Kategoria

Çmimi

Vendi

 • ITAL TECH MAQINA SIGMA

  ITAL TECH MAQINA SIGMA

  ITAL TECH LOKALI GJINDET SIGMA RAIMONDI BATTIPAV FASSA BORTOLOshesim machina sigma per pllaka me qmime te volitshme vegla raimondi disqe per prerje ne dimensione te ndryshme per prerje te mermerit g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 22:00
 • Sigma super pro pompa

  Sigma super pro pompa

  vegla pjes ndruse per keramik tel:045316582,+37745336612 viber 00393473020589

  Me Marrveshje
  Rahovec
  20 shkurt 22:00
 • SIGMA maqina per prerje te pllakave

  SIGMA maqina per prerje te pllakave

  SIGMA maqina per prerje te pllakave prej 37 cm deri 150 cm disqe per qeramik per granit per mermer maqina per granit deri ne 2m me porosi ne 044803423 , 045 336 612

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  20 shkurt 21:58
 • Sigma superpro syna doreza pompa italiane

  Sigma superpro syna doreza pompa italiane

  kemi makina per qeramike pjes ndrruse dorza teha syna pompa uji makina uji makina shpimi per qeramik 045336612 045316582 viber 00393473020589

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 21:57
 • ital tech sigma super pro knaki shneka

  ital tech sigma super pro knaki shneka

  kemi prerse mixera makina me ujee shume vegla tjera tel 045316582 00393473020582 viber gjindemi ne gadime

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 21:57
 • Sigma 128cm te gjitha llojet e veglave i posedojm

  Sigma 128cm te gjitha llojet e veglave i posedojm

  ital tech bejme furnizim me prerse sigma plus pjes ndrruse dorza teha ,pompa uji prerse superpro knaki shneka vinkla per montim te shkallve e shume vegla tjera si goma per stukim korita mbrojtse per

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  20 shkurt 21:56
 • Sigma 128cm 500€makin uji 1m 700€ disqe per gres..

  Sigma 128cm 500€makin uji 1m 700€ disqe per gres..

  shesim machina sigma raimondi complet qka duhet per nje firme materiali(veglat)jane cilsore pasi mbi 90% te ktyre veglave perdoren ne itali kemi edhe disqe te cilsise te larte maqina uji deri ne dy

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  20 shkurt 21:56
 • Sigma

  Sigma

  ITAL TECH GJINDET RRUGA I PERFAQSUS SIGMES RAIMONDI BATTIPAV FASSA BORTOLOshesim makina sigma direkt nga fabrika me shumice e pakice shesim vegla raimondi kemi maqina uji per mermer e granite gjatsi d

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 21:54
 • SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER

  SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER

  SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER ESHTE NE GJENDJE TE MIRE ESHTE E ARDHUN NGA ZVICRRA TE INTERESUARIT MUND TE LAJMEROH.

  75 €
  Gjilan
  20 shkurt 21:53
 • SHLAJF ME SHPEJTESI

  SHLAJF ME SHPEJTESI

  SUPER SHLLAJF ME SHPEJTESI 1 DERI 6 PER ME PRE APO LIMU MERMER DHE GRANIT I BLER NE ZVICERR I PAPERDORUN INFO TE BESNIKI - 044 391 780 SPECIAL PER ME LIMU 1200 W VETEM 75 € PER COP

  75 €
  Prizren
  20 shkurt 21:46
 • Shes dy cerkullar pres bleres serijoz

  Shes dy cerkullar pres bleres serijoz

  Shiten dyy cerkullar ne xhendje te rregullt Qmimi i cerkullarit te vogel 65 Qmimi i cerkullarit te madh 240

  305 €
  Vushtrri
  20 shkurt 20:46
 • Furre buke me bersi ulliri

  Furre buke me bersi ulliri

  Shitet furre buke rrotullues me bersi ulliri Pellet dru Gas Ose nafte Shum ekonomik Per 100 buke masive Brumatice spiral me 2 shpejtesi dhe me kazan inoks me elektromotor para mbrapa xhiro.... Tav

  10.000 €
  Fier
  20 shkurt 20:34
 • Komprosora

  Komprosora

  kemi komprosora 100-200-270 dhe 300liter komrosorat jane ne gjendje te mire pune. Jane te sapoardhur nga italia te perdorur dhe te pa perdorur per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:32
 • Zhabic ose ngjeshese

