Shes shporet te rrymes

Çmimi: Me Marrveshje
Shes shporet te rrymes

Detajet

Postuar
27 qershor 20:57
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes shporet te rrymes per arsye se su mvyn plloqe dy ne gjendje te rregullt dy nuk u punojn hiq furra i ban ne gjendje te rregullt qmimi me marreveshje transport nuk bejm… Ndrrim bajm me qka te konvenoje


Shpallje te ngjashme