Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Shiten urgjent maqinat Pvc

  Shiten urgjent maqinat Pvc

  Shiten maqina pvc Atlas shara peglla ne gjendja tregullt maqina per llajsne edhe per dorza ka nevoj per reparin.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 mars 22:24
 • Makina per Akullore  Te REJA gjermane

  Makina per Akullore Te REJA gjermane

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.7 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3 kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva

  3.700 €
  Prizren
  21 mars 09:21
 • Fellne Per Veturë

  Fellne Per Veturë

  Shes fellne per vetur 195 50 nr 15 shtrafa 4 Pres bleres serioz

  150 €
  Gllogoc
  16 mars 21:15
 • Fritez gjermane e Re

  Fritez gjermane e Re

  Fritezë10 L Furnizimi me energji elektrike: 230 V - 50 Hz Fuqia: 3000 Watt Përmasat e enës: 540 x 290 x 350 mm Përmasat : 220 x 195 x 110 mm Total - Kapacitet: 10 litra Maximum vëllimi Vaj:. Max

  250 €
  Gllogoc
  12 mars 11:16
 • FRITEZ e RE nga Inox gjeramne 20 litra

  FRITEZ e RE nga Inox gjeramne 20 litra

  Fritezë dubbël 10 + 10 Litra Furnizimi me energji elektrike: 230 V - 50 Hz Fuqia: 3000 + 3000 wat Përmasat: 460 x 575 x 360 mm Përmasat e enës: 220 x 195 x 110 mm Total - Kapaciteti: 10L+ 10L M

  400 €
  Prishtinë
  12 mars 10:22
 • Makine e Re per Akullore

  Makine e Re per Akullore

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.0 kë (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva

  3.200 €
  Prishtinë
  10 mars 22:50
 • Kallapë të plastikës 3 modele

  Kallapë të plastikës 3 modele

  Shiten 3 modele kallapë nga plastika. * Janë të përshtatshëm për prodhimin e kubëzave të betonit. * Shiten me shumicë dhe pakicë ! Tel: 044/208-996 dhe 044/670-302 Viber +37744208996 E-mail: jetmir

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:28
 • Gurëthyesin ne gjendje te rregullt

  Gurëthyesin ne gjendje te rregullt

  Gurëthyesi posedon çekanat për thyerje të gurëve dhe produkteve tjera të betonit është ne gjëndje të rregullt i gatshëm për punë. -Për më shumë informata kontaktoni në numër telefoni: 044/208-9

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:27
 • Makina per prerjen e bllokave te betonit !

  Makina per prerjen e bllokave te betonit !

  Shes makinën për prerjen e bllokave të betonit në gjëndje të mirë. Makina posedon edhe 2 kallapë 12x40 dhe 20x40, Makina mund të prodhojë edhe vazo betoni, anësor, blloka për oxhakë (nëse sigurohen ka

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:27
 • SHITET LASERI NIVELIZUES PROFESIONAL

  SHITET LASERI NIVELIZUES PROFESIONAL

  Shes laserin nivelizues i po sa ardhun nga Zvicra, qmimi 350 € pak i diskutushem, per me shum info ne ...049430054 , ju mirepresim.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:36
 • Reklama 80 euro

  Reklama 80 euro

  Shes dy Reklama per biznes me ndriqim , njera esht 1 m × 1.30 m , ndersa tjetra 60 cm × 40 cm ne te dy anet me ndriqim qmimi 80 e uro per te dyat per me shum info Viber +37744922151

  80 €
  Kamenicë
  21 shkurt 16:32
 • Motor i druve stihl 17q i ardhur nga gjermania

  Motor i druve stihl 17q i ardhur nga gjermania

  shes ket motor druve orginal i ardhur nga gjermania i perdort punon super ju garantoj

  175 €
  Viti
  21 shkurt 15:25
 • Qfajtss

  Qfajtss

  Shitet Qfajtsi NE GJENDJE TE MIR I ARDHUR NGA GJERMONIA.TEG.ALUMIN.QELIK.INOKS 045600144.

  1.300 €
  Suharekë
  21 shkurt 13:24
 • Makinat per prerjen e metalit dhe te drurit

  Makinat per prerjen e metalit dhe te drurit

  Shiten makinat per prerjen e metalit dhe te drurit jan kto ne foto qmimi 30 euro per cop per info nr tel 044663516

  30 €
  Podujevë
  21 shkurt 13:24
 • SHLLAJFERICA E DORES

  SHLLAJFERICA E DORES

  shitet shllajferica e dores eshte ne rregull kjo ne foto nr tel 044663516

  30 €
  Podujevë
  21 shkurt 13:24
 • Koka kompresorit

  Koka kompresorit

  Shitet koka e kompresorit te importuar nga dubai kokat jon te reja 100L 200L dhe 300-500L

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 12:44
 • Autolarje profesionale italjane.

