Banese e mobiluar!

Çmimi: 32.000 €
Banese e mobiluar!

Detajet

Postuar
4 shtator 19:41
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa eshte ndertim i ri, gjindet ne lagjen e Germise, prane shkolles normale \"Gjin Gazulli\" dhe Univeristetit Amerikan te Kosoves (AUK), eshte e mobiluar, ka sistemin e ngrohjes me kallda (uje-rryme), gjithashtu ka garazhe parkimi. Jam pronari i pare i saj. Kushtet dhe mundesite per te interesuarit, banesa shitet me mobilje, pa mobilje, me garazhe dhe pa garazhe. Gjithcka varet nga mundesite e bleresve potencial. Arsyeja e shitjes, pretendoj nje banese me te madhe. Respekt dhe falenderim per interesimin tuaj. Ju mirepresim!