Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8kg

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje (+38344423012) 8kg

Detajet

Postuar
16 janar 2021 17:23
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber.....
Numri:044423012
Viber(+38344423012)