Lëshohet Banesa me qira në lagjën taukbahqe

Çmimi: 230 €
Lëshohet Banesa me qira në lagjën taukbahqe

Detajet

Postuar
12 mars 14:35
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
85 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me qira në lagjën taukbahqe përball shkollës gjergj fishta, gjendet në katin e 5 ashensor nuk ka dhe lirohet me datën 5 Prill.
Posedon:
»Sallon
»Kuzhinë
»Dhomë gjumi
»Banjo
»Ballkon
»Shpaiz

Cmimi 230 euro
Kodi A57

Agjensioni "HomeLink"
+38345508488 (viber&whatsapp)
[email protected]


Shpallje te ngjashme