Banesë 125m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit

Çmimi: 139.000 €
Banesë 125m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit

Detajet

Postuar
13 janar 22:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
125 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesë 125m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit
Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, , tek stacioni i fundit I autobusit 4 (përballë banesave të bardha) në kompleksin ILIRIA BUILDING dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
3 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 WC;
1 Depo;
2 Ballkona;
1 Garazhë (e përfshirë në çmim)’

ID: T10253

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
? www.topia-ks.com
? [email protected]

TOPIA Real Estate


Shpallje te ngjashme