Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit 90m2

Çmimi: Me Marrveshje
Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit 90m2

Detajet

Postuar
10 janar 21:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
90
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Ofrohet Banesa në shitje e cila gjendet ne Lagjen e Spitalit rruga Muharrem Fejza - Mati 1 afër Institutit Gjyqesor
Banesa eshte 90m2 ne katin e -III- të dhe posedon:
*Sallon me Kuzhin
*Dhomë të fëmijëve
*Dhome të fjetjes
*Banjo
*Korridor
*Ballkon
*Garazhe
-Banesa është e mobiluar me të gjitha të reja,lift 24h
Cmimi me Marrëveshje
Code 20105
Për info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra


Shpallje te ngjashme