Shitet mondial 80cc

Çmimi: 220 €
Shitet mondial 80cc

Detajet

Postuar
16 janar 21:25
Kategoria
Automjete > Motore (mbi 50 cc)
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet mondial 80cc
Ne gjendje shum te mir
Dhez qelc dhe nkam
I bajn dritat sfirena
Frena te rregullt
Hec shum mir
Vretje dokumenta ska
Drrim i mundshem
Tel 045 805 721
Viber +38345805721


Shpallje te ngjashme