Tiranë

Shtepi & Familje në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Matrapik gjerman
  Makina dhe vegla

  Matrapik gjerman

  Shes matrapik gjerman 1600 wat Hjendje perfekte.cmimi 100 mij leke

  Tiranë Dje, 18:33
  100 Lek
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi te reja ne kuti 140 BAR

  shiten pompa lavazhi te reja ne kuti 140 bar.300 euro.

  Tiranë Dje, 18:33
  300 €
 • 2 foto
  Tavolina karrike
  Mobilje

  Tavolina karrike

  Tavoline dhe karrike te perdorira ne gjendje te mire per mbyllje lokali,gjithsej 8 tavolina me kater

  Tiranë Dje, 18:23
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Kend dhe tapet
  Mobilje

  Kend dhe tapet

  Tapet,Kend

  Tiranë Dje, 18:01
  40.000 Lek
 • 0 foto
  LAVAPJATA
  Teknik dhe paisje

  LAVAPJATA

  Shiten lavapjatat ne foto,cmimi sipas copes.

  Tiranë Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolina me karrike 6 sete
  Mobilje

  Tavolina me karrike 6 sete

  Shiten 6 sete te perdorura vetem 2 muaj,ne gjendje si te reja ,te blera te Smart Line 1600 € .3 sete

  Tiranë Dje, 16:56
  1.100 €
 • 8 foto
  Foratrice
  Makina dhe vegla

  Foratrice

  foratrice druri model i ri ka shpim shum te shpejt shpimin e ka nga lart dhe anash.. Makineri sa ka

  Tiranë Dje, 15:32
  2.800 €
 • 3 foto
  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer, Lavatrice, Dyshek

  Frigorifer IGNIS 10000 lek Lavatrice OCEAN 5kg 9000 lek Dyshek Dopio 190*160 10000 lek

  Tiranë Dje, 14:54
  27.000 Lek
 • 6 foto
  Banjo e kompletuar
  Mobilje

  Banjo e kompletuar

  Banjo e kompletuar porcelani te cilesise maksimale me vlere 70% nga vlera e blere. 1-vaske 2-VC &am

  Tiranë Dje, 14:13
  1.800 €
 • 3 foto
  SUPER OKAZION !!!!
  Mobilje

  SUPER OKAZION !!!!

  Dhome gjumi dollapi me 6 kanata komo pasqyre 2 komedina ballat e krevatit Dollapi ka masat 240 -270

  Tiranë Dje, 14:03
  269 €
 • 2 foto
  SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL
  Mobilje

  SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL

  dhoma esht e punuar e gjitha me pvc seti skorevel esht nder me te fortet dhe praktik ne cmim esht tr

  Tiranë Dje, 14:03
  499 €
 • 3 foto
  SUPER OFERT !!!
  Mobilje

  SUPER OFERT !!!

  Dhome gjumi disponojme shume ngjyra dhomat jane oferte brenda tiranes jane te perfshira montimi dhe

  Tiranë Dje, 14:03
  49.000 Lek
 • 3 foto
  Minibar tv super ofert !!!
  Mobilje

  Minibar tv super ofert !!!

  masat jane nga 160 deri 200 cm ngjyrat jane te gjitha

  Tiranë Dje, 14:01
  89 €
 • 0 foto
  Stola metalike 3 vendesh
  Mobilje

  Stola metalike 3 vendesh

  Shiten 6 stola metalike per tre persona, shume rezistent per ambiente te jashtem. Cmimi i diskutuesh

  Tiranë Dje, 13:43
  50 €
 • 3 foto
  karrige zyre me rrota
  Mobilje

  karrige zyre me rrota

  shitet karrige zyre

  Tiranë Dje, 13:26
  13.000 Lek
 • 6 foto
  Tulla antike, te vjetra, artistike, te reja!
  Materiale ndertimi

  Tulla antike, te vjetra, artistike, te reja!

  Tulla antike te shumeeeellojeshme dhe mbi 100 lloje artikujsh me Cmime konkuruese ju ofrojme.

