Banes Komode me Qira ne Breg Diellit - Kodi 0918

Çmimi: 250 €
Banes Komode me Qira ne Breg Diellit - Kodi 0918

Detajet

Postuar
13 shkurt 22:06
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
51 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Banes me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0918

Lokacioni: Te Ambulanca dhe Oxfordi

Siperfaqe: 51 M2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Uj 24 H
- Parking
- Mirembatje te Hymjes
- Banesa eshte e Renovuar

Çmimi €250

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: [email protected]
Web: www.prishtina-city.com


Shpallje te ngjashme