Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Divan pothuajse i ri
  Mobilje

  Divan pothuajse i ri

  Shiter divani 150000 lek te vjetra.

  Tiranë 10 shtator 13:58
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Sobe Kuzhine Profesionale
  Teknik dhe paisje

  Sobe Kuzhine Profesionale

  Sobe me gaz profesionale italiane me kater vatra dhe furre me centil. Ne gjendje shume te mire me se

  Tiranë 10 shtator 13:46
  74.000 Lek
 • 3 foto
  tavolione televizori
  Mobilje

  tavolione televizori

  Ne gjendje perfekte.

  Tiranë 10 shtator 11:57
  15 €
 • 3 foto
  Tvoline mesi
  Mobilje

  Tvoline mesi

  E perdorur vetem 3 muaj,

  Tiranë 10 shtator 11:57
  40 €
 • 1 foto
  Kolltuk dysh.
  Mobilje

  Kolltuk dysh.

  Kolltuk dysh i zi i perdorur.

  Tiranë 10 shtator 11:57
  25 €
 • 1 foto
  Kolltuqe, tavoline mesi, tavoline televizori.
  Mobilje

  Kolltuqe, tavoline mesi, tavoline televizori.

  Shiten komplet ne cmimin 150 euro. Vec kolltuqet kushtojne 130 euro. Vec tavolina mesit kushton 40 e

  Tiranë 10 shtator 11:45
  150 €
 • 3 foto
  Komlet kolltuqesh. (deri 22.shtator)
  Mobilje

  Komlet kolltuqesh. (deri 22.shtator)

  Nje komplet kolltuqesh ne gjendje perfekte. Nje dysh dhe 2 teke.

  Tiranë 10 shtator 11:37
  130 €
 • 2 foto
  Dhome gjumi. (deri 22. shtator)
  Mobilje

  Dhome gjumi. (deri 22. shtator)

  Shitet dhome gjumi e re, e perdorur vetem 3 muaj. 99% e re. Perfshihet dhe susta me dyshekun modele

  Tiranë 10 shtator 11:17
  350 €
 • 0 foto
  Tavoline me 4 karrige.
  Mobilje

  Tavoline me 4 karrige.

  Te perdorura. Jepet falas tapeti qe shihet ne foto.

  Tiranë 10 shtator 11:05
  30 €
 • 1 foto
  Suste, dyshek dhe mbulese. Teke.
  Mobilje

  Suste, dyshek dhe mbulese. Teke.

  Ne gjendje shume te mire pothuajse te reja.

  Tiranë 10 shtator 11:05
  50 €
 • 1 foto
  Oferte falas..
  Dekorime

  Oferte falas..

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Tiranë 10 shtator 10:59
  500.000 €
 • 2 foto
  Sobe
  Teknik dhe paisje

  Sobe

  Shitet soba ne gjendje shume te mire pune shitet per arsye mosperdorimi

  Tiranë 10 shtator 10:50
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Depozita plastike 1000 L
  Materiale ndertimi

  Depozita plastike 1000 L

  FREDI GJENERATOR

  Tiranë 10 shtator 10:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Depozita plastike 2000 Litra horizontale dhe verti
  Materiale ndertimi

  Depozita plastike 2000 Litra horizontale dhe verti

  FREDI GJENERATOR

  Tiranë 10 shtator 10:46
  26.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET QEPEN
  Materiale ndertimi

  SHITET QEPEN

  Shitet Qepen ne gjendje shume te mire me te gjitha aksesoret e kompletuar. Ngjyra e Qepenit eshte pa

  Tiranë 10 shtator 10:25
  25.000 Lek
 • 1 foto
  DERE E JASHTME
  Materiale ndertimi

  DERE E JASHTME

  Shitet Dere e jashtme Hekuri. Dera eshte me hapje secili kanat esht 1.55cm. Permasat —- 3.10cm x

  Tiranë 10 shtator 10:25
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Qepen
  Materiale ndertimi

  Shitet Qepen

  shitet qepen ngjyre pana me permasa 3m*3m cmimi 30.000 i diskutueshem

  Tiranë 10 shtator 10:24
  30.000 Lek
 • 3 foto
  okazion 300 mije
  Mobilje

  okazion 300 mije

  shes kunderrbufe sob korenti sob drruni frigorifer tavolin buke me 6 karrike tavolin mesi shum pak t

