Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  Motor sege me zinxhire benzin
  Makina dhe vegla

  Motor sege me zinxhire benzin

  Motorr sega me benzin me zinxhire per prerje druri ndezje me litare Royal einhell nuk esh perdor ne

  Tiranë Dje, 07:21
  130 €
 • 5 foto
  Pistoleta ajri me thuma tek dhe2 per mobilje
  Makina dhe vegla

  Pistoleta ajri me thuma tek dhe2 per mobilje

  Pistoleta ajri te perdorura me thuma tek dhe dysh made in USA per zdrukthtari

  Tiranë Dje, 07:20
  300 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 07:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kolltuqe Lekure
  Mobilje

  Kolltuqe Lekure

  Kam per shitje nje komplet kolltuqesh lekure . Jane 3 kolltuk tek dhe nje tresh. Lekura eshte origji

  Tiranë Dje, 02:28
  2.000 €
 • 2 foto
  Shiten 2 poltrone per berber
  Mobilje

  Shiten 2 poltrone per berber

  Shiten dy poltrone per berber! Cmimi 400 mij lek i diskutushem! Tel:069 265 2277

  Tiranë Dje, 01:17
  400 Lek
 • 0 foto
  Shtylla ndricimi
  Materiale ndertimi

  Shtylla ndricimi

  Shes shtylla ndricimi me lartesi 8 dhe 9 metra!Styllat jane me spresor te trashe dhe kane mbajtesen

  Tiranë 13 shtator 23:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 shtator 22:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharre Felisati 300 mm
  Makina dhe vegla

  Sharre Felisati 300 mm

  Sharre Felisati 1600W Diametri i diskut 300 mm Motor me induksion , pa karbocina Trasmesion me rryp

  Tiranë 13 shtator 22:46
  1 €
 • 3 foto
  GJENERATOR MOSA ITALIAN
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR MOSA ITALIAN

  GJENERATOR SUPER SILENCIOZ MOSA GE 6000 SX/GS DIESEL MADE IN ITALY CMIMI : 3200 EURO I diskutueshem

  Tiranë 13 shtator 22:35
  3.200 €
 • 5 foto
  Stock e dysheme parketi ne plastik
  Materiale ndertimi

  Stock e dysheme parketi ne plastik

  Stock përbëhet nga 75,000 metra katrorë të parketeve ne plasike që mund të shiten edhe në pjesë të

  Tiranë 13 shtator 22:02
  2 €
 • 3 foto
  Automat 3 fazor 10KA
  Makina dhe vegla

  Automat 3 fazor 10KA

  Shitet automat tre fazor 10 KA,i perdorur por ne gjendje shume te mire Çmimi 13000 lek i diskutueshe

  Tiranë 13 shtator 21:11
  100 €
 • 7 foto
  Shes karrige tavolina kënd pupa lokali
  Mobilje

  Shes karrige tavolina kënd pupa lokali

  Shes karrige dhe tavolina lokali 30mijë lek copa.shes kënd tavolinë pupë lokali 120mijë kompleti.jan

  Tiranë 13 shtator 20:37
  30 Lek
 • 4 foto
   Okazion Dhom gjumi per femije
  Mobilje

  Okazion Dhom gjumi per femije

  KOMPLET DHOME gjumi per femije krevat tek me dyshek,dollap,komo e vogel,biblotek dhe varse rrobash

  Tiranë 13 shtator 20:03
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Shes Frigorifer Ekspozitor Mishi 2.5 m
  Teknik dhe paisje

  Shes Frigorifer Ekspozitor Mishi 2.5 m

  Shitet per arsye se me nevoitet nje me i vogel. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi i diskutueshem

  Tiranë 13 shtator 20:03
  700 €
 • 2 foto
  Mikroval dhe fitez
  Teknik dhe paisje

  Mikroval dhe fitez

  Shiten per arsye mosperdorimi:Mikroval 3500 lek dhe fritez 3000 leke. Tel/WhatsApp 0693258248

  Tiranë 13 shtator 18:43
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Saldatrice profesionale
  Makina dhe vegla

  Saldatrice profesionale

  Saldatrice ne gjendje sh te mire profesionale

  Tiranë 13 shtator 18:35
  120 Lek
 • 3 foto
  Shiten Karrige + Tavolina Druri
  Mobilje

  Shiten Karrige + Tavolina Druri

  Shiten per arsye rinovimi set 150 Karrige + 30 Tavolina. Te gjitha jane drru solid dhe ne gjendje s

  Tiranë 13 shtator 18:35
  315.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 shtator 18:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tulla, oxhaqe, furra artistike.
  Materiale ndertimi

  Tulla, oxhaqe, furra artistike.

