Banesë Eksklusive 300m2 në Shitje në Ulpianë.

Çmimi: 310.000 €
Banesë Eksklusive 300m2 në Shitje në Ulpianë.

Detajet

Postuar
31 mars 13:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
300
Numri i dhomave
6

Përshkrimi

Banesë Eksklusive 300m2 në Shitje në Ulpianë me Garazhë, banesa shitët tërsisht e mobiluar përfshirë mobilet, teknika e bardhë,TV-të, kondicioner, aparatat për ngrohje/ftohjet të ujit etj. Banesa ndodhët te tregu, në kompleksin “Beni Dona”. Banesa ka nje investim shumë të lartë në të cilën është investuar qe nga fillimi pas ndërtimit të kompleksit.
Me një pamje nga lindje deri në perëndim banesa ka një pozicion të përkryer e cila e mundëson ndriqim dhe pamje të hapur nga secila hapsirë mbrenda banesës.
Banesa është e paisur me mobile te kualitetit të lartë duke llogaritur nga kuzhina, salloni me mobile dhe TV, kondicioner ku gjithashtu secila dhomë e fjetjes posedon TV, kondicioner, aparatat për ngrohje/ftohjet të ujit po ashtu mobile kualitative. Ka dy maqina për larje dhe dy maqina për tharje të rrobave gjithashtu dy bojlera për ngrohjen e ujit.
Banesa ka ngrohje qendrore me “Termokos” përveq asaj ka edhe ngrohje me rrymë me 3 kalda-ja të ndara, të tipit “Vaillant”. Ngrohja është instaluar edhe me radiator por edhe me sistem nën dysheme. Banesa posedon 24 orë ujë me dy rezervuarë të mëdhenjë shtesë e llogaritur në rast ndërprerjes nga ujësjellësi të asistoj për 30 ditë. Posedon gjithashtu 24 orë energji elektrike në të cilën asistojnë dy invertor ne rast nevoje.
Banesa është e paisur me alarm dhe sistem të sigurisë, perfshire alarmi, kamerat sigurie mbrenda dhe jashtë banesës gjithashtu dera e blinduar prej kulitetit më të lartë nga dyert e blinduara.
Banesa është e paisur me fletë poseduese!
Banesa ndodhët në katin e 4-të dhe ka këtë renditje :
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 5 Dhoma të Fjetjës ( Njëra Master Bedroom me garderobë dhe banjo )
| 4 Banjo
| 2 Depo
| 7 Ballkona
| 1 Garazhë

ID e shpalljes: 10283

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme