Tush kabine

Çmimi: 1 €

Detajet

Postuar
30 qershor 14:28
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes tush kabinen ne gjendje te rregullt, i posedon shume funksione te shperndarjes se ujit, posedon muzike,ventilim, drita te ndryshme me llojshmeri
Ngjyrash. Shume pak e perdorur ne gjendje te rregullt


Shpallje te ngjashme