Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 22 dhjetor 06:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 21 dhjetor 22:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Reklame
  Mobilje

  Shitet Reklame

  Shitet reklama e gatshme vetem per ti vendosur adeziv . E plotesuar me neona brenda dhe pecikllaz i

  Tiranë 21 dhjetor 13:24
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 21 dhjetor 08:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SUPER OKAZION !!!!
  Mobilje

  SUPER OKAZION !!!!

  Dhome gjumi dollapi me 6 kanata komo pasqyre 2 komedina ballat e krevatit Dollapi ka masat 240 -270

  Tiranë 20 dhjetor 12:18
  269 €
 • 2 foto
  SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL
  Mobilje

  SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL

  dhoma esht e punuar e gjitha me pvc seti skorevel esht nder me te fortet dhe praktik ne cmim esht tr

  Tiranë 20 dhjetor 12:18
  499 €
 • 3 foto
  SUPER OFERT !!!
  Mobilje

  SUPER OFERT !!!

  Dhome gjumi disponojme shume ngjyra dhomat jane oferte brenda tiranes jane te perfshira montimi dhe

  Tiranë 20 dhjetor 12:18
  49.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 20 dhjetor 08:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shese
  Mobilje

  Shese

  Krevat Druri cilesi shume e mire, jastek ,dyshek orthopedic prenatal bashke me shtresat per mbrojtje

  Tiranë 19 dhjetor 20:15
  2.300 Lek
 • 2 foto
  Okazion!!! Poltrona te rinj per lokale
  Mobilje

  Okazion!!! Poltrona te rinj per lokale

  Prodhojme poltrona per lokale me cilesi dhe garanci. Ngjyra e poltronit behet sipas porosise se klie

  Tiranë 19 dhjetor 19:17
  21.500 Lek
 • 4 foto
  Stola dhe tavolina druri te rinj
  Mobilje

  Stola dhe tavolina druri te rinj

  Prodhojme stola druri dhe tavolina me cilesi dhe cmimin me konkurues ne treg. Ngjyra sipas deshires

  Tiranë 19 dhjetor 19:03
  1 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 19 dhjetor 09:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 18 dhjetor 12:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Koka sonde te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Koka sonde te ndryshme

  kemi koka sonde te ndryshme kemi shum llojesh 0682026492 0698911953

  Tiranë 18 dhjetor 09:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 18 dhjetor 08:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 18 dhjetor 07:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten karrige dhe tavolina
  Mobilje

  Shiten karrige dhe tavolina

  Shiten modele te ndryshme karrige tavoline me sasi mbi 6 komplete percdo model, per me shume viziton

  Tiranë 17 dhjetor 21:56
  9.900 Lek
 • 3 foto
  Shiten karrige pogradeci
  Mobilje

  Shiten karrige pogradeci

  11 komplete ne gjendje perfekte ne dy ngjyra te kuqe dhe te zeza.me tavolina hpl dhe bazament hekuri

  Tiranë 17 dhjetor 21:54
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten stola te larte drruri
  Mobilje

  Shiten stola te larte drruri

  Ne gjendje perfekte ne taotal jane 10 tavolina me nga dy stola prodhim i mobileri wrald

  Tiranë 17 dhjetor 21:54
  150 €
 • 4 foto
  shiten 11 komplete
  Mobilje

  shiten 11 komplete

  Shiten karige tavolina per ambjent te brendshem,cmimet fillojne nga 9900 lek te reja per komplet.067

  Tiranë 17 dhjetor 21:53
  9.900 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 17 dhjetor 10:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  Bl

  Tiranë 16 dhjetor 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Blejmë mobilje të përdorura dhe elektro shtepiake cel 0684022822
  Mobilje

  Blejmë mobilje të përdorura dhe elektro shtepiake cel 0684022822

  Blejme mobilje te perdorme si dhoma gjumi guzhina kende tavolina me karike dhe dyer dritare cel 0684

  Tiranë 16 dhjetor 20:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 16 dhjetor 18:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 16 dhjetor 08:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 15 dhjetor 19:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 15 dhjetor 14:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 15 dhjetor 13:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 15 dhjetor 05:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 dhjetor 16:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 dhjetor 12:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura, qmime te mira dhe ga

  Tiranë 14 dhjetor 09:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharr Dewalt
  Makina dhe vegla

  Sharr Dewalt

  Shitet sharr Dewalt me bateri; sharra esht e re ka dy bateri 9ah dhe karikusin, punon me korent &amp

  Tiranë 14 dhjetor 09:00
  1.300 €
 • 0 foto
  Portmonto
  Mobilje

  Portmonto

  Mobbilje per ne koridor me pasqyre

  Tiranë 14 dhjetor 08:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ambazhure
  Teknik dhe paisje

  Ambazhure

  Ambazhure shum i bukur per ambiente te medha

  Tiranë 14 dhjetor 08:54
  30 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 14 dhjetor 08:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION. Shitet divan (kend) pothuaj i ri!!
  Mobilje

  OKAZION. Shitet divan (kend) pothuaj i ri!!

  Shitet kend per ambjente te vogla. Eshte perdorur vetem disa muaj. Eshte stil neoklasik. Nuk ka asnj

  Tiranë 13 dhjetor 22:40
  220 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 dhjetor 22:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Makina dhe vegla

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 dhjetor 19:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lavatrice Beko
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatrice Beko

  Shitet lavatrice Beko,6kg,klasi A+.Lavatricja eshte e re.Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë 13 dhjetor 19:08
  23.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 dhjetor 12:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 dhjetor 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 dhjetor 01:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sete tavolinash
  Mobilje

  Sete tavolinash

  Shiten 5 sete tavoline + 3 karige te reja 1 muaj te perdorura shum te mira dhe shum te rehatshme

  Tiranë 12 dhjetor 22:41
  10.000 Lek
 • 5 foto
  Kondicionera aspirime oxhaqe kapa guzhine.
  Teknik dhe paisje

  Kondicionera aspirime oxhaqe kapa guzhine.

  Kondicionera te rinj te perdorur aspirime oxhaqe kapa guzhine

  Tiranë 12 dhjetor 22:02
  1 Lek
 • 0 foto
  Mini bar
  Mobilje

  Mini bar

  Mini bar 2 muaj i perdor

  Tiranë 12 dhjetor 16:43
  24.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 dhjetor 13:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Multimeter (Darë)
  Makina dhe vegla

  Multimeter (Darë)

  Multimeter Darë. E përshtatshme për elektiçist.Mat rrymën (amperët) pa I prekur telat. E pa përdorur

  Tiranë 12 dhjetor 13:11
  8.000 Lek
 • 0 foto
  MIKSER DORE
  Teknik dhe paisje

  MIKSER DORE

  Shitet mikser dore i ri. Cmim i arsyeshem. Kontakt: 067 20 12 232 Adresa: Autstrada Tirane-Durres, k

  Tiranë 12 dhjetor 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  WAFFLES PJEKESE BISKOTASH
  Teknik dhe paisje

  WAFFLES PJEKESE BISKOTASH

  Shitet waffles - pjekese biskotash, e re. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane, Casa

  Tiranë 12 dhjetor 09:57
  Me Marrveshje