Kategoria

Çmimi

Vendi

 • SUPER BURGIA PER DRU DHE KNAUF

  SUPER BURGIA PER DRU DHE KNAUF

  TE BLERA NE ZVICER SPECIAL PER SAFA TE STEKERAVE APO SHUM GJANA TJERA INFO 044 391 780 QMIMI VETEM 25 EURO

  25 €
  Prizren
  13 qershor 21:39
 • SUPER QELSA

  SUPER QELSA

  TE BLER NE CH KOMPLET SI NE FOTO IMFO 044 391 780 QMIMI 25 EURO

  25 €
  Prizren
  13 qershor 21:38
 • BOCA PER NGJYROSJE

  BOCA PER NGJYROSJE

  E BLER NE CH ORIGJINAL E PAKETUME E PAPERDORUN INFO 044 391 780 QMIMI 25 EURO

  25 €
  Prizren
  13 qershor 21:38
 • SUPER PRERSE - SHARR ME DRIDHJE

  SUPER PRERSE - SHARR ME DRIDHJE

  E BLER NE CH SHUM SUPER OER PRERJE NE POZITA KU ASNI SHATT NUK MUNDET INFO 044 391 780 QMIMI 60 EURO

  60 €
  Prizren
  13 qershor 21:32
 • Shes maqina per PVC

  Shes maqina per PVC

  Shes maqina per PVC

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 21:31
 • SPECIAL BURGIA PER DRU

  SPECIAL BURGIA PER DRU

  TE BLERA NE CH SPECIAL PER DRU INFO 044 391 780 QMIMI 25 EURO

  25 €
  Prizren
  13 qershor 21:31
 • autolarje profesionale

  autolarje profesionale

  Eshte shume e mire dhe ka shtypje te fort,24 ore me punu nuk nxehet, shitet edhe boca e shamponit, kontakti mob dhe viber

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  13 qershor 21:28
 • SUPER LOPAT

  SUPER LOPAT

  SPECIAL PER BAFQEGJINJ E BLER NE CH INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI 30 EURO

  30 €
  Prizren
  13 qershor 21:27
 • SUPER QEKIQ

  SUPER QEKIQ

  I BLER NE ZVICER ME SPECIAL BISHT NGA HEKURI DHE PLASTIKA 1 KG: I RAND INFO TE BESNIKI QMIMI 30 EURO

  30 €
  Prizren
  13 qershor 21:27
 • SUPER SOPAT

  SUPER SOPAT

  SOPAT SPECIALE PER ME QA DRU E BLER NE CH INFO 044 391 780 QMIMI VETEM 40 EURO

  40 €
  Prizren
  13 qershor 21:27
 • SUPER DRITA DY ANSHE

  SUPER DRITA DY ANSHE

  SUPER DRITA TE BLERA NE CH DY ANESHE SI NE FOTO GJITHESEJT $ COP DY TE ZEZA DY TE BAREDHA INFO 044 391 780 SHITEN VETEM 25 EURO PER COP 1 COP 25 EURO

  25 €
  Prizren
  13 qershor 21:24
 • SUPER BURGIA PER SHKALLEZIM ME MASA TE SHENUME NE

  SUPER BURGIA PER SHKALLEZIM ME MASA TE SHENUME NE

  BURGIA TE BLERA NE CH SHUM SUPER PER SHKALLEZIM INFO 044 391 780 QMIMI 30 EURO

  30 €
  Prizren
  13 qershor 21:24
 • AUTOMAT PER KAFE SAECO

  AUTOMAT PER KAFE SAECO

  AUTOMATI PER KAFE I BLER NE CH PUNON SUPER INFO 044 391 780 SHITET VETEM PER 150 EURO

  150 €
  Prizren
  13 qershor 21:24
 • NGJYRA LAPSI DHE PENI - SPECIAL PER MJESHTER

  NGJYRA LAPSI DHE PENI - SPECIAL PER MJESHTER

  SUPER KOMPLETI I ARDHUN NGA CH INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM 15 EURO

  15 €
  Prizren
  13 qershor 20:49
 • SUPER DALTA PER DRU

  SUPER DALTA PER DRU

  ASHTU SI NE FOTO TE BLERA NE CH QMIMI - 15 EURO

  15 €
  Prizren
  13 qershor 20:49
 • BORMASHIN

  BORMASHIN

  BORMASHIN E PERDORUN E BLER NE ZVICER PUNON PA ASNI PROBLEM INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM - 20 EURO

