Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 6 foto
  Pianure gaz Rex Built - In
  Teknik dhe paisje

  Pianure gaz Rex Built - In

  Ne gjendje te persosur, perdorur fare pak

  Tiranë 13 janar 18:20
  110 €
 • 9 foto
  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50

  Ne gje gjendje shume te mire estetike , i pastruar profesinalisht, telat qe lidhen me rezistencen ja

  Tiranë 13 janar 18:20
  850 €
 • 5 foto
  Saldatrice Professionale per industri
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Professionale per industri

  Shiten 2 Saldatrice Professionale per industri me argon 1. Messer grieshem magstar 20 germane 180A

  Tiranë 13 janar 18:17
  450 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 janar 11:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal

  Kompresor ajri 12 volesh i ri origjinal te markes kontinental gjeneral motorr bojn per te gjitha mak

  Tiranë 13 janar 10:03
  30 €
 • 2 foto
  Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm
  Makina dhe vegla

  Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm

  Shitet Sharre rrotulluese, Circular Saw. 1200w, 5500rpm, disk 185mm Pajisja eshte e re, e pa perdoru

  Tiranë 13 janar 08:10
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Sharre me lama vertikale, Sharre Sege 800w
  Makina dhe vegla

  Sharre me lama vertikale, Sharre Sege 800w

  Shitet Sharre me lama vertikale, Sharre Sege Fuqia 800w, shpejteeia e prerjes 800-3200 rpm, Trashe

  Tiranë 13 janar 08:10
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 13 janar 07:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 janar 22:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Matrapik BOSCH 1050wat
  Makina dhe vegla

  Matrapik BOSCH 1050wat

  Matrapik BOSCH 1050wat i shoqeruar me 2dalta te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë 12 janar 16:03
  170 €
 • 5 foto
  Pistoleta ajri me thuma tek dhe2 per mobilje
  Makina dhe vegla

  Pistoleta ajri me thuma tek dhe2 per mobilje

  Pistoleta ajri te perdorura me thuma tek dhe dysh made in USA per zdrukthtari

  Tiranë 12 janar 13:50
  300 €
 • 5 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale)
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale)

  Makina lineare per rrobaqepsi e perdorur pothuaj ere sic duket dhe ne foto jepet me prove650€ ka dh

  Tiranë 12 janar 12:59
  400 €
 • 5 foto
  gjenerator 165 KVA super silencjoz ndrrohet
  Makina dhe vegla

  gjenerator 165 KVA super silencjoz ndrrohet

  shitet gjenerator ne gjendje shum te mire shum pak i perdor esht me 400 or pune me CASH :15.500 eur

  Tiranë 12 janar 12:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Aspirator ajri te ndryshem elektromotorr reduktor
  Makina dhe vegla

  Aspirator ajri te ndryshem elektromotorr reduktor

  Shes aspiratore te ndryshem elektromotorre pompa uji te ndryshme kemi te gjith llojet 0682026492 06

  Tiranë 12 janar 12:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tuba hekuri spresor 5 dimesioni 160
  Materiale ndertimi

  Tuba hekuri spresor 5 dimesioni 160

  shiten tuba hekuri 160 spresor 5 0682026492 0698911953

  Tiranë 12 janar 12:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKazion matrapik marke i ri ne kuti hitachi
  Makina dhe vegla

  OKazion matrapik marke i ri ne kuti hitachi

  Shitet OKAZION matrapik i fuqishem I rri ne KUTI Marke Japanese hitachi cmimi 250 mije lek i padisku

  Tiranë 12 janar 11:19
  250 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 12 janar 09:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 janar 22:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET KARROCE PER BINJAKE
  Makina dhe vegla

  SHITET KARROCE PER BINJAKE

  Karroca eshte ne gjendje shume te mire, shitet bashke me 2 soxholinot per makine dhe 2 portbebe. Ka

  Tiranë 11 janar 19:16
  27.000 Lek
 • 2 foto
  NutriBullet
  Teknik dhe paisje

  NutriBullet

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. 📌-Veprimi cikl

  Tiranë 11 janar 19:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion Shitet Ngrohese - Ftohese
  Makina dhe vegla

  Okazion Shitet Ngrohese - Ftohese

  Shitet okazion ngrohese - ftohese per shtepi ose per zyra . Eshte e larte me 4 rrota levizese .shume

  Tiranë 11 janar 15:08
  190 €
 • 3 foto
  Mini Vaske (90*90)
  Mobilje

  Mini Vaske (90*90)

  E perdorur dhe ne gjendje shume te mire.Sapo e kam zmontuar per ndryshim mobilimi ne banjo.

