auto pjesë te visari

Çmimi: 15 €
auto pjesë te visari

Detajet

Postuar
4 qershor 2020 11:23
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes pjes te ndryshme te gjitha veturat qe I posedoj jan te ardhura nga zvicrra
Ju mirpres ne tel ose live
Qmime te volitshme montimin e bojm ne
Per gjdo sen qe ju nevoitet mundeni edhe ne viber te kontaktojm +38344108334
Veturat qe I posedoj jan ktoh :
golf 4 1.8 turbo benzinë 1999
Opel zafira 1.8 ecotec benzinë 1999
Golf 4 1.6 sr benzinë 1999
Daevo kalos 1.4 benzinë 2003
Ford fiesta viti I prodhimit 2000 1.3 benzinë
Opel astra 1.6 benzin 2002
Shkoda octavia 4x4 1.9 diesel 2001 me di te kuqe komplet e sapo ardhur nga zwicrra
golf 4 karawan 2004 2.0 benzin
vw passat 2002 1.8 benzin turbo i sapo ardhur nga zwicrra shitet per pjes ju mirpres
qmimet e arsyeshme
opel astra 1.7 diesel motorr gjerman ju mirpres


Shpallje te ngjashme