Banesë 121m2 në shitje në lagjen Pejton – Nartel

Çmimi: 151.000 €
Banesë 121m2 në shitje në lagjen Pejton – Nartel

Detajet

Postuar
7 mars 19:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
121
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Banesë 121m2 në shitje në lagjen Pejton – Nartel Center
Banesa gjendet në kompleksin Nartel Center në lagjen Pejton, është e gatshme për banim dhe është në katin e XI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
2 Banjo;
1 Ballkon;
1 Koridor;

ID: T10271

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
? www.topia-ks.com
? [email protected]

TOPIA Real Estate


Shpallje te ngjashme