  Zhabic ose ngjeshese

  Zhabica eshte ne gjendje shum te mir pune per ngjeshjen e kockave e ardhur nga italia e firmes Wacker per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:32
 • Boca per CO2

  Boca per CO2

  Bocat jane te ardhura nga italia dhe shum te mira per CO2 per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:32
 • Diska per prerjen e kockave,gureve,granitit etj

  Diska per prerjen e kockave,gureve,granitit etj

  Kemi dimension nga 30 cm deri ne 3m Diskat jane te firmes Husqvarna

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:29
 • Boca per CO2

  Boca per CO2

  Boca per CO2 jane ne gjendje te mir vintillat e ri pa perdorur 12 liret te voglat edhe 50 liter e madhja e mbushur me gaz co2 per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 20:28
 • Vegla pune

  Vegla pune

  Vegla pune orgjinale..,lloje te ndryshme....te gjitha te ardhur nga greqia..

  Me Marrveshje
  Elbasan
  20 shkurt 19:55
 • Makine qepese antike ne gjendje pune

  Makine qepese antike ne gjendje pune

  Makine qepese antike ne gjendje pune..

  100.000 Lek
  Berat
  20 shkurt 19:55
 • Autolarje

  Autolarje

  Shes makina profesionale per autolarje.

  Me Marrveshje
  Klinë
  20 shkurt 19:45
 • Spit sd 160 trapan shpues me freza diamanti .

  Spit sd 160 trapan shpues me freza diamanti .

  Trapan shpues me freza diamanti e kompletuar dhe nuk eshte perdorur asnjehere dmth e re , eshte blere ne zvicer me cmim 3500 euro dua ta shes 1093 euro

  1.094 €
  Tiranë
  20 shkurt 19:34
 • Spid sd 160

  Spid sd 160

  trapan shpues me freza diamanti e pa perdorur asnjehere.

  1.094 €
  Tiranë
  20 shkurt 19:34
 • Makina per PVC-Vinklla-teha etj

  Makina per PVC-Vinklla-teha etj

  MAQÎNA Vinklla elmaza gur te gjamit teha tsharav per Al & pvc burgia e tj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 18:27
 • Shes motora druve stihl husqvarna

  Shes motora druve stihl husqvarna

  Shes motora druve stihl ms 340.ms 211 034 044 ms 181 etj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 17:47
 • Shitet drubulica qmimi sipas marrveshjes

  Shitet drubulica qmimi sipas marrveshjes

  Shitet drubulica eshte ne gjendje te mir.

  Me Marrveshje
  Lipjan
  20 shkurt 16:44
 • LINJE PRODHIMI CORAPESH

  LINJE PRODHIMI CORAPESH

  Shiten 4 makineri per berjen e corapeve te markes Comet Angleze, 1 makineri per qepjen e majrave, 1 makineri per vendosjen e etiketave dhe 16 hekura hekurosje etj

  Me Marrveshje
  Korçë
  20 shkurt 16:34
 • Ploter HP Grandjet Scitex 3.2 m Gjeresi

  Ploter HP Grandjet Scitex 3.2 m Gjeresi

  Ploter HP Scitex Grandjet , me dimensione 3.2 metra gjeresia, me koka 4 color, dhe me boje Hard Solvent, i mrekullueshem per printime ne sasi te medha outdoor, per banner , adezive, leter, cdo lloj ma

  6.000 €
  Tiranë
  20 shkurt 15:34
 • Freza

  Freza

  Shitet freza me shum lloje te brisqve motorrin e ka 5.5 2800 rrotullime ka tavolinen e madhe shum e shfytzushme per me frezat

  Me Marrveshje
  Viti
  20 shkurt 14:47
 • Pres sovatimi

  Pres sovatimi

  Pres sovatimi 2 pistona nafte me 50m zorr presa eshte ne gjjendje shume te mire cmimi 6000 euro tel 0692139978

  6.000 €
  Fier
  20 shkurt 14:34
 • Agregat gerenator

  Agregat gerenator

  Dizel Italian 8.5 kw Dhez me qels edhe me kanop

  520 €
  Gllogoc
  20 shkurt 14:33
 • Agregat

  Agregat

  Agregati 10 kw dizell shum ne gjendje te mir

  580 €
  Gllogoc
  20 shkurt 14:32
 • Freza dhe shpojsen kater koka horizont dhe vertik

  Freza dhe shpojsen kater koka horizont dhe vertik

  Shes frezen se bashku me paisje shtes brisqi per shum lloje te mobijlev si dhe gjera percjellse . Per me shum thirr ne tel.+37744309023.

  Me Marrveshje
  Viti
  20 shkurt 14:32
 • shitet motorrsharr stihl orginall gjendje te mir dhe lir

  shitet motorrsharr stihl orginall gjendje te mir dhe lir

  shitet motorsharra stihl ne gjendje shum te mir dhez leht punon mir 045 243 957 dhe viber

  110 €
  Pejë
  20 shkurt 14:30
 • MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +37744878728

  MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +37744878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:29
 • Agregat Gjenerator Suzuki 14 kw

  Agregat Gjenerator Suzuki 14 kw

  Shes gjeneratoein suzuki 14 kilovat osht orgjinal shum pak i perdorun dhez edhe me dor edhe me qels vetem baterija i mungon ne gjendje shum te mir pune osht benxin shpenzimet i ka 1.02 litra hergjon n

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 14:27
 • Agregat gjenerator dizell 8.5 kw

  Agregat gjenerator dizell 8.5 kw

  Shes gjeneratorin dizell 8.5 kilovat rryj i jep 6 kilovt ndez edhe me dor edhe me qels vetem bateri nuk ka gjeneratori hargjon 700 gram per 1 or naft gjeneratori i ka perafersisht vetem 20 or pun osht

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 14:24
 • saldatrice

  saldatrice

  saldatrice mig mag gas argon

  1.000 €
  Tiranë
  20 shkurt 13:34
 • ndricues

  ndricues

  i pa perdorur 400w

  250 €
  Tiranë
  20 shkurt 13:34
 • Motorr ventillimi per mobileri

  Motorr ventillimi per mobileri

  Motorr Ventillimi per mobileri 11KW kemi edhe tjere kapaciteti nga 5.5 KW deri ne 15 KW

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 13:31
 • Kompressor 22 KW

  Kompressor 22 KW

  Kompressor Ecoair 22 KW. Viti i prodhimit 1993

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:30
 • Kompressor 2.2 kw Atlas copco

  Kompressor 2.2 kw Atlas copco

  Atals copco kompressor eshte special pa vaj oil free. Perdoret per lemin e mjeksise (Dentista )

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:29
 • Vetillator per Mobileri 5.5 KW deri 15 KW

  Vetillator per Mobileri 5.5 KW deri 15 KW

  Venrillatoraj jane nga 5.5 deri ne 15 KW sipas nevojes. gjithsej 7 copa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:29
 • Kompressor 7.5 Kw Kaeser

  Kompressor 7.5 Kw Kaeser

  kompresorst jan te servisum. Kemi dy copa

  1.399 €
  Ferizaj
  20 shkurt 13:29
 • Makina per Mobileri

  Makina per Mobileri

  Makina te ndryshme për prodhimin e mobileve ABS. Sharra, CNC Shpojsa, etj te gjitha te servisume dhe qmime të arsyshme

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:27
 • Tank boca per ajr

  Tank boca per ajr

  Tanke per ajr 2000 litra jane dy copa. ka mundesi blerje edhe me kommpresor dhe tharse, apo ndaras

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:27
 • Pres Pneumatik me 8 Cilindra

  Pres Pneumatik me 8 Cilindra

  Pres Pneumatik me 8 cilindra eshte ne gjendje te rregullt .

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 13:27
 • GJENERATOR GENERATOR AGREGAT

  GJENERATOR GENERATOR AGREGAT

  Shes Gjenerator Generator Agregat te kapaciteteve: *Gjenerator CUMMINS 100KVA/80kW 8,300 Euro *Gjenerator PERKINS 46KVA/36kW 5,400€ *Gjenerator GuCbIR 75KVA/60kW 6,900 € Gjindemi ne Prishtine dhe p

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 13:26
 • Urgjent shitet

  Urgjent shitet

  Makin per gled

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  20 shkurt 12:49
 • Gypa per G4 PFT origjinal

  Gypa per G4 PFT origjinal

  gypat jan 15metrsh

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  20 shkurt 12:30
 • Gypa te ri per uje,sillomat etj

  Gypa te ri per uje,sillomat etj

  gypat jane te ri fi 50 30m te gjate

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  20 shkurt 12:25