  Autolarje profesionale italjane.

  Shesim maqina profesionale ne gjendje shum te mir teknike(pune)pompat jan me presion (shtypje)tlart si dhe jan te komplwtuara me gyp dhe pishtole.

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 11:44
 • Makine per ABS me parafreza

  Makine per ABS me parafreza

  gjendja e makines eshte e mire, e gjitha me servis.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:27
 • HOLZMA HPP 82/38/38 ME OPTIMIZER V10

  HOLZMA HPP 82/38/38 ME OPTIMIZER V10

  Sharre e llojit Holzma HPP82/38/38 Dimensionet e premjes jane 380x380 cm trashsia e premjes është 70 mm, që don të thote deri ne 4iverica ne te njeten kohe munden me u pre. .Me program nga me te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:25
 • Sharre e shtrime Lohmeyer 3280x 3280 mm

  Sharre e shtrime Lohmeyer 3280x 3280 mm

  Sharre nga Firma Gjermane Lohmeyer Masat e premjes 3280 x 3280 mm Makine shume stabile 6200 kg pesha totale . Ausstattung Motorleistung Hauptsäge: 15 kW Motorleistung Vorritzsäge: 1 k

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 11:24
 • Ansig(kompani sigurimesh) Oferte per siguracionet

  Ansig(kompani sigurimesh) Oferte per siguracionet

  Ansig është një kompani sigurimi që numëron rreth 19,900 klientë në të gjithë Shqipërinë.Shoqëria ka shtrirë aktivitetin e saj në të gjithë territorin e vendit.Ka ardhur pranë jush në Sarandë,Rruga e

  Me Marrveshje
  Sarandë
  21 shkurt 10:54
 • pump per ujitje e ardhur nga Gjermania

  pump per ujitje e ardhur nga Gjermania

  049145804 ne gjendje shum te mir

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:48
 • Fshis e ardhun nga Gjermania

  Fshis e ardhun nga Gjermania

  Fshis e ardhun nga Gjermania 049145804

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:48
 • Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro

  Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro

  Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro!

  25 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:48
 • Vegla pune professionale te reja dhe te perdorura

  Vegla pune professionale te reja dhe te perdorura

  kemi vegla pune professionale te reja dhe te perdorura me çmimet me te mira ne treg . tek ne do te gjeni veglat qe ju nevoiten . Kemi dhe pjese kembimi per te gjitha markat e njohura. Bejme dhe servis

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 10:34
 • Elektroda

  Elektroda

  Shesim elektroda te plastikes per salldimin e branikav te veturav si dhe fynat qe jan per ket pun

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 10:25
 • MakinA autolarje (3)

  MakinA autolarje (3)

  049145804 MakinA autolarje (3) e ardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:25
 • Makin autolarje1 (5)

  Makin autolarje1 (5)

  049145804 Makin autolarje1 e ardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:24
 • Autolarje

  Autolarje

  049145804 Autolarje e posa ardhur nga Gjermania

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 shkurt 10:24
 • vegla pune professionale te perdorura dhe te reja

  vegla pune professionale te perdorura dhe te reja

  kemi vegla pune profesionale te perdorura dhe te reja nga markat me te njohura dhe me te mira dhe me çmimet me te mira ne treg . Cilesi e garantuar dhe çmimet me konkuruese. Bejm dhe servis profession

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 09:59
 • servis & vegla pune professionale te perdorura

  servis & vegla pune professionale te perdorura

  kemi vegla pune professionale te perdorura dhe te reja , vegla elektrike dhe motorrike nga markat me te mira dhe me te njohura . HILTI. BOSCH. DEWALT. MAKITA. HITACHI. METABO. AEG. RUPES. FESTOOL MI

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 09:57
 • Co2 ne shitje

  Co2 ne shitje

  Shes co2 TEXA Gjerman co2 eshte i pa perdorur me amperazhe 250A eshte importuar nga austria eshte shum i mir per shum veprimtari

  330 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:55
 • Aparat salduse 250A

  Aparat salduse 250A

  Shitet aparati salduse TEXA gjermane i pa perdorur aparati i ka 250A eshte monofaze dhe trefazore (220V-380V) Mercedes BMW Passat golf audi vectra astra ML ford rena

  120 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:54
 • kolic e shkallve

  kolic e shkallve

  Shitet kolica per shkalle kloica eshte e re e pa perdorur eshte e importuar nga austria dhe eshte shum e pershtaqme per bartjrn e sndeve si lavatriqe frizhider shpret ne shkalle

  50 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:52
 • VEGLA PROFESSIONALE & SERVIS PER GJITHA MARKAT

  VEGLA PROFESSIONALE & SERVIS PER GJITHA MARKAT

  Kemi vegla pune professionale per shum profesione te ndryshme .Te gjitha veglat jan markat me te njohura dhe me te mira. Bejme dhe servis professional dhe kemi pjesë kembimi per te gjitha markat e njo

