Shitet kamioneta Mercedes Benz

Çmimi: 2 €
Shitet kamioneta Mercedes Benz

Detajet

Postuar
8 mars 14:23
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet kamioneta Mercedes Benz 309, me 5 ulse dhe sandakun mbrapa. Viti i prodhimit 1994


Shpallje te ngjashme