- Banesat në #SHITJE - Prishtinë -

Çmimi: Me Marrveshje
- Banesat në #SHITJE - Prishtinë -

Detajet

Postuar
23 mars 17:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
1076 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

- Ofrojmë për shitje banesa në lagjen | Arbëria 3 | ndërtuar nga kompania Luki Construction.
Kompania Luki Construction, ka bërë përzgjedhjen e lokacionit më të mirë në këtë zonë, dhe tashmë ka filluar ndërimin e objektit i ndarë në 3 hyrje
me një sipërfaqe prej | 55 ari | ku 70 % e perimetrit do mbetet hapsirë gjelbërimi gjithnjë duke ofruar hapsira të përbashkëta si kënd i lodrave për fëmije dhe parking rrugor dhe nëntoksor.

- Shtrirja e objektit në mes të një hapsire me shumë pak ndërtim ofron një vizur të pastër pa pengesa, mbi të gjitha është një projekt i dizajnuar deri në finesatt më të vogla
gjitnjë duke ofruar kushte sa më të mira për të jetuar. Vlen të theksohet se shumë afër kësaj zone është edhe kampi i KFORIT që cilësohet si një nga zonat me siguri të lartë
po ashtu afër kësaj zone ndodhet edhe parku i kësaj lagje, vetëm 5 minuta larg.

- Eksterieri fasada është e sitlit kalsik me dekore mbretërore, e dalluar nga objektet tjera në këtë zonë, investimi është mjaftë cilësor gjithnjë duke aplikuar materiale të brendeve të njohura

- Përshkrimi i disa materialeve

* Fasadë termoizoluese 10cm
* Dritare Salamander me 3 palë xhama
* Instalim i ujit italian
* Dysheme druri
* Dyere te brendshme dhe të jashtme italiane
* Keramikat Italiane
* Mure me izolim akustik


- Agjensioni URBAN CITY ka në dispozicion për shitje banesat e tipëve

| 108.80m2 KATI 1 | 107.60m2 KATI 2 | 106m2 KATI 4 |

Renditja : | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo | WC | Ballkon |
Banesat do bëhen të gatshme për banim në Prill 2020!

- Çmimi: Me marrveshje | Mundesia e pageses edhe me keste deri në dorzim të çelsave |


- Për më shumë informata kontakto:

- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber|
- Tel +383 45 433 055
- E-mail: [email protected]
- Mund të na gjeni edhe në Facebook
- https://www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/
- Lokacioni: Prishtinë / Aktash


Shpallje te ngjashme