Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .

  Tre makina qepse per kepuce thuajse te reja shum pak te perdorura .Dy me 1 gjilper dhe nje me dy gj

  Tiranë 19 janar 07:35
  5.350 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 19 janar 05:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pianure gaz Rex Built - In
  Teknik dhe paisje

  Pianure gaz Rex Built - In

  Ne gjendje te persosur, perdorur fare pak

  Tiranë 19 janar 05:24
  110 €
 • 4 foto
  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich
  Teknik dhe paisje

  6 Luge Kafe Rolex Bucherer Zürich

  Ne gjendje te perkryer

  Tiranë 19 janar 05:23
  80 €
 • 11 foto
  Ekspres Riviera Zacconi Aquila
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Riviera Zacconi Aquila

  Ne gjendje shum te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë 19 janar 05:23
  900 €
 • 9 foto
  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50
  Teknik dhe paisje

  Ekspres Profesional Faema Fillim Vite 50

  Ne gje gjendje shume te mire estetike , i pastruar profesinalisht, telat qe lidhen me rezistencen ja

  Tiranë 19 janar 05:23
  850 €
 • 0 foto
  ? Video Citofoni ✔️
  Mobilje

  ? Video Citofoni ✔️

  🔹 Video Citofoni ✔️ 🔹 Instalim falas 🔧 🔹Garanci 1 vit 🔹 🔹 Cmimi 200 euro 🔹📱 0692704848

  Tiranë 19 janar 01:44
  200 €
 • 3 foto
  Kend / kolltuk okazion
  Mobilje

  Kend / kolltuk okazion

  Kend pothuajse i ri (blere ne nentor). I punuar me mikrofiber. Blere ne vleren 220.000 leke te reja.

  Tiranë 18 janar 23:07
  110.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 18 janar 23:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Blejmë mobilje të përdorme
  Mobilje

  Blejmë mobilje të përdorme

  blejmë mobilje të përdorme cel 0684022822

  Tiranë 18 janar 22:45
  500 Lek
 • 1 foto
  Pikture me akuarel
  Mobilje

  Pikture me akuarel

  Pikture e bere me dore

  Tiranë 18 janar 22:41
  80 Lek
 • 1 foto
  Elektrosharre per lulishte
  Makina dhe vegla

  Elektrosharre per lulishte

  Motorsege per lulishte

  Tiranë 18 janar 20:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pomp. Per larje tepeti me Avull.
  Makina dhe vegla

  Pomp. Per larje tepeti me Avull.

  Pomp.

  Tiranë 18 janar 20:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   OKAZION....Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  OKAZION....Hekur hekurosje profesional

  Shesim hekur hekurosje profesional per hotele por shume praktik edhe per shtepi marka Cordes i sap

  Tiranë 18 janar 20:09
  300 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 18 janar 19:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj
  Mobilje

  Tirane, 0684022822 Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj

  blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

  Tiranë 18 janar 19:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet pikture e punuar ne Greqi
  Mobilje

  Shitet pikture e punuar ne Greqi

  Shitet pikture e punuar ne Greqi,ne gjendje te mire,madhesia 130 ×90cm.Cmimi 150 mije leke te vjetra

  Tiranë 18 janar 12:58
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek

  Frigorifer IGNIS 10000 lek Lavatrice OCEAN 5kg 9000 lek Dyshek Dopio 190*160 10000 lek

  Tiranë 18 janar 12:42
  27.000 Lek
 • 3 foto
  Panele Diellore
  Teknik dhe paisje

  Panele Diellore

  Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar, te pershtatshme per hotele, shtepi banimi, vila,

  Tiranë 18 janar 11:55
  520 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 18 janar 10:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dhomë Gjumi Druri Moderne.
  Mobilje

  Dhomë Gjumi Druri Moderne.

  Dhomë Gjumi Druri. Linjë Moderne. Është e përdorur. SUPER Gjëndje dhe SUPER Lluks. 1 dollap me

  Tiranë 18 janar 10:19
  1.300 €
 • 0 foto
  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.
  Mobilje

  LikujdimTotal. 2 poltrona shabby chick.

  2 poltrona Shabby Chick. Jane te reja( nuk jane te perdorura) Cmimi fillestar 35.000 leke te reja C

  Tiranë 18 janar 10:19
  17.500 Lek
 • 3 foto
  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kredencë Dru Arrë . Pagesë me 3 këste.

  Super kredence me dru Arrë dhe suprine xhami prej Kristali. Pasqyra me gdhëndje druri dhe xham Kris

  Tiranë 18 janar 10:19
  300 €
 • 8 foto
  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.
  Mobilje

  Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj.

  Objekte dhe orendi te ndryshme prej kristali. Komplete Gotash Kristali. Pjatanca për fruta të thara.

  Tiranë 18 janar 10:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kristalier. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier. Pagesë me 3 këste.

  Shes një Kristalier me Dru Ahu. Eshte i përdorur por ne super gjendje. me kanate druri dhe xhami kr

  Tiranë 18 janar 10:19
  370 €
 • 2 foto
  Abazhour per dhome Gjumi.
  Mobilje

  Abazhour per dhome Gjumi.

