Lavatriqe Gorenje (+3834423012)

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje (+3834423012)

Detajet

Postuar
10 janar 2021 17:55
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. 8 kg . Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber.....
Numri:044423012
Viber (+38344423012)