  Tiranë Dje, 13:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kabëll Trefazor
  Materiale ndertimi

  Kabëll Trefazor

  Shitet kabllo trefazor cilesia me e mire dhe qe eshte kundra nxehtesise eshte ne gjendje shume te mi

  Tiranë Dje, 13:17
  1.400 Lek
 • 5 foto
  Fshese ROBOTIKE me bateri
  Teknik dhe paisje

  Fshese ROBOTIKE me bateri

  Fshese robot me bateri te rikarikueshme. Marka Vileda Virobi. Shume praktike dhe pastron ne menyre a

  Tiranë Dje, 13:06
  7.500 Lek
 • 8 foto
  HITI OXHAQE - Sobe me dru
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobe me dru

  Modele te reja te sobave dhe oxhaqeve me dru. Adresa: SHQIPERI, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Gro

  Tiranë Dje, 13:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AKSION Oxhak me dekor dhe montim
  Mobilje

  AKSION Oxhak me dekor dhe montim

  AKSION 1890 euro !!! - Oxhak me prejardhje të sigurtë, garantues dhe me certifikim për kudo në EU.

  Tiranë Dje, 12:59
  1.890 €
 • 10 foto
  HITI Oxhaqe elektrike
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe elektrike

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HITI Oxhaqe
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe

  HITI OXHAQE 1. Oxhaqe dekorative dru 2. Inserte - kamina montues 3. Oxhaqe elektrike 4. Biokamina 5

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HITI Oxhaqe - Oxhak elektrik
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe - Oxhak elektrik

  Oxhak Elektrik Paraqitje e ndezjes artificiale te drurit SUPER OFERTA -- SUPER CMIME -Oxhak me avul

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  STUFE ME PELET me ajer 10KW HITI OXHAQE

  Stufe me pelet me ajer 10KW -Garancion 2 Vite -Ngjyre e kuqe dhe krem Shqiperi, Vore-Tirane (ne o

  Tiranë Dje, 12:59
  690 €
 • 7 foto
  HITI Oxhaqe Dekorative
  Teknik dhe paisje

  HITI Oxhaqe Dekorative

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 12:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE - Sobë me furrë dhe vatër gatimi

  - Sobë me furrë dhe vatër gatimi - Kapaciteti 11-15KW - Dimensioni i furrës: 40x49 dhe lartësia 21.5

  Tiranë Dje, 12:59
  295 €
 • 0 foto
  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  SOBE ME PELET 25KW HITI OXHAQE

  AKSION - Sobe me Pelet - 1290 EURO *Kapaciteti - 25KW *Sobe me ngrohje qendrore *Ngjyre e kuqe dhe

  Tiranë Dje, 12:59
  1.290 €
 • 5 foto
  HITI OXHAQE DEKORATIVE
  Mobilje

  HITI OXHAQE DEKORATIVE

  HITI OXHAQE 1. Oxhaqe dekorative dru 2. Inserte - kamina montues 3. Oxhaqe elektrike 4. Biokamina 5

  Tiranë Dje, 12:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HITI OXHAQE
  Teknik dhe paisje

  HITI OXHAQE

  HITI Oxhaqe eshte kompanie e cila merret me shitjen dhe montimin e oxhaqeve. 1. Oxhaqe Dekorative

  Tiranë Dje, 12:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  karrige zyre
  Mobilje

  karrige zyre

  shes 2 karrige zyre pothuajse te reja

  Tiranë Dje, 12:57
  24.000 Lek
 • 1 foto
  Toster Per Hamburger
  Teknik dhe paisje

  Toster Per Hamburger

  Shitet Toster Ne Gjendje Shume Te Mire Pune Punon Me Gas

  Tiranë Dje, 12:50
  100 Lek
 • 0 foto
  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore
  Makina dhe vegla

  Ne shitje: 2 frigorifere & katabrike per akullore

  Ne shitje: 1. Nje aparat katabrike per prodhimin e akullores. 2. Frigorifer per ekspozim me xham (m

  Tiranë Dje, 12:39
  1 Lek
 • 3 foto
  Shitet dhome gjumi
  Mobilje

  Shitet dhome gjumi

  Shitet dhome gjumi pothuajse e pa perdorur ne vleren 350€ Dhoma e gjumit perbehet nga: •Dollapi i

  Tiranë Dje, 12:26
  350 €
 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 12:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prerese pllakash Sigma -129 cm
  Makina dhe vegla

