Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje te Pri

Çmimi: 850 €

Detajet

Postuar
5 korrik 19:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
113 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne lagjen Prishtina e RE saktesisht ne rrugen A, prane spitalit. Banesa renditen ne katet 7 dhe 8-te me ashensor funksional ndersa kemi banesa me siperfaqe: 2 me nga 113m2, 107m2 dhe 92m2 , banesat kane:
– 1 sallon
– 3 dhomë gjumi
– kuzhinë
– banjo
– ballkon
– ashensor
– TV kabllovik
– internet
– nxemje qendrore vetanake

Ndertimi i vrazhde eshte posa perfunduar ndersa tashme pritet te behet edhe izolimi dhe mallterizimi i banesave, qe pritet punimet te perfundojne nga Korriku i vitit te ardhshem
Çmimi 850€/m2
R239
\"Rozi\"
Informata me shume:
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri


Shpallje te ngjashme