Shes

Çmimi: Me Marrveshje
Shes

Detajet

Postuar
3 gusht 14:14
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes vezë të pulave Amrock origjinal?
Vezet shiten me shumicë dhe Pakicë.
Për konsum, për inkubatora për qeljen e zogjve, për qitjen e pulave qurave klluq etj.
Çmimi i një veze kushton 0.50 cent.

Ju mirëpresim !


Shpallje te ngjashme