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 09:38
 • Kompresor 70L100Ledhe 200L

  Kompresor 70L100Ledhe 200L

  Shiten kompresorat 70L100L200L jane te pa perdorur jan monofaz me dy faza opel golf passat audi vectra mercedes bmw citroen peguet corsa bora venta kadett astra sharo

  320 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:24
 • Vegla pune te perdorura dhe te reja profesionale

  Vegla pune te perdorura dhe te reja profesionale

  NXITONI! OFERTA SPECIALE. vidiator PROFESSIONAL me dy bateri , karikuesi ,me valixhe. I RI DHE ME 2 VJET GARANCI. Adresa: NE TIRANE UNAZA E RE 200 METRA NGA MIKALIMI I RI. NE DURRES , PERBA

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 08:34
 • vegla pune professionale te perdorura dhe servis

  vegla pune professionale te perdorura dhe servis

  kemi vegla pune professionale te reja dhe te perdorura nga markat me te mira dhe me te njohura. Kemi dhe pjes kembimi. Bejme dhe servis te garantuar dhe profesional.Tek ne do te gjeni CILESI DHE ÇMIME

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 08:34
 • vegla pune professionale dhe servis me garanci

  vegla pune professionale dhe servis me garanci

  kemi vegla pune professionale nga te gjitha llojet e veglave dhe markat me te mira dhe me te njohura .Te gjitha veglat jan me garanci . Kemi pistoleta per vida te fuqishme me ajer te markes FACOM.me b

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 08:34
 • Hillt me ajr matrapik

  Hillt me ajr matrapik

  Shitet hillt me ajr matrapik modeli Spit 407s për kompresor. Hillti shkon me një daltë Daltat tjera shiten me copë 15 euro copa Kemi edhe dalta tjera për hillta me ajr për kompresor 6 kendore deri

  144 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:24
 • Bejme premjen shpuarjen dhe thymjen e betonit

  Bejme premjen shpuarjen dhe thymjen e betonit

  bejme premje e betonit hapjen e vrimave deri fi 250 thymjen e betonit 37744383193

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 07:25
 • Papuqe per ngjeshje e Kubzave ..

  Papuqe per ngjeshje e Kubzave ..

  Shesh papuqe per ngjeshjen e kockave ka ardhur nga Gjermania para 6 muajve e perdorur vetem 6 or Benzin . vibrim 1100 kg peshon 65 kg e rend .

  450 €
  Vushtrri
  21 shkurt 01:44
 • Torno frez

  Torno frez

  Torno frez

  3.500 €
  Gjilan
  21 shkurt 01:44
 • aurolarje

  aurolarje

  Autolarjet jan te ardhura nga zvicrra dhe jan te kompletuar me gyp dhe me pishtole dhe jan shum nrregull dhe shum te rujtme qmimi per cop ishte 150 € dhe tash jan 130€ .nxitoni se kushë i merr tparat

  130 €
  Klinë
  20 shkurt 23:50
 • shitet

  shitet

  shes mishalicen ne gjendje te mir

  70 €
  Ferizaj
  20 shkurt 22:52
 • aparat nivelizim

  aparat nivelizim

  shes apratin per nivelizim 120 eu iri me kam ,044250469

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 22:47
 • DURRES OKAZION SHES MISHELATOR PROFESIONAL

  DURRES OKAZION SHES MISHELATOR PROFESIONAL

  DURRES OKAZION SHES MISHELATOR PROFESIONAL PER LLAC. ORIGJINAL SI NE FOTO. ME RREGULLIM SHPEJTESIE . MARKA SHUM CILSORE RURMEC . CMIMI 120 MIJ LEK TE VJETRA. CEL: 0696599893

  10.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 22:34
 • Gjenerator Portativ Kipor Sinemaster 2000KGE

  Gjenerator Portativ Kipor Sinemaster 2000KGE

  Gjeneratori eshte portativ dhe mund te zhvendoset me lehtesi nga nje ambjent ne tjetrin.Ka fuqi 2000W dhe ka dy dalje,punon me benzin e eshte shume ekonomik dhe eshte ne gjendje perfekte

  150 €
  Tiranë
  20 shkurt 22:34
 • Makine e qepjes

  Makine e qepjes

  Makinë e kepjes industriale Zoje E re pa e përdorur Çmimi sipas marrëveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 22:24
 • Maqin laserike per gravirim

  Maqin laserike per gravirim

  Mercury pro II GCC laser pro 25w Maqina bene prerjen dhe gravura neper materiale te ndryshme plexiglss lekure xham aluminum leter stirodur eva foam etj posedon \kompresorrin si shtese extra e paguar

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 22:01