SHITEN GOMA VERE ME BANDASH FELLNE 195-65-15

Çmimi: 140 €

Detajet

Postuar
31 mars 16:52
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten gomat vere me fellne te ballansume viti i prodhimit 2013 r15 nga ch.pa verejtje si ne foto.


Shpallje te ngjashme