  Prerese pllakash Sigma -129 cm

  Sigma 129 cm origjinale Makina eshte e re ne dyqan me fature Tvsh 1 vit garanci

  Tiranë Dje, 12:14
  580 €
 • 1 foto
  Makina akulli
  Mobilje

  Makina akulli

  Shiten makina akulli per bar kafe restorante ne gjendje te rregullt

  Tiranë Dje, 11:54
  100 €
 • 1 foto
  KREVAT SUPER DOPJO
  Mobilje

  KREVAT SUPER DOPJO

  Shes krevat super dopjo, materiali dru, me trine druri, dhe dyshek pothuajse te ri. Dysheku 2-2 Sup

  Tiranë Dje, 11:46
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Kolltuqe Okazion
  Mobilje

  Kolltuqe Okazion

  Shiten komplet kolltuqesh 3+2+1+1, ne gjendje te mire dhe shume pak te perdoruara. Cmimi eshte ver

  Tiranë Dje, 11:14
  230 €
 • 10 foto
  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.
  Materiale ndertimi

  Materiale per banjo hidrosanitare te ndryshme.

  Shesim stock materialesh perreth 65.000 kg rakorde rrubineta tuba dhe shum pjes te tjera 9 Kamiano

  Tiranë Dje, 10:58
  195.000 €
 • 10 foto
  Punime riparime   Dyer dritare p.v.c plastike
  Mobilje

  Punime riparime Dyer dritare p.v.c plastike

  Per .Bejme Dyer dritare plastike me porosi . grrila .rrjeta vetrata DYER KRYSORE . matrejale ger

  Tiranë Dje, 10:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tirane, shes Krevat Marinari [Multi-age Super Cile
  Mobilje

  Tirane, shes Krevat Marinari [Multi-age Super Cile

  Shitet! krevat marinari [210x100 cm]shume cilesor dhe shume i mirembajtur. krevati posedon dhe 2 d

  Tiranë Dje, 10:43
  21.000 Lek
 • 5 foto
  Mobilim Salloni - Super Okazion
  Mobilje

  Mobilim Salloni - Super Okazion

  Shitet mobilje per sallon per arsyeje emigrimi, gjendja shume e mire, Totali i mobiljeve: 5 cope: ko

  Tiranë Dje, 09:54
  550 Lek
 • 0 foto
  Kolltuk italian okazion
  Mobilje

  Kolltuk italian okazion

  Shitet kolltuk italian gjendje perfekte 5000 mije leke te reja

  Tiranë Dje, 09:50
  5.000 Lek
 • 2 foto
  kolltuqe per cdo ambient
  Mobilje

  kolltuqe per cdo ambient

  shes 4 kolltuqe bashke me tavoline gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 09:49
  130 Lek
 • 11 foto
  Bejme dyer dritare p v c
  Mobilje

  Bejme dyer dritare p v c

  Per. BEJME DYER DRITARE PLASTIKE .GRRILA .RRJETA .VETRATA XHAMI KANXHLLA ALUMINI SI DHE RIPARIME

  Tiranë Dje, 08:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI
  Mobilje

  Ore muri shume e bukur moderne ALUMINI

  Shes ore shume cilesore per lokale shpi edhe zyra ora eshte totalisht e kompletuar 0692211323 face

  Tiranë Dje, 08:15
  2.200 Lek
 • 12 foto
  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350
  Makina dhe vegla

  Pjese kembimi per prese ARBURG 1000 350

  Pjese kembimi per prese Arburg origjinale BOSCH me cmime okazion. Disponojme te gjitha pjeset dhe ja

  Tiranë Dje, 07:59
  1 €
 • 1 foto
  Sobe korent furr+2vatra
  Teknik dhe paisje

  Sobe korent furr+2vatra

  2 cop Soba me 2 vatra +furre pjekje ngjyr zeze dhe e bardhe vendose ne cdo vend esh e vogel

  Tiranë Dje, 07:42
  6.000 Lek
 • 5 foto
  Makin Qepse Profesionale(industriale)
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Profesionale(industriale)

  Makina lineare per rrobaqepsi e perdorur pothuaj ere sic duket dhe ne foto jepet me prove650€ ka dh

  Tiranë Dje, 07:21
  400 €