shes kamioneten ford transit 2.5 disel

Çmimi: Me Marrveshje
shes kamioneten ford transit 2.5 disel

Detajet

Postuar
4 janar 2021 02:07
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

shes dhe bej ndrrom me shtylla per ndertim


Shpallje te ngjashme