Lavatriqe Gorenje (+38344423012)8 kg

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje (+38344423012)8 kg

Detajet

Postuar
17 janar 2021 18:58
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes.8kg. Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber....
Numri:044423012
Viber(+38344423012)


Shpallje te ngjashme