  Tiranë 10 shtator 09:37
  300 Lek
 • 6 foto
  shitet pajisje fabrike per kepuce atlete
  Makina dhe vegla

  shitet pajisje fabrike per kepuce atlete

  shiten pajise te reja per fabrika kepuce.. numer kontakti .+355 69 977 2552

  Tiranë 10 shtator 07:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pianure gaz Rex Built - In
  Teknik dhe paisje

  Pianure gaz Rex Built - In

  Ne gjendje te persosur, perdorur fare pak

  Tiranë 10 shtator 07:24
  110 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 shtator 06:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Divane lekure italiane
  Mobilje

  Divane lekure italiane

  Shesim komplete divanesh lekure (1 divan 3 vendesh, 1divan 2 vendesh e 2 kolltuqe) model klasik e m

  Tiranë 10 shtator 00:33
  1.400 €
 • 2 foto
  Shitet komplet kolltuqesh ne gjendje shume te mire
  Mobilje

  Shitet komplet kolltuqesh ne gjendje shume te mire

  Shitet komplet kolltuqesh italiane,nje 3sh ,nje 2sh dhe dy kolltuqe tek.Jane ne gjendje sh te mire,t

  Tiranë 9 shtator 23:53
  15.000 Lek
 • 7 foto
  ✂✂OKAZION-SHITEN MOBILJE DHE PAISJE PARUKERIE✂✂
  Mobilje

  ✂✂OKAZION-SHITEN MOBILJE DHE PAISJE PARUKERIE✂✂

  ✂✂OKAZION-SHITEN MOBILJE DHE PAISJE PARUKERIE✂✂ 1.

  Tiranë 9 shtator 23:25
  1.300 €
 • 1 foto
  Pomp. Per larje tepeti me Avull.
  Makina dhe vegla

  Pomp. Per larje tepeti me Avull.

  Pomp.

  Tiranë 9 shtator 22:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Elektrosharre per lulishte
  Makina dhe vegla

  Elektrosharre per lulishte

  Motorsege per lulishte

  Tiranë 9 shtator 22:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fujisu inverter 18 btu A+++
  Teknik dhe paisje

  Fujisu inverter 18 btu A+++

  Super condizioner...! Super cmim! Cmimi i padiskutushem! NR CEL: 0694882445

  Tiranë 9 shtator 22:45
  950 €
 • 9 foto
  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50

  Ne gje gjendje shume te mire estetike , i pastruar profesinalisht, telat qe lidhen me rezistencen ja

  Tiranë 9 shtator 21:28
  850 €
 • 0 foto
  Shitet lavatrice Beko
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatrice Beko

  Shitet lavatrice Beko,6kg,klasi A+.Lavatricja eshte e re.Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë 9 shtator 21:00
  23.000 Lek
 • 11 foto
  elektromor pumpa reduktor
  Makina dhe vegla

  elektromor pumpa reduktor

  shes elektromotor pumpa reduktor 22 der 33 rr min mjetet gjinden ne kosove

  Tiranë 9 shtator 20:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  elektromotor-reduktor,pumpa uji
  Makina dhe vegla

  elektromotor-reduktor,pumpa uji

  shes elekromotor + reduktor deri 30 kw 2945 rr min+,11 kw 2940,+17,5 kw 3525 min,+7,5kw min,+ 11kw 2

  Tiranë 9 shtator 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 shtator 20:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kolltuke,Tavoline,karrike,dollap ne shitje.
  Mobilje

  Kolltuke,Tavoline,karrike,dollap ne shitje.

  Shitet nje set kolltukesh zyre..Nje tavoline..nje karrike zyre..Dhe nje dollap i vogel..Jane shume p

  Tiranë 9 shtator 19:40
  26.000 Lek
 • 5 foto
  Furre Inkaso
  Teknik dhe paisje

  Furre Inkaso

  Shitet furre inkaso Zanussi ne gjendje pune te rregullt nuk ka asnje difekt. Ka vetem llamben e djeg

  Tiranë 9 shtator 19:05
  5.000 Lek
 • 10 foto
  Tulla per dekorim ambjentesh te ndryshme!
  Materiale ndertimi

  Tulla per dekorim ambjentesh te ndryshme!

