Teknikë zërimi

Çmimi: 3.200 €
Teknikë zërimi

Detajet

Postuar
28 qershor 11:34
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shesë teknikë të zërimit që përfshihen: Dynacord powermate 1600 II (shumë e ruajtur); zmadhues: 2 bas bina, 2 copë tre sistemsh dhe 4 copa dy sistemsh; një përforcues 2 X 500 wat RMS; gjithashtu një mikset të vjeter saundelectronik 12 kanallshe; mikrofona sennheiser, etj. dhe të gjitha kabllot përcjellëse. Mund t\'i shihni edhe me fotografi.


Shpallje te ngjashme