  Tulla, furra, oxhaqe, blloqe, llac zjarrdurues, hell per pjekje, shumellojshmeri materialesh artisti

  Tiranë 13 shtator 17:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tulla per dekorim??
  Materiale ndertimi

  Tulla per dekorim??

  Tulla te shumellojeshme me cmime konkuruese ju ofrojme! Ju lutem na kontaktoni ne nr. 0673134256 N

  Tiranë 13 shtator 17:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Krevat dopio + dysheke
  Mobilje

  Krevat dopio + dysheke

  Krevat dopio me gjithe dysheke ne gjendje te mire. Permasat 190 me 160.

  Tiranë 13 shtator 17:23
  250.000 Lek
 • 2 foto
  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA
  Makina dhe vegla

  SUPER OFERTEEE STABILIZATOR TENSIONIIIII / RRITSA

  Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor, kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuq

  Tiranë 13 shtator 17:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PIKTURE PAQE KOSOVE IBRAHIM KODRA
  Mobilje

  PIKTURE PAQE KOSOVE IBRAHIM KODRA

  PIKTURE ANTIKE E VITIT 1996 E REALIZUER NE MILANO ME DEDIKIM DHE E FIRMOSUR NGA VETE PIKTORI. CMIMI:

  Tiranë 13 shtator 16:23
  1.000 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 shtator 16:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KOLLTUQE PER AMBIENT LOKALI
  Mobilje

  KOLLTUQE PER AMBIENT LOKALI

  Shiten 7 komplete kolltuqesh + tavolina per lokal ne gjendje shum te mire shiten per arsye mbyllje a

  Tiranë 13 shtator 15:43
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .

  Tre makina qepse per kepuce thuajse te reja shum pak te perdorura .Dy me 1 gjilper dhe nje me dy gj

  Tiranë 13 shtator 14:50
  5.350 €
 • 0 foto
  Brumatrice Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Brumatrice Gjermane

  Brumatrice Monofaze shtepiake gjermane, me kazan 6 litra.

  Tiranë 13 shtator 14:35
  150 €
 • 0 foto
  SHITEN 30 KARRIGE RESTORANTI + 5TAVOLINA
  Mobilje

  SHITEN 30 KARRIGE RESTORANTI + 5TAVOLINA

  karriget jane 20 mij lek copa tavolinat jane 120 mije leke copa

  Tiranë 13 shtator 14:20
  18 €
 • 2 foto
  SHITEN 20 KARRIGE +5 TAVOLINA PER LOKAL
  Mobilje

  SHITEN 20 KARRIGE +5 TAVOLINA PER LOKAL

  karriget dhe tavolinat jane ne gjendje sh te mire,22 mije leke per karrige

  Tiranë 13 shtator 14:20
  19 €
 • 2 foto
  SHITEN TULLA 10000 COPE
  Materiale ndertimi

  SHITEN TULLA 10000 COPE

  jane te pastruara,jane ne total 10000 cope,shiten me 100 leke copa

  Tiranë 13 shtator 14:20
  100 Lek
 • 6 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  FIAC & MICHELIN AIR COMPRESSOR NGA SIMAKU SHPK 1992 Kompresorë që nga 1977 FIAC S.p.A. ITALI ka

  Tiranë 13 shtator 13:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  THITHSE HIRI 18L dhe 20L
  Teknik dhe paisje

  THITHSE HIRI 18L dhe 20L

  - Thithse e cila mundeson pastrimin e hirit per kamin, stufa, skara dhe kalldaja te drurit dhe pelet