  Furnizim i ri me Tulla, blloqe, mbulesa muri dhe shkallesh, llac zjarrdurues, oxhaqe, furra dhe shum

  Tiranë 9 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION shtrydhese Jack La Lanie\'s
  Teknik dhe paisje

  OKAZION shtrydhese Jack La Lanie\'s

  Shtrydhese Jack La Lanie\'s Power Juiser Express ne gjendje shume te mire pune, shiko fotot origjin

  Tiranë 9 shtator 17:28
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline ngrenie me hapje.
  Mobilje

  Tavoline ngrenie me hapje.

  Tavoline ngrenie e gjitha e ndertuar me dru. Permasat :140 * 80 cm, ne hapje 180 * 80 cm

  Tiranë 9 shtator 16:32
  21.000 Lek
 • 0 foto
  Pupe multifunksionale me cmim promocional.
  Mobilje

  Pupe multifunksionale me cmim promocional.

  Pupe multifunksionale, hapet dhe behet krevat.

  Tiranë 9 shtator 16:32
  110 €
 • 0 foto
  Tavoline mesi
  Mobilje

  Tavoline mesi

  Tavoline mesi ne ngjyre blu, e ndertuar ne MDF .

  Tiranë 9 shtator 16:31
  10.500 Lek
 • 0 foto
  kuzhine ne oferte
  Mobilje

  kuzhine ne oferte

  Kuzhina bashke me elektroshtepiaket , pianur, furre dhe aspiartaor. Permasat : 196 cm

  Tiranë 9 shtator 16:30
  600 €
 • 2 foto
  Tavoline ngrenie me hapje 25.000L
  Mobilje

  Tavoline ngrenie me hapje 25.000L

  Tavolina eshte e gjitha e ndertuar me dru, Permasat : 128 * 80 cm ne hapje 158 * 80 cm. Nje karrig

  Tiranë 9 shtator 16:29
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Poltrone OKAZION
  Mobilje

  Poltrone OKAZION

  Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber. Disponojme sasi dhe ngjyra te ndryshme.

  Tiranë 9 shtator 16:28
  57 €
 • 0 foto
  Karrige eventesh.
  Mobilje

  Karrige eventesh.

  Karrige per evente te ndryshme, e ndertuar me strukture metalike ngjyre ari dhe cope mikorofiber te

  Tiranë 9 shtator 16:26
  3.500 Lek
 • 0 foto
  Tavoline mesi
  Mobilje

  Tavoline mesi

  Tavololine mesi e ndertuar me dru dhe kembe metalike te zeza.

  Tiranë 9 shtator 16:25
  62 €
 • 0 foto
  Karrige per lokale
  Mobilje

  Karrige per lokale

  Karrige plastike te pershtatshme per ambjente te jashteme. E disponojm ene disa ngjyra.

  Tiranë 9 shtator 16:25
  65 €
 • 0 foto
  Dyshek me super cmim
  Mobilje

  Dyshek me super cmim

  Dysheku eshte I perbere prej tre shtresave. Shtresa pare eshte prej 5cm leshi I cili na ndihmon per

  Tiranë 9 shtator 16:24
  90 €
 • 0 foto
  Karrige plastike
  Mobilje

  Karrige plastike

  Karrige me nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture metalike e

  Tiranë 9 shtator 16:23
  4.300 Lek
 • 0 foto
  Krevat me lekure ecopele
  Mobilje

  Krevat me lekure ecopele

  Krevati eshte i gjithi lekure ecopele i bardhe. E disponojme edhe ne ngjyre te zeze. Permasat 120 *

  Tiranë 9 shtator 16:23
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline ngrenie me super cmim
  Mobilje

  Tavoline ngrenie me super cmim

  Tavoline ngrenie e ndertur me cleaf (rimeso druri). Pemasat :135 * 80 cm

  Tiranë 9 shtator 16:20
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Kend vetem 350€!
  Mobilje

  Kend vetem 350€!

  Kend i ri, me permasa 240 * 160 cm me jatek te medhenje per me shume rehati. I ndertuar me lumtistra

  Tiranë 9 shtator 16:20
  350 €