  Tiranë 11 janar 15:05
  10 €
 • 5 foto
  Transformator korenti
  Makina dhe vegla

  Transformator korenti

  Shes transformator kemi 2cop keto qe shifni ne foto Cel 0682026492 0698911953

  Tiranë 11 janar 13:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cracineska te ndryshme
  Makina dhe vegla

  Cracineska te ndryshme

  Shesim cracineska te ndryshme te gjitha llojet per me shum info mund te telefonini ne 0682026492 06

  Tiranë 11 janar 13:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton
  Makina dhe vegla

  Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton

  Shes vinc 2,5 ton ure per kapanano ne gjendje pune kemi dhe tale te ndryshme 0682026492 069891195

  Tiranë 11 janar 13:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj
  Makina dhe vegla

  Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj

  shesim makineri ne gjendje te mire si torrno trapan radial trapan banko ,gur ,tranxha qe pret llamar

  Tiranë 11 janar 13:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 janar 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Riparime tapicerie,kolltuqe divane Kende etj...
  Mobilje

  Riparime tapicerie,kolltuqe divane Kende etj...

  Bejme riparime tapicerie si divane,krevate,kende, karrige etj.punime cilësore ne ambjentin tuaj ose

  Tiranë 11 janar 12:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej mobilje te perdorura 0688857831
  Mobilje

  Blej mobilje te perdorura 0688857831

  Blej mobilje te perdorura

  Tiranë 11 janar 10:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR

  shiten pompa lavazhi te reja ne kuti 140 bar.300 euro.

  Tiranë 11 janar 09:51
  300 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 11 janar 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 janar 22:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme
  Mobilje

  Tenda dhe tavolina per dasma dhe evente t ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa dhe p

  Tiranë 10 janar 18:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Masazhator infrared delfin
  Makina dhe vegla

  Masazhator infrared delfin

  Masazhator infrared delfin me tre koka 28 watt shiko fotot origjinale cmimi 1500 leke.

  Tiranë 10 janar 17:47
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj
  Teknik dhe paisje

  Furre pjekje Flavor Wave pa vaj

  Furre pjekje Flavor Wave Turbo pa vaj pa yndyre,per mish peshk embelsira zarzavate dhe gjithcka me r

  Tiranë 10 janar 17:47
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 janar 11:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doos

  Tiranë 10 janar 09:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GJENERATOR
  Makina dhe vegla

  GJENERATOR

  GJENERATOR 33 KVA 26.4 KW,MOTORR BAUDOIN (FRANCEZ) ME ALTERNATOR STAMFORD (ANGLEZ) LINJE TREFAZORE

  Tiranë 10 janar 09:02
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350
  Makina dhe vegla

  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350

  Pjese kembimi per prese Arburg origjinale BOSCH me cmime okazion. Disponojme te gjitha pjeset dhe ja

  Tiranë 10 janar 08:24
  1 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 10 janar 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 janar 19:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 janar 13:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark
  Makina dhe vegla

  Furce lavazhi vikan profesjonale made in denmark

  Furce lavazhi vikan profesonale Made in denmark furcet jan te reja shitet 15€ copa jan bler ne ang

  Tiranë 9 janar 12:51
  15 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 janar 11:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VAZO ME LULE DEKORATIVE
  Mobilje

  VAZO ME LULE DEKORATIVE

  SHITEN 5 VAZO ME LULE DEKORATIVE LARTESIA E LULEVE I ARRIN 2_20 CM JANE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI V

  Tiranë 9 janar 09:01
  500 €
 • 3 foto
  Tavolin Mermer 200 Euro
  Mobilje

  Tavolin Mermer 200 Euro

  Tavolin mermer . 1.11 me 1.11 m e larte 50 cm E bler ne gjermani

  Tiranë 9 janar 08:18
  200 €
 • 5 foto
  Lavapjat 5000
  Mobilje

  Lavapjat 5000

  Lavapjate inokse e bler ne gjermani 5000 lek madhi eshte 60/140 60/100 i vogli kushton 5000 esht i

  Tiranë 9 janar 08:17
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 9 janar 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 8 janar 19:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej mobilje te perdorura 0698521858 si : Dhoma gjumi,kende,divane,kundrabufe,minibare,portmonto,tavolina,karige,rafte etj.. per me shum kontaktoni: 0698521858
  Mobilje

  Blej mobilje te perdorura 0698521858 si : Dhoma gjumi,kende,divane,kundrabufe,minibare,portmonto,tavolina,karige,rafte etj.. per me shum kontaktoni: 0698521858

  Blejm mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura

  Tiranë 8 janar 18:54
  150.000 Lek