Yamaha Montage8 Workstation Synthesizer 88-kyç

Çmimi: 58.953 Lek
Yamaha Montage8 Workstation Synthesizer 88-kyç

Detajet

Postuar
18 korrik 16:20
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Yamaha Montage8 Workstation Synthesizer 88-kyç

KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T MERRINI MIMET E ZBRITJEVE N ON SHITJE

Whatsapp ..... +1 (714) 479-2666

VIBER ..... +49 17694929860

Email: iphone7market @ .com


Shpallje te ngjashme