Banese ne Bregun e Diellit

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
4 shkurt 19:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
96
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa gjindet afer restaurant Gizzi, posedon 96m2- me dokumente, posedon sallon,kuzhine,4 dhoma gjumi,1 banjo dhe 1 wc.


cmimi sipas marreveshjes


Shpallje te ngjashme