  Abazhoure me strukture bronzi dhe kupola me cope. Super gjendje. Shiten te dyja bashke 9.000 leke te

  Tiranë 18 janar 10:18
  9.000 Lek
 • 3 foto
  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.
  Mobilje

  Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.

  Super Kristalierë e markes Fulgini. Me xhama KRISTALI cilesia e parë 24 karat. Dizenjuar me sistemi

  Tiranë 18 janar 10:18
  56.300 Lek
 • 0 foto
  Kend per sallon
  Mobilje

  Kend per sallon

  kend me 4/5 vende ulje. gjeresia 315 cm gjeresia 150/160 cm thellesia 68/70 cm Eshte i përdorur. I

  Tiranë 18 janar 10:18
  66.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Tavoline Rrethore. Pagese me 3 keste

  Tavoline rrethore 100% druri me gdhendje dhe suprine xhami. Modeli dhe stili eshte Rus. E blere ne R

  Tiranë 18 janar 10:18
  18.400 Lek
 • 0 foto
  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste
  Mobilje

  Kredence prej druri të Arrës.Pagese me 3 keste

  Eshte e perdorur. Ne gjendje shumë te mirë Antike me dru Arrë. Çmimi 435 €. Panorama shitet ne vete

  Tiranë 18 janar 10:18
  145 €
 • 2 foto
  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.
  Mobilje

  Mensola me Pasqyre. Pagese me 3 keste.

  Mensola me suprine mermeri dhe pasqyre. Antike e fundit te 1890 , fillimi i 1900. Marka Francese Lu

  Tiranë 18 janar 10:17
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.
  Mobilje

  Kristalier me skulptura. Pagesë me 3 këste.

  viti 1940-1950. Prejardhja nga Austria. 100% dru me Gdhëndje. Statujat jane imazhi i Perendeshes Ven

  Tiranë 18 janar 10:17
  33.000 Lek
 • 1 foto
  4 Karrige antike te viteve 800
  Mobilje

  4 Karrige antike te viteve 800

  Ne gjendje shum te mire estetike, ndejteset jane te riveshua me lekure 100%

  Tiranë 18 janar 06:29
  460 €
 • 2 foto
  karrige lokali
  Mobilje

  karrige lokali

  Shiten 15 cop karrige te blera te Nova , shume pak te perdorura . 3000 lek / copa .do ket ulje nese

  Tiranë 17 janar 22:04
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 17 janar 21:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kornize ne Argjend liber
  Mobilje

  Kornize ne Argjend liber

  Ne gjendje te persosur estetike , dimensioni i xhamit 13.2 X 9.4 cm

  Tiranë 17 janar 20:13
  55 €
 • 0 foto
  Dyer
  Mobilje

  Dyer

  Modelet me te fundit te dyerve. Te cilat prodhohen me permasat dhe ngjyra te ndryshme ! Na kotaktoni

  Tiranë 17 janar 14:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikrovale
  Teknik dhe paisje

  Mikrovale

  Mikrovale

  Tiranë 17 janar 13:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 17 janar 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 17 janar 07:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Karrige dhe Tavolina per ambjent te jashtem
  Mobilje

  Shiten Karrige dhe Tavolina per ambjent te jashtem

  Shiten Karrige dhe Tavolina te pershtatshme per cdo lloj ambienti te jashtem. Shume te rehatshme, ko

  Tiranë 16 janar 21:30
  16.000 Lek
 • 3 foto
  Pedrollo
  Makina dhe vegla

  Pedrollo

  Shitet pomp pusesh per thellesi der ne 75 metra

  Tiranë 16 janar 20:45
  29.000 Lek
 • 8 foto
  Pompa
  Makina dhe vegla

  Pompa

  Shiten 2 pompa uji njera 3 fazor dhe tjetra monofaz 19000-9000

  Tiranë 16 janar 20:44
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Krik
  Makina dhe vegla

  Krik

  Shitet krik 20 ton i ri

  Tiranë 16 janar 20:43
  65.000 Lek
 • 1 foto
  Motorsek
  Makina dhe vegla

  Motorsek

  Shitet motorsek origjinale homolit e ardhur nga Greqia shume i mirmbajtur

  Tiranë 16 janar 20:41
  12.000 Lek
 • 4 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Okazion Shitet gjenerator me naft 5.5kva

  Tiranë 16 janar 20:38
  57.000 Lek
 • 3 foto
  Tavoline xhami me 6 karike
  Mobilje

  Tavoline xhami me 6 karike

  Shitet tavoline xhami me 6 karige

  Tiranë 16 janar 20:01
  25.000 Lek
 • 8 foto
  kallep per kollona
  Makina dhe vegla

  kallep per kollona

  sjellim te gjitha llojet e kallepve per kollona te betonit

  Tiranë 16 janar 17:57
  1 €
 • 1 foto
  AUTO DIAGNOSE DEPLHI 2016
  Makina dhe vegla

  AUTO DIAGNOSE DEPLHI 2016

  Delphi 2016 OB2 SCANER DIAGNOSTIKON DERI NE 4000 LLOJE MODELESH ME 8 FISHA PER MAKINAT POSHTE VITIT

  Tiranë 16 janar 11:22
  230 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë 16 janar 10:18
  Me Marrveshje