  Tiranë 13 shtator 13:02
  40 €
 • 5 foto
  Transformator korenti
  Makina dhe vegla

  Transformator korenti

  Shes transformator kemi 2cop keto qe shifni ne foto Cel 0682026492 0698911953

  Tiranë 13 shtator 12:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj
  Makina dhe vegla

  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj

  shesim makineri ne gjendje te mire si torrno trapan radial trapan banko ,gur ,tranxha qe pret llamar

  Tiranë 13 shtator 12:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet gjenerator super silent
  Materiale ndertimi

  shitet gjenerator super silent

  ne gjendje perfekte , shum pak i perdorur . esht blere me vlere 12.000€ , shitet per arsye mos perdo

  Tiranë 13 shtator 11:34
  4.500 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 shtator 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karrige zyre statike
  Mobilje

  Karrige zyre statike

  Karrige me strukture inaxi dhe veshje me lekure ecologjike. E disponojme ne dy ngjyra, edhe ne versi

  Tiranë 13 shtator 11:22
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Kend 30% me lire.
  Mobilje

  Kend 30% me lire.

  Materiali: Multistrad druri. veshur me cope mikrofiber dhe kembe inoksi. Permasat: 300 * 190 cm E be

  Tiranë 13 shtator 11:18
  700 €
 • 0 foto
  Set karrigesh.
  Mobilje

  Set karrigesh.

  ?SET #GARDEN vetem ✅110 € Set GARDEN i pershtatet cdo ambjenti te #jashtem, i ndetur me #plasteike

  Tiranë 13 shtator 11:16
  110 €
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë 13 shtator 10:57
  520 €
 • 5 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doos

  Tiranë 13 shtator 10:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  GJENERATOR 33 KVA 26.4 KW,MOTORR BAUDOIN (FRANCEZ) ME ALTERNATOR STAMFORD (ANGLEZ) LINJE TREFAZORE

  Tiranë 13 shtator 10:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhome gjumi ne oferte
  Mobilje

  Dhome gjumi ne oferte

  Dhoma e gjumit perfshin krevatin me permasat: 160 * 190 cm, dollapin 230 * 240 cm, dy komodina dhe n

  Tiranë 13 shtator 10:33
  480 €
 • 3 foto
  Tabele rreklamuese
  Mobilje

  Tabele rreklamuese

  Shitet nje tabele e re rreklamuese metalike.

  Tiranë 13 shtator 10:21
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Rrethus krevati tek
  Mobilje

  Rrethus krevati tek

  Shitet nje rrethus krevati tek.

  Tiranë 13 shtator 10:20
  3.000 Lek
 • 7 foto
  Banak frigoriferik
  Teknik dhe paisje

  Banak frigoriferik

  Shitet nje banak frigoriferik inoksi me 2 dyer i gjate 320cm gjeresi 75cm lartesi 90-110cm.

  Tiranë 13 shtator 10:20
  60.000 Lek
 • 8 foto
  Super Krevat Bebe
  Mobilje

  Super Krevat Bebe

  Shitet krevat cilesor THUAJSE I PA PERDORUR fare. Se bashku me krevatin shitet edhe dysheku ALOE V

  Tiranë 13 shtator 10:18
  150 Lek
 • 0 foto
  Etazhier me xham dhe cleaf.
  Mobilje

  Etazhier me xham dhe cleaf.

  E ndertauar me xham dhe cleaf. Permasat : 260 * 210 cm.

  Tiranë 13 shtator 10:01
  52.000 Lek
 • 0 foto
  Dhome gjumi vetem 49900 leke
  Mobilje

  Dhome gjumi vetem 49900 leke

  Dhome gjumi e kompletuar me dollap, krevat, dy komodina dhe komo me pasqyre. Materiali Cleaf( rimeso

  Tiranë 13 shtator 09:43
  49.900 Lek
 • 0 foto
  Dhoma marina 3
  Mobilje

  Dhoma marina 3

  Dhome Gjumi Marina 3 nga ❌595€ behet ✅535€ 📞Porosit tani ne 068 40 61 490 \" Marina 3\" eshte dh

  Tiranë 13 shtator 09:41
  535 €