2 foto
  Makin sharr si dhe 4 opsione tjera
  Makina dhe vegla

  Makin sharr si dhe 4 opsione tjera

  Shitet makina me kto opsione Sharr , strug (gdhendje) , bluarje te misrit , bluarje te talles , si d

  Gjilan 30 prill 23:44
  310 €
 • 1 foto
  Gjenerator I rrymes 52 kw
  Makina dhe vegla

  Gjenerator I rrymes 52 kw

  Gjenerator I rrymes 52 kw Disel gjendje trregullt ftohjen ka me ajr

  Gjilan 30 prill 23:26
  3.800 €
 • 1 foto
  SHITET HULAJA ME BATERIA
  Makina dhe vegla

  SHITET HULAJA ME BATERIA

  ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANI, NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE

  Prishtinë 30 prill 23:24
  50 €
 • 9 foto
  Keto mjet te ndertimtarise.
  Makina dhe vegla

  Keto mjet te ndertimtarise.

  shes Komlet keto mjete Vibiratori, Agregati, Matrapiku (Hilltin), Rrafshueset e betonit etj gjitha n

  Prishtinë 30 prill 21:24
  350 €
 • 11 foto
  Vegla utensile
  Makina dhe vegla

  Vegla utensile

  Shitet oficine,tornio freze saldatrice tig,elektrode,dhe me tele,kompresor ajri 200litra sharre meta

  Kavajë 30 prill 17:34
  15.000 €
 • 3 foto
  Agregat Gjenerator 2 KVA
  Makina dhe vegla

  Agregat Gjenerator 2 KVA

  Shes Agregat Gjenerator INTEK 2 KVA Benzin osht ne gjendje shum te mir nuk e ka asnje problem Shum

  Vushtrri 30 prill 17:26
  171 €
 • 7 foto
  Matrapik
  Makina dhe vegla

  Matrapik

  Bosch i ardhur nga Britania e Madhe .

  Shkodër 30 prill 16:54
  500 €
 • 3 foto
  Pajisje per furre buke
  Makina dhe vegla

  Pajisje per furre buke

  Shiten pajisje per furre buke ne gjendje te mire pune, furre 4 Kate, brumatrice 80 kg, dhome ferment

  Tiranë 30 prill 16:54
  11.000 €
 • 6 foto
  Dylbi orgjinal
  Makina dhe vegla

  Dylbi orgjinal

  Shiten dylbi orgjinal jo imitues me nr serie jane ne gjendje perfekte afrojn me shum se cdo lloj d

  Berat 30 prill 15:34
  250 €
 • 0 foto
  Shes dy depozita,boliere uji
  Makina dhe vegla

  Shes dy depozita,boliere uji

  Disponoj dy depozita uji me kapacitet 3000 litra secila ,material te xinkuar,spesor te trashe,prodhi

  Vlorë 30 prill 15:34
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Aporat saldimi 300 Ampera
  Makina dhe vegla

  Aporat saldimi 300 Ampera

  Aporati i saldimimit eshte i sapo ardhur nga italia ne gjendje shum te mir pune 300 ampera trefazor

  Malisheve 30 prill 12:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kerkoj stabilizator tensioni nga 5000 deri 10000w
  Makina dhe vegla

  kerkoj stabilizator tensioni nga 5000 deri 10000w

  kerkoj stabilizator tensinoni nga 5000w deri 10000w

  Librazhd 30 prill 12:34
  1 Lek