  20 €
  Prizren
  13 qershor 20:49
 • BOCA PER SHUARJEN E ZJARRIT

  BOCA PER SHUARJEN E ZJARRIT

  E ARDHUN NGA CH - E RE ORIGJINAL E PAKETUME INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI 20 EURO PER COP JAN COP

  20 €
  Prizren
  13 qershor 20:47
 • APARAT PER ZBULIMIN E KABLLOVE DHE METALIT NE MURE

  APARAT PER ZBULIMIN E KABLLOVE DHE METALIT NE MURE

  SUPER APARAT I BLER NE ZVICER INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI - 20 EURO

  20 €
  Prizren
  13 qershor 20:44
 • SPECIAL VINKEL PER BORMASHIN

  SPECIAL VINKEL PER BORMASHIN

  E BLER NE CH SUPER PER POZITA TE NDRYSHME INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM 20 EURO

  20 €
  Prizren
  13 qershor 20:44
 • KOMPLET PER KOMPRESOR - LLUFT

  KOMPLET PER KOMPRESOR - LLUFT

  I BLER NE CH SUPER PER KOMPRESOR KOMPLET QKA DUHET INFO 044 391 780 QMIMI VETEM - 25 EURO

  25 €
  Prizren
  13 qershor 20:44
 • SUPER DRYNA

  SUPER DRYNA

  TE BLER NE ZVICER SUPER DRYNA TE FORT INFO - BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM 15 EURO PER COP

  15 €
  Prizren
  13 qershor 20:24
 • Frez cerkullar maqin sapo ka adhur ch

  Frez cerkullar maqin sapo ka adhur ch

  freza ne gjendje te mir pune Asht per Blloka- Ansore- Kocka

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  13 qershor 19:44
 • Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vergla pune te reja te perdorura nga markat e njohura dhe qmime te arsyeshme me garanci, si dhe bejm servisin e tyre. Rruga teodor keko unaza e re tiran,

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 qershor 19:34
 • SHITET GJENERATOR (AGREGAT)

  SHITET GJENERATOR (AGREGAT)

  GJENERATORI ESHTE ME BENZIN NE GJENDJE PERFEKT THUJA I RI HARXHIME MINIMALE VETEM 3-4 ORE PUNE I KA NDEZJA BEHET NE DY MENYRA ME ÇELC DHE NE MENYRE MANUALE TEL: +37744560510

  230 €
  Prishtinë
  13 qershor 18:55
 • MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT Përshëndetje Organizata jonë është e bazuar në investime të gjithë kosto-efektive projektet, dhe ne gjithashtu ofrojmë kredi për nevoja personale me një interes prej 2%. Ata gjithash

  Me Marrveshje
  Korçë
  13 qershor 18:53
 • HILTI SHARR (CIKCAK) , FLEX (BRUSALIC)

  HILTI SHARR (CIKCAK) , FLEX (BRUSALIC)

  HILTI SHARR (CIKCAK) 800W 900 N/MIN HILTI FLEX (BRUSALIC) 1100W 11'000 N/MIN PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESI

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 17:47
 • Makine per detektimin e parave false

  Makine per detektimin e parave false

  Makine profesionale per verifikimin e parave Doors 1200 dhe doCash. 100% e sigurt me UV kamere. Perdoret neper banka. Pajisjet jane ne gjendje te rregullte. Keni mundesine ti verifikoni parat e letres

  230 €
  Shtime
  13 qershor 17:26
 • Makin per Abs BRANDT ME PARAFREZA

  Makin per Abs BRANDT ME PARAFREZA

  Shitet makina per ngjitjen e abs makina esht e kopletune e gatshme per pun esht makin industriale me parafreza me gjitha opcionet e posa importune prej zvicres makina esht e firmes Brandt per me shum

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 17:24
 • HILTI SHARR (BONSEK) 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI SHARR (BONSEK) 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI SHARR BONSEK 22V LITIUM 2017 3.3Ah .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.facebo

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:46
 • HILTI IMPAKT 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI IMPAKT 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI IMPAKT PER SHTRAFA 22V LITIUM 3.3Ah 2016 .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:46
 • HILTI IMPAKT 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI IMPAKT 22V LITIUM 3.3Ah

  HILTI IMPAKT I GIDORES 22V LITIUM 3.3Ah 2016 .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.fac

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:45
 • MAKITA DRILL , IMPAKT SET 18V BL LITIUM

  MAKITA DRILL , IMPAKT SET 18V BL LITIUM

  MAKITA DRILL . IMPAKT SET 18V BRUSHLESS (PA BRUSHA) 2017 PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " http

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:45
 • MAKITA GERSHER 18V 4.0Ah

  MAKITA GERSHER 18V 4.0Ah

  MAKITA GERSHER 18V 4.0Ah PER PRERJEN E LLAMARINES TENEQES ETJ .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI "

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 qershor 16:45
 • Freskuese kondicionim ajri 3 ne 1

  Freskuese kondicionim ajri 3 ne 1

  3 IN 1 Ftohës ajri freskuese / pastrues pastrim automatik te eres se keqe te ambientit/ kondicionim ajri/ me uje per freski te ambinetit mban 4litra uj / perdoret per zyra ,dhoma ambiente deri ne 320m

  12.000 Lek
  Tiranë
  13 qershor 15:54
 • Saldatrice Telwin

  Saldatrice Telwin

  Shitet saldatrice italiane Telwin viti i prodhimit 2015 pak kohe e perdorur ,saldon alumin ,hekur me argon shite per arsye Mos perdorimi. Cmimi i arsyeshem. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel0

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 qershor 15:34
 • mit 560 rakocic 60 shiten orgjent

  mit 560 rakocic 60 shiten orgjent

  Shiten orgjent imt 560 rakovic 60

  6.000 €
  Gjakovë
  13 qershor 15:27
 • AutoLarje

  AutoLarje

  Shes Auto larje ne gjendje perfekte pune Wap gjermon 6Kw ceva e shpricit 10m shtypje shum te fort qmimi 499 Euro per blers serjoz Kontakt Viber +37745241902

  499 €
  Fushë Kosovë
  13 qershor 15:26
 • Agregat + shfajc aperat ne gjendje shum te mir

  Agregat + shfajc aperat ne gjendje shum te mir

  Agregat me shfajc aperat ne gjendje prefekte Per me shum info 049544237 Viber+37745518318

  Me Marrveshje
  Rahovec
  13 qershor 14:27
 • shiten

  shiten

  Jan ne gjendje te mir qmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 qershor 14:25
 • Kositese bari E re sapo e blere

  Kositese bari E re sapo e blere

  Shitet kositesja e re sapo e depaketuar, me garancion. Arsyeja eshte se me kane sjellur nje te re nga Gjermania andaj kjo nuk me nevojitet. Qmimi i blerjes nuk eshte me rendesi por i shitjes eshte shu

  30 €
  Pejë
  13 qershor 12:44
 • Pompauji,elektromotor,aspirator,reduktor,cracinesa

  Pompauji,elektromotor,aspirator,reduktor,cracinesa

  Shesim pompa elektromotora aspiratora te ndryshem reduktor te ndryshem cracineska me cmime me te mira ne treg >>>>0682026492<<<< >>>>0698911953<<<<

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 qershor 12:34
 • AKU TE NDRYSHME EKSTRA SUPER

  AKU TE NDRYSHME EKSTRA SUPER

  AKU PREFESIONAL NE 3 BATERIA MAKIT......BOCH14.4 LITIUM......DEWALT 18W.....MAKIT 18 ME BURGIA SET ETJERA ETJERA

  Me Marrveshje
  Lipjan
  13 qershor 12:26
 • prefosional hillt

  prefosional hillt

  Hillt prefosional nga gjermania

  280 €
  Lipjan
  13 qershor 12:26
 • BONSEK

  BONSEK

  Shitet bonseki OLMA per prerjen e drurit ne gjendje shume te mire ,.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 12:24
 • CNC, IMA 4 AKS

  CNC, IMA 4 AKS

  CNC 4 AKS Prodhim Gjerman e markes IMA Ne gjendje shume te mire pune.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 12:24
 • Mulli sheqeri

  Mulli sheqeri

  Shitet mulli sheqeri italaiane e ardhur nga italia, trefazor shum ekonomike 1.1kw fuqia motorrit.kapaciteti 50 kg ne or , shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  1 €
  Fier
  13 qershor 11:54
 • Shitet

  Shitet

  Shes Hilltin E firmes Makita i ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir.Per te dhena te gjitha i kini ne foto.

  450 €
  Prishtinë
  13 qershor 11:45
 • Monterka 20coll edhe ballanserka

  Monterka 20coll edhe ballanserka

  045783882

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 qershor 11:45
 • Tharse te ndryshme per Kompressora

  Tharse te ndryshme per Kompressora

  Tharse te ndryshme për Kompressora per te gjitha llojet e kompresorave 4 deri 55 KW

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 qershor 11:27
 • Sharra CS 300

  Sharra CS 300

  Sharra CS 300 per prerjen e pllakave te drurit gjendja e punes shume e mire shume e pershtatshme .

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 qershor 11:26