Maqina per pastrim te kepuceve

Çmimi: 1 €
Maqina per pastrim te kepuceve

Detajet

Postuar
4 prill 19:38
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes dy maqina per pastrimin e kepucve per hotelijeri esht automatike me senzor veq e afron kemben vet dhezet,dhe njera per vip apartman,njera ka vendin per reklama te hotelit.njera esht prodhim amerikan.maqinat xhenden ne shkup per informata lajmronu ne viber,ose watsap.0038975668340


